Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - ben senin kulunmuyum
ben senin kulunmuyum

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müzik Altyapıları
Yazar Mesaj
okan6
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 12-Nis-2010 / 18:36    Mesaj konusu: ben senin kulunmuyum

Murat Sakaryalının kemanından Ben Senin Kulunmuyum şarkısı
altyapı değildir
ben senin kulunmuyum şarkısın solo keman olarak yorumlanmış enstüramantal bir versiyonudur
şarkının duygusallığı solo keman olunca katmerlenmiş

hepinize iyi dinlemeler

http://rapidshare.com/files/374959987/ben_senin_kulunmuyum_.mp3
Kullanıcı profilini gör
hardArabesk
Üye
Üye

MesajTarih: 12-Nis-2010 / 23:59    Mesaj konusu: Re: ben senin kulunmuyum

helal olsun cok baba bir eser kemanina kurban
Güzel calmis arkadas.. devamini bekleriz
Kullanıcı profilini gör
SoRsAnA-DaMla
Üye
Üye

Nereden: BuRSa
MesajTarih: 13-Nis-2010 / 09:30    Mesaj konusu: Re: ben senin kulunmuyum

Murat Sakaryalı romanların kralı kemanı konuşturan adam..
kalleş dünya,unutamazsın,ayrılık,ben insan değilmiyim..bunlarıda çok güzel çalıyor
hele bir canım efendim dinledim murat sakaryalıdan akıl firar eder ağlıyor resmen keman

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müzik Altyapıları
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering