Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Çalmaya Kalkışmayın
Çalmaya Kalkışmayın

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Şiir ve Güzel Sözler
Yazar Mesaj
atasayar
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 24-Tem-2009 / 03:23    Mesaj konusu: Çalmaya Kalkışmayın

Yılmadım savaştım büyük bir azimle.
Kazdım toprağını elimle,çıkmak için,
Zindan misali şu karanlık kalbinden . . .

ve geçti onca anım,demiştinki benim yanım senin yanın,neden bitti öyleyse,bitermiydi sen dedikten sonra,aşk dediğin şey böyleyse,neden bitti söyle şimdi gözlerin neden ağlamaklı öyle,bitiren sen değilmiydin,gözlerim gözlerinin içine bakamadan geçti gitti bir buçuk sene,şimdlierde hala ağlarım,kalemim kırık,bozuk yazarım,kırarım kalbimide,uçurumdan aşağı sallarım kendimi,bozdum akıl sağlımı ve bedenimi,sadece senin içindi oysa,hayat denen şey buysa,sıkarım kafama her gece seni düşünüp ağlamaktansa,kasma bu kadar dedin son konuşmamızda,peki değilmiydi evlenmek,bizim için birinci planda,hani derdin ya,iki çocuk biri kız biri erkek,iki katlı bir ev,istemedinmi benden,mezarın olsun her ikiside,nasıl sen kalbini mezar ettiysen bana,söylerim elbet bunları sana,haketmedinmi sanki,tamam doğrudur en mutlu anım seni gördüğüm an ki,ekmeği kasenin boş tarafına ban ki,bilsinler erkeğe tok olduğunu,dünyada sadece birini seveceğini,öyle birini bulduğunu...fakat haya sende ne gezer,kaşarlık olmuş huy,gelde sendeki nefse iki kalem insanlık koy,kahpem...

Yılmadım savaştım büyük bir azimle.
Kazdım toprağını elimle,çıkmak için,
Zindan misali şu karanlık kalbinden . . .

Yılmadım,çabaladım,alnımda terim,üstümde senin kokun durduğu halde,aradığım huzur belki de ecelde,veya iki sokak ötemde,bilinmez hiç bir şey bilinmeyenlerle geçti hayatım,bir tek sen vardın sanmıştım,geçen onca vakitte yanıldığımı anladım,üstünden bir sene geçti,içim ağlamaklı olsaydı da yüzüm hep güleçti,belli etmemek içindi sadece,senin için üzüldüğümü göstermemekti oysa tüm amacım,seni unutmaktı,sanırdım çok kolaydı ,değilmiş,meğerse bir buçuk sene bedenim önünde eğilmiş,tapardım sana bilirsin,benim bebeğimdin,gözlerine gömüldüm ve öldüm gittim.konuşurum şimdi buralarda,yürüyorum soğuk ve boş sokaklarda,ellerim cebimde,kalbimde yalnızlığın ve bitmeyen ayazı şu kışın,geçirdim bütün bir kışı ve yazı,geceleri tir tir titreyen ben ve gönlümdü yiyen o ayazı,ve yukarılardan gördüm beyazı,azrailim gelmişti

Yıldım bittim artık seni düşünmekten ben,harap oldu uğrunda sahip olduğum bu beden,şimdi mi soruyorsun ah neden????Bitirdim hayatı ve bu dissi,içinde vardı benden kırık bir sevgi,kalmadı şimdilerde gerçeği,anladım ki hep yalanmışsın !!!!

Kullanıcı profilini gör
By_FaDeD

Nereden: Çooook Uzaklardan Yanlızlık şehrinden...!
MesajTarih: 28-Tem-2009 / 13:17    Mesaj konusu: Re: Çalmaya Kalkışmayın

vışşşşşş emeğine yüreine kalemine sağlık kareşim :=) sen benide geçtin valla helal olsun Wink

Kurt O Sessizliği Bozarsa Kıyamet KOPAR !
Kullanıcı profilini gör
atasayar

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 28-Tem-2009 / 15:44    Mesaj konusu: Re: Çalmaya Kalkışmayın

By_FaDeD demiş ki:
vışşşşşş emeğine yüreine kalemine sağlık kareşim :=) sen benide geçtin valla helal olsun Wink

Sevdik olduk İSYANKAR yalan dünya bize dar Hakanım ne yapakki... yazıyoz böle

Kullanıcı profilini gör
fbfbfb_1907
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: adana kebap :)
MesajTarih: 04-Tem-2010 / 02:49    Mesaj konusu: Re: Çalmaya Kalkışmayın

By_FaDeD demiş ki:
Laughing Laughing Laughing Laughing
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Şiir ve Güzel Sözler
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering