Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - İstanbulda buluşma olsa kaç kişi katılır..
İstanbulda buluşma olsa kaç kişi katılır..

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma
Yazar Mesaj
AhMeT_44
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KaRaNLıK_SoKaKLaR
MesajTarih: 21-May-2009 / 17:15    Mesaj konusu: İstanbulda buluşma olsa kaç kişi katılır..

Arkadaşlar malum yaz ayı da geldi..

bu benim şahsi görüşüm..İstanbulda buluşma ya da Piknik gibi bi organizasyon yapılırsa katılım olurmu....

Konuya Teşekkür Gönderenler
1 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
arabeskci1910
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: AnKaRaGüCü GeCeKoNDu dan
MesajTarih: 21-May-2009 / 21:36    Mesaj konusu: Re: İstanbulda buluşma olsa kaç kişi katılır..

valla ahmet abi istanbula biraz zor gelirimde ama ankara olsa banko gelirdim istanbullu arkadaş çok sitede katılım baya çok olur tahminimce

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 22-May-2009 / 03:07    Mesaj konusu: Re: İstanbulda buluşma olsa kaç kişi katılır..

daha önceleri istanbul buluşmaları sitemizde düzenlemiştir.formlardan bakabilir arkadaşlar, genelde buluşmalar hoş ve güzel olmuştur,yeniden yapılsa yine güzel vede kalabalık olur diye düşünüyorum,kendi şahsıma ben gelemem mesafe çok uzun vede iş güç, ama ordaki dostlar fazlasıyla ilgi gösterir diye düşünüyorum.

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 22-May-2009 / 03:56    Mesaj konusu: Re: İstanbulda buluşma olsa kaç kişi katılır..

öyle bir düşüncemiz olduğunda gerekli konu bir ay önceden acılır.
ilginiz için teşekkürler.

eyvallahh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
muslum_toprak
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 22-May-2009 / 05:41    Mesaj konusu: Re: İstanbulda buluşma olsa kaç kişi katılır..

ben gelebilirim arkadaşlar.....
Kullanıcı profilini gör
esrarengiz_sis
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul bagcılar
MesajTarih: 22-May-2009 / 06:23    Mesaj konusu: Re: İstanbulda buluşma olsa kaç kişi katılır..

ögüne baglı gelebilmem allah kaza bela vermezsa inş ordayız

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KaRaNLıK_SoKaKLaR
MesajTarih: 23-May-2009 / 17:37    Mesaj konusu: Re: İstanbulda buluşma olsa kaç kişi katılır..

Valla katılım sayısı önemli değil..önemli olan adam gibi adamların gelmesi...

muslumce92
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: adana// orijinal bitlisli
MesajTarih: 24-May-2009 / 03:37    Mesaj konusu: Re: İstanbulda buluşma olsa kaç kişi katılır..

agustos ayında olursa gelebilirim yoksa gonuller sizlerle eywallah...

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering