Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - [haber] "az kalsın evlenme teklif ediyordum"
[haber] "az kalsın evlenme teklif ediyordum"

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Basın ve Haberler
Yazar Mesaj
snare
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: gaziantep
MesajTarih: 23-May-2009 / 17:24    Mesaj konusu: [haber] "az kalsın evlenme teklif ediyordum"

Programa ünlü tenor Hakan Aysev, Pamela Spence ve Müslüm Gürses de katılarak 'Annem' şarkısını parça parça seslendirerek Ajda Pekkan'a sürpriz yaptılar. Bu sentezden çok hoşlanan Pekkan, "Ben sizi gökte ararken yerde buldum. Çok teşekkürler" diyerek memnuniyetini ifade etti. Gürses, "Ajda Pekkan için fazla söylenecek bir şey yok. O giyimiyle, kuşamıyla, sesiyle, yorumuyla müzik dünyamıza damgasını vurmuş önemli bir sanatçı dostalarımızdan, arkadaşlarımızdan birisi. Onunla iftihar ediyoruz" diye konuştu.
KAYNAK:MEDYARAZZİ NOT:HABERİN BİR KISMIDIR TAMAMINA ULASMAK İSTEYEN DOSTLARIMIZ http://www.medyarazzi.com/haber_detay.asp?id=19778 BURADAN ULASABİLİRLER.... EYVALLAH

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: MALATYA
MesajTarih: 23-May-2009 / 23:30    Mesaj konusu: Re: [haber] "az kalsın evlenme teklif ediyordum"

emeğine sağlık eren haber için sağol ...eyw

Gururumu kırıpta sırtımdan vurmasaydın
Allah bir sevgim bir ateşlerde sen yaktın
Nasıl kıydın aşkıma şerefsizlere sattın
Kullanıcı profilini gör
atasayar
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 24-May-2009 / 00:03    Mesaj konusu: Re: [haber] "az kalsın evlenme teklif ediyordum"

KArdeş emeğine sağlık..
Fakat Annem parçası babadan başka kimsenin ağızına yakışmaz

Kullanıcı profilini gör
muslumce92
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: adana// orijinal bitlisli
MesajTarih: 24-May-2009 / 03:31    Mesaj konusu: Re: [haber] "az kalsın evlenme teklif ediyordum"

paylaşım için teşekkurler eywallah...

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 25-May-2009 / 04:18    Mesaj konusu: Cevap: [haber] "az kalsın evlenme teklif ediyordum"

büyükkük budur işte gazete başlıkları.

baba resim.JPG
 Açıklama:
 Dosya Boyutu:  15.41 KB
 İzleme:  4220 kere

baba resim.JPG

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: NeVŞeHiR
MesajTarih: 25-May-2009 / 06:54    Mesaj konusu: Re: Cevap: [haber] "az kalsın evlenme teklif ediyordum&

emeğe sagLık ustad ... Wink
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Basın ve Haberler
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering