Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - müslüm gürses ne fayda parcası
müslüm gürses ne fayda parcası

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Şiir ve Güzel Sözler
Yazar Mesaj
06kaderim66
Üye
Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 05-May-2009 / 03:44    Mesaj konusu: müslüm gürses ne fayda parcası

arkadaslar bu parca aslında adnan senses den dınlemıstım muslum gurses ın de yorumladını yenı gordum ve cok begendım mukemmel bır yorum olmus her dınlememde sankı o an ordaymıs gıbı omak ve o parcayı yasamak bazen zulum bazen mutluluk verıyor ama muslum gurses taht kurmus bana ve olunce bıter bu sevda

parcanın ısmı ne fayda parcası bu arada

....Akıp akıp gittim deryalar gibi
......Çok şeyler kaybettim, çok şey kazandım
.......Her günüm bir başka yaşantım oldu
Kullanıcı profilini gör
mahsunkul_emrah
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Rotterdam, Hollanda
MesajTarih: 05-May-2009 / 18:49    Mesaj konusu: Re: müslüm gürses

eyv iyi bir bilgi paylasmissin sagol
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Şiir ve Güzel Sözler
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering