Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - ben ve duvardakı ıkı metrelık cercevelı baba kösem
ben ve duvardakı ıkı metrelık cercevelı baba kösem

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müzik Altyapıları
Yazar Mesaj
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 08-Tem-2009 / 01:12    Mesaj konusu: Cevap: ben ve duvardakı ıkı metrelık cercevelı baba kösem

hemen hemen ben dokuz yasındaydım bu resmı ankardan getırsmıtık daha duruyor - şimdi yasım 29-
2 dakika sonra eklenen mesaj:
evımdekı posterler....................--------

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 08-Tem-2009 / 01:56    Mesaj konusu: Re: Cevap: ben ve duvardakı ıkı metrelık cercevelı baba köse

benden bile uzun be abi maaşallah belkide benle tam yaş resim
emeğien sağlık

Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 11-Tem-2009 / 00:16    Mesaj konusu: Re: Cevap: ben ve duvardakı ıkı metrelık cercevelı baba köse

baba her yerde baba fatıh degılmı

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 11-Tem-2009 / 16:00    Mesaj konusu: Re: Cevap: ben ve duvardakı ıkı metrelık cercevelı baba köse

helal olsun...rakılı poster cok kralmıs...
Kullanıcı profilini gör
damarist06
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 13-Tem-2009 / 22:48    Mesaj konusu: Re: Cevap: ben ve duvardakı ıkı metrelık cercevelı baba köse

eyw.baba bi paylaşım harbi canlı olmuş özellikle üsteki rakılı olan resim.saolasın...
Kullanıcı profilini gör
arabeskci1910
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: AnKaRaGüCü GeCeKoNDu dan
MesajTarih: 14-Tem-2009 / 04:15    Mesaj konusu: Cevap: ben ve duvardakı ıkı metrelık cercevelı baba kösem

güzel resim buda benim ewdeki odamda duvarda asılı
Kullanıcı profilini gör
muslumce92
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: adana// orijinal bitlisli
MesajTarih: 14-Tem-2009 / 06:56    Mesaj konusu: Re: Cevap: ben ve duvardakı ıkı metrelık cercevelı baba köse

yakısrr her muslumcude illaki bir resim olamalıdır senınkıde cok guzel paylaşım için teşekkurler

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: iSTANBUL
MesajTarih: 17-Tem-2009 / 03:17    Mesaj konusu: Cevap: ben ve duvardakı ıkı metrelık cercevelı baba kösem

RESİM güzel.. her eve lazım... rakıyıda koymöuş masaya müslüm babaa...

gözlerinde gözlerim,,
gözlerimde gözlerin kalmış...
hepp sende kalmış..
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müzik Altyapıları
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering