Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Bir Ömür Yetmezki- Konser[Video]
Bir Ömür Yetmezki- Konser[Video]

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Video Klipleri
Yazar Mesaj
atasayar
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 25-Hzr-2009 / 16:10    Mesaj konusu: Bir Ömür Yetmezki- Konser[Video]

Babadan bi konser havası daha sevgili dostlar daha önce yayınlandımı bilemiyorum yayınlandıysada affola dostlar

buyrun keyiflee izleyin

Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 25-Hzr-2009 / 16:20    Mesaj konusu: Re: Bir Ömür Yetmezki- Konser[Video]

ewet duman muslum gurses konseri yanılmıyorsam admın sunmuştu senınde emegıne saglık olmıyanlar ıcın degişklık olur

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 25-Hzr-2009 / 18:16    Mesaj konusu: Re: Bir Ömür Yetmezki- Konser[Video]

birsene önce falandı galiba,yayınlandı ,güzelde bir konser olmuştu baya bi sesgetirmişti o dönem.

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 26-Hzr-2009 / 16:32    Mesaj konusu: Re: Bir Ömür Yetmezki- Konser[Video]

clgnsedat demiş ki:
birsene önce falandı galiba,yayınlandı ,güzelde bir konser olmuştu baya bi sesgetirmişti o dönem.

Ben Hatırlayamadım bu konuyu videolarada baktım böyle bişeye rastlayamadım ama neyse sağlık olsun artık...

Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 28-Hzr-2009 / 03:59    Mesaj konusu: Re: Bir Ömür Yetmezki- Konser[Video]

yayınlanan sedatın dedıgı gecen sene ki harbıye acık hava 2002 ydı bu konser tvlerde yaynlandadı duman müslüm gürses 2006 sadece yotubede var

Nereden: Çooook Uzaklardan Yanlızlık şehrinden...!
MesajTarih: 28-Hzr-2009 / 04:08    Mesaj konusu: Re: Bir Ömür Yetmezki- Konser[Video]

emeğine sağlık kardeşim devam böyle hızzz kesmek yok Wink

emeğe her zaman saygı...!

Eyvallah...!

Kurt O Sessizliği Bozarsa Kıyamet KOPAR !
Kullanıcı profilini gör
imparator_44
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: MALATYA
MesajTarih: 29-Hzr-2009 / 20:05    Mesaj konusu: Re: Cevap: Bir Ömür Yetmezki- Konser[Video]

emeğine sağlık daha önce izledim ama yinede sağol ...eyw

Gururumu kırıpta sırtımdan vurmasaydın
Allah bir sevgim bir ateşlerde sen yaktın
Nasıl kıydın aşkıma şerefsizlere sattın
Kullanıcı profilini gör
nacves

Nereden: Müslüm Gürses Ülkesinden..
MesajTarih: 29-Hzr-2009 / 22:39    Mesaj konusu: Re: Cevap: Bir Ömür Yetmezki- Konser[Video]

çok güzel yüreğine saglık....

paylaşım için teşk ederiz

...nacves...
Kullanıcı profilini gör
akliyok_06
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 30-Hzr-2009 / 06:03    Mesaj konusu: Re: Cevap: Bir Ömür Yetmezki- Konser[Video]

Emeğine sağlık fatih eyvallah...

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 14-Tem-2009 / 16:31    Mesaj konusu: Re: Cevap: Bir Ömür Yetmezki- Konser[Video]

eline koluna sağlık kardeşim ..............
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Video Klipleri
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering