Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Galatasaraylı Mehmet Topal Baba Hakkında Neler Düşünüyo???
Galatasaraylı Mehmet Topal Baba Hakkında Neler Düşünüyo???

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Basın ve Haberler
Yazar Mesaj
atasayar
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 21-Hzr-2009 / 16:49    Mesaj konusu: Galatasaraylı Mehmet Topal Baba Hakkında Neler Düşünüyo???

Galatasaray'ın Milli yıldızı Mehmet Topal, "En büyük isteğim Müslüm Gürses ile tanışmak. Onun üzerine sanatçı tanımıyorum. şarkıları beni kendimden geçiriyor" dedi.

İÇKİ VE SİGARA DÜŞMANIYIM

Koyu bie Müslüm Gürses hayranı olduğunu da sözlerine ekleyen milli oyunucu, "Onunla tanışmayı çok istiyorum. Benim için en büyük sanatçı o. Şarkıları beni kendimden geçiriyor. Eski türkücülerden Huri Sapan aile dostumuz Huri abla, Müslüm ağabeyle telefonla görüştürd. Dünyalar benim oldu........
Haberin DevamıBURDA

Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 21-Hzr-2009 / 17:23    Mesaj konusu: Re: Galatasaraylı Mehmet Topal Baba Hakkında Neler Düşünüyo?

fener bahcelıyım ama babada gs lı mehmet topalada helal olsun

Üye
Üye

Nereden: angara
MesajTarih: 21-Hzr-2009 / 18:28    Mesaj konusu: Re: Galatasaraylı Mehmet Topal Baba Hakkında Neler Düşünüyo?

yakısır babaya ve mehmet topala.tum cımbomlulara slmlarrrr

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 21-Hzr-2009 / 18:45    Mesaj konusu: Re: Galatasaraylı Mehmet Topal Baba Hakkında Neler Düşünüyo?

helal olsun mehmet topal a kendini kaybetmemiş insanın hali nasılda belli oluyor.
müslüm gürses fanatikligi ayrı bir haz oldugu tekrar kanıtlandı.

eyvallahh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 21-Hzr-2009 / 19:35    Mesaj konusu: Re: Galatasaraylı Mehmet Topal Baba Hakkında Neler Düşünüyo?

bi zamnalr ali eren vardı bjk li oda fanatik baba hayranıydı, mehmet topalında babanın hayranı olması bi gs li olarak benide sevindirdi açıkçası.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: DeRTLiLeR MeYHaNeSi
MesajTarih: 21-Hzr-2009 / 23:09    Mesaj konusu: Re: Galatasaraylı Mehmet Topal Baba Hakkında Neler Düşünüyo?

bilgiler için tesekkürler fatih abi eyvallah.

Nereden: ==MaRDiN==
MesajTarih: 21-Hzr-2009 / 23:12    Mesaj konusu: Re: Galatasaraylı Mehmet Topal Baba Hakkında Neler Düşünüyo?

ilginç bir durum..........................

Kullanıcı profilini gör
atasayar

MesajTarih: 21-Hzr-2009 / 23:24    Mesaj konusu: Re: Galatasaraylı Mehmet Topal Baba Hakkında Neler Düşünüyo?

ex-arab demiş ki:

Banada ilginç yanları geldi de sonuçta futbolcu vakti olmayabiliyo ama sevindrici bi olay bir galatasaraylı olarak

Kullanıcı profilini gör
nacves

Nereden: Müslüm Gürses Ülkesinden..
MesajTarih: 22-Hzr-2009 / 02:38    Mesaj konusu: Re: Galatasaraylı Mehmet Topal Baba Hakkında Neler Düşünüyo?

bence çok güzel bir olay Müslüm gürses sevgisi tartışılamaz ancak yaşanır...

kim olursa olsun baba sevgisi ile dolu bu yürek...

...nacves...
Kullanıcı profilini gör
yusufum68

Nereden: Aksaray
MesajTarih: 22-Hzr-2009 / 04:22    Mesaj konusu: Re: Galatasaraylı Mehmet Topal Baba Hakkında Neler Düşünüyo?

müslüm baba hayranlığı sınır tanımıyor.mehmet topal!futbol hayatında başarılar diliyorum ve o'nu da aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek istiyorum.

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Ş.Urfa
MesajTarih: 22-Hzr-2009 / 15:28    Mesaj konusu: Re: Galatasaraylı Mehmet Topal Baba Hakkında Neler Düşünüyo?

demekki mehmet topal'da kardeşlerimizden

Sen Yoksun Kaldım Sahipsiz...
Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 22-Hzr-2009 / 18:20    Mesaj konusu: Re: Galatasaraylı Mehmet Topal Baba Hakkında Neler Düşünüyo?

ex-arab demiş ki:

ilginç olan neydi burda azizim,muslumcu olmasımı.

Nereden: ==MaRDiN==
MesajTarih: 22-Hzr-2009 / 21:21    Mesaj konusu: Re: Galatasaraylı Mehmet Topal Baba Hakkında Neler Düşünüyo?

clgnsedat demiş ki:
ex-arab demiş ki:

ilginç olan neydi burda azizim,muslumcu olmasımı.

hayır... böyle ünlü bir futsolcunun babayla tanışıklığının olmaması

Kullanıcı profilini gör
huzur34
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 23-Hzr-2009 / 16:33    Mesaj konusu: Re: Galatasaraylı Mehmet Topal Baba Hakkında Neler Düşünüyo?

Çok var baba hayranı da, nedense itiraf etmeye çekiniyorlar. Mehmet Topal'ı tebrik ediyorum.

Üye
Üye

MesajTarih: 24-Hzr-2009 / 00:40    Mesaj konusu: Cevap: Galatasaraylı Mehmet Topal Baba Hakkında Neler Düşünü

Helal olsun harbi adammış. Başarılarının devamını diliyorum kendini saklayan korkaklara örnek olsun. İçindeki seni yakacağına vur dışarı yakması gerekenleri yaksın
Kullanıcı profilini gör
AhMeT_44
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KaRaNLıK_SoKaKLaR
MesajTarih: 24-Hzr-2009 / 19:28    Mesaj konusu: Re: Cevap: Galatasaraylı Mehmet Topal Baba Hakkında Neler Dü

ilginç ve güzel bi durum..

nerdenbilsinler
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ORDU
MesajTarih: 25-Hzr-2009 / 05:01    Mesaj konusu: Re: Cevap: Galatasaraylı Mehmet Topal Baba Hakkında Neler Dü

mehmet topalı muslumcu.com forumlarında ve sohbet odasındada görmek isteriz Wink

MesajTarih: 25-Hzr-2009 / 23:15    Mesaj konusu: Re: Cevap: Galatasaraylı Mehmet Topal Baba Hakkında Neler Dü

nerdenbilsinler demiş ki:
mehmet topalı muslumcu.com forumlarında ve sohbet odasındada görmek isteriz Wink

Keşke kardeş gelse ne iyi olurdu valla sitemiz açısından çok güzel olurdu

Kullanıcı profilini gör
alkolik_06
Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: acımasız dünya
MesajTarih: 28-Hzr-2009 / 00:45    Mesaj konusu: Re: Cevap: Galatasaraylı Mehmet Topal Baba Hakkında Neler Dü

galatasaraylı olmaktan birkere daha gurur duydum allahına kurban aslanım benim....

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: siirt
MesajTarih: 28-Hzr-2009 / 03:49    Mesaj konusu: Re: Cevap: Galatasaraylı Mehmet Topal Baba Hakkında Neler Dü

galatasaraylı olmaktan guru duyuyorum ayriyetende mehmet topalıda kutluyorum baba sevgisi her kesimde olduğu gibi futbolcularıda etkiliyor etlemez diye bişide yok tebrikler galatasaray tebrikler mehmet topal tebrikler müslüm gürses..................................

.................................gönlünüz gönlümüzdür.....................................

........................................suskun_ahmet56............................................

...............................................eyw.........................................................
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Basın ve Haberler
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering