Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - [7 mayıs 2009] babaya doğum günü hediyesi alalım!!
[7 mayıs 2009] babaya doğum günü hediyesi alalım!!
Sayfa Önceki  1, 2

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses'in Doğum Günü -> Hediye Seçimi
Yazar Mesaj
arzuakay
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: İSTANBUL-ADANA
MesajTarih: 29-Nis-2009 / 05:48    Mesaj konusu: Re: [7 mayıs 2009] babaya doğum günü hediyesi alalım!!

Arkadaşlar az Kaldı 8 Mayısa. .Veren de veremeyen de saolsun ama verecek olanlar Ömer le bir an önce irtibata geçerse o kadar güzel bir hediye almış oluruz diye düşünüyorum. .
sevgiler
1 dakika sonra eklenen mesaj:
arzuakay demiş ki:
Arkadaşlar az Kaldı 8 Mayısa. .Veren de veremeyen de saolsun ama verecek olanlar Ömer le bir an önce irtibata geçerse o kadar güzel bir hediye almış oluruz diye düşünüyorum. .
sevgiler
8 Mayıs Yeni MELEK de konser olduğu için yoksa 7 Mayıs yani Very Happy

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: istanbul
MesajTarih: 29-Nis-2009 / 22:14    Mesaj konusu: Re: [7 mayıs 2009] babaya doğum günü hediyesi alalım!!

arkadaşlar bende durumlar iyi olmasada katkıda bulunmak istiyorum.
dün ben müzeyyen ,arzu,ömer kardeşimle bizzat tamsimdeydik konser için bir nevi hazırlıklar la başladık.sitede aktif olmasamda her zaman takipteyim.
buna bizzat ömer kardeşim şahittir.
bu kadar insanın bir araya getiren müslüm babayada sonsuz saygılarımı iletiyorum.
birlik ve bütünlük her zaman ön planda olmalı .bunun içinde vefa kesinlikle şart.
olay maddi konulara gelince sezdigim herkesin kactıgıdır.
diyeceksiniz ki senin forumda tek bi mesajın yok böyle konuşuyorsun.
ama ortada bir gercek varsa birinin bunu dile getirmesi gerekiyor.
o kadar vefakar kardeşimiz var hepsini bir anda bir kenara atmak yükü onların sırtına bırakmak bencillikten başka birşey degildir.
eger hepimiz bir yola beraber cıkmışsak bunu her bölümde beraber yapmalıyız.
dün kendim şahit oldum arzu, müzeyyen,hele ömer bişiler yapmak için saatlerce konuştular ve hiçbirinin bu olayda bir gram dahi karıda yoktur.
gözlerinin içi parlıyor arkadaşların müslüm baba bahsi gectimi. işte gercek müslümcülük kesinlikle budur.
arkadaşlarıma sonsuz teşekürlerimi iletiyorum. arzunu ailesine teşekürlerimi iletiyorum.bizi mahcup ettiler.

ömer kardeşime yarın 40 tl elden teslim edeceğim.
inanın ki işlerimiz yolunda degil yoksa hepsini tek başıma karşılardım.
bunu ömer de iyi bilir.
hepinize teşekürler.
Kullanıcı profilini gör
babacan1102

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 30-Nis-2009 / 02:13    Mesaj konusu: Re: [7 mayıs 2009] babaya doğum günü hediyesi alalım!!

iskender_kacar demiş ki:
arkadaşlar bende durumlar iyi olmasada katkıda bulunmak istiyorum.
dün ben müzeyyen ,arzu,ömer kardeşimle bizzat tamsimdeydik konser için bir nevi hazırlıklar la başladık.sitede aktif olmasamda her zaman takipteyim.
buna bizzat ömer kardeşim şahittir.
bu kadar insanın bir araya getiren müslüm babayada sonsuz saygılarımı iletiyorum.
birlik ve bütünlük her zaman ön planda olmalı .bunun içinde vefa kesinlikle şart.
olay maddi konulara gelince sezdigim herkesin kactıgıdır.
diyeceksiniz ki senin forumda tek bi mesajın yok böyle konuşuyorsun.
ama ortada bir gercek varsa birinin bunu dile getirmesi gerekiyor.
o kadar vefakar kardeşimiz var hepsini bir anda bir kenara atmak yükü onların sırtına bırakmak bencillikten başka birşey degildir.
eger hepimiz bir yola beraber cıkmışsak bunu her bölümde beraber yapmalıyız.
dün kendim şahit oldum arzu, müzeyyen,hele ömer bişiler yapmak için saatlerce konuştular ve hiçbirinin bu olayda bir gram dahi karıda yoktur.
gözlerinin içi parlıyor arkadaşların müslüm baba bahsi gectimi. işte gercek müslümcülük kesinlikle budur.
arkadaşlarıma sonsuz teşekürlerimi iletiyorum. arzunu ailesine teşekürlerimi iletiyorum.bizi mahcup ettiler.

ömer kardeşime yarın 40 tl elden teslim edeceğim.
inanın ki işlerimiz yolunda degil yoksa hepsini tek başıma karşılardım.
bunu ömer de iyi bilir.
hepinize teşekürler.

yüreğine sağlık iskender kardeşim.
bu dar zamanda senin bunu yapman benim için cok büyük bir onur oldu.
gercek dostluğu gercek müslümcülüğünü bir daha kanıtladın bana

arzu hanım müzeyyen hanım ve nur hanım ın yaptıklarıda bizim için gurur vericidir.
bayanların böyle ön planda kendilerini göstermeleri bizim birşeyleri başardıgımızın kanıtıdır.
bunu yaparım deyip te forumlara boş bakan insanlara bir nebze olsun belki taş attınız.
canı gönülden teşekkürlerimi iletiyorum.
gece gece arzu hanımın ailesine zahmet verdik.bizi misafirperverlikleri ile mahcup ettiler.
onlara da ayrıca burdan şükranlarımı iletiyorum.

8 mayıs günü saat akşam 21.00 ekip olarak hazır bulunacağız.
müslümcü.com adına kendimize bir stand kurulacaktır.
bizim siteden olan arkadaşlar direk bizimle muhatab olabilirler.
bilet sorunu olan kişilere birinci şahıslardan bilet temin edebiliriz.
o gün ben ,iskender,arzu ve müzeyyen hanım orda bizzat görevli konumunda olacağız.
müslüm babanın dogum günü hediyesini bizzat sahnede vereceğiz.
bu olayda atilla bozkurt kardeşimizin cok büyük emeği vardır.
bu olanakları kendisi bize sunmuştur.

cok güzel bir müslüm gürses konseri olacagından şüpheniz olmasın.gelebilecek dostlar muhakkak gelsin.
kesinlikle orda bizim bir ayrıcalığımız olacaktır bundan şüpheniz olmasın.
müslüm gürses ile fotograf cektirmek isteyen arkadaşlara bizzat ben yardımcı olacağım.
gelmek isteyenler muhakkak benimle irtibata gecsin gec olmadan.

8 mayıs cuma günü yeni melek te görüşmek dileğiyle.

gönlünüz gönlümüzdür

eyvallahh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
ex-arab

Nereden: ==MaRDiN==
MesajTarih: 30-Nis-2009 / 03:15    Mesaj konusu: Re: [7 mayıs 2009] babaya doğum günü hediyesi alalım!!

babacan1102 demiş ki:

bilmiyorum banamı öyle geliyor yoksa size şaka gibimi geliyor anlamıyorum.

önümüzde 10 gün gibi bir süre kaldı ve biz hala bakınıyoruz yada gönderecek gibi davranıyoruz.

gönderecek olan kişiler göndersin ona göre bizde önümüze bakalım.
daha bunun ön calışması olacak.

kimseyi zorlamıyoruz buda biline

eyvallahh

ekonomik kriz bizi fena vurdu babacan. yoksa müslüm gürsese can feda

Kullanıcı profilini gör
by__silent
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 30-Nis-2009 / 06:01    Mesaj konusu: Re: [7 mayıs 2009] babaya doğum günü hediyesi alalım!!

VALLA dostlar aranızda yenıyım ama simdi dogruya dogru babanın 8 mayıstakı konserıne bıle gelmeyı o kadar cok ıstıyorumkı ınanın 5 yıldır istanbuldayım halen bır konserıne gıtmıs degılım bu elımde olupta gıtmemezlıkten degıl imkanlar el vermedı sızın kadar olmasada kendımce cok sevıyorum babayı elımden gelenı yapmak ısterdım kı bunuda lafta bırakmak babacı bır ınsana yakısmaz dıye dusunuyorum kımse yanlıs analmasın alınmasın hepımız kardesız sonucta ALLAH yardımcınız olsun dıyorum calısmayı yurutenlere suan maddı katkıda bulunacagım desem yalan olur ınsallah bıdahakıne emegınızde benımde bı katkım olur manevı olarak dedıgınız gıbı 'gonlunuz gonlumuzdur'' kolay gelsın RABBIM Yardımcınız olsun ınsallah en kısa zamanda halledersınız babayada baglama o bıcım yakısır sevgılerle
Kullanıcı profilini gör
dmreda
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 30-Nis-2009 / 21:50    Mesaj konusu: Re: [7 mayıs 2009] babaya doğum günü hediyesi alalım!!

s.a öncelikle şimdiden babanın dogum gününü kutlarım bayadır sorunlarım yüzünden siteye giremiyodum baya bi sürede giremicem gibi.babanın hediyesini almak için destek vermeyi isterdim ama çok zor geleck senelere inşallah bu yazımı okuyan herkese slmlar olsun hepinizi çok özledim ömer babam başta olmak üzere birçok kişi allaha emanet olunMÜSLÜM BABAYA NİCE SENELER DİLERİM ALLAH ONU BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN

MesajTarih: 01-May-2009 / 23:43    Mesaj konusu: Re: [7 mayıs 2009] babaya doğum günü hediyesi alalım!!

dmreda demiş ki:
s.a öncelikle şimdiden babanın dogum gününü kutlarım bayadır sorunlarım yüzünden siteye giremiyodum baya bi sürede giremicem gibi.babanın hediyesini almak için destek vermeyi isterdim ama çok zor geleck senelere inşallah bu yazımı okuyan herkese slmlar olsun hepinizi çok özledim ömer babam başta olmak üzere birçok kişi allaha emanet olunMÜSLÜM BABAYA NİCE SENELER DİLERİM ALLAH ONU BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN

özleyen insan arar, ki biz arıyoruz ulaşamıyoruz.
yanlış yoldasın bunuda bil!

eyvallahh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
iskender_kacar

MesajTarih: 03-May-2009 / 07:14    Mesaj konusu: Re: [7 mayıs 2009] babaya doğum günü hediyesi alalım!!

selam arkadaşlar
biz müslüm babayla aşık olduk, kederlendik sevincimizde yine onu dinledik... kısacası onu duygularımızın tercümanı yaptık
babada anlattı...
günü geldi doldurduk karışık bir kaset babadan o 90 lı yıllarda taktık arabamızın teybine millet ahmet mehmet dinlerken biz baba dedik... halende diyoruz seviyoruz dinliyoruz beğeniyoruz ve babamız başımızın tacı diyoruz... allah var emeği büyük babamızın
hakkı ödenmez ... bu duygu ve düşüncelerle diyorumki şahsım adına ,gelin arkadaşlar az çok demeden babanın doğum günü hediyesine katkıda bulunalım ve müslümcü.com u orada güzel temsil edelim...
müslüm babanın hediyesini bizzat taktim edecek olanlardan biri olarak orada sevenlerini daha iyi temsil edelim ve bizi unutmamasını daima hatırlamasını sağlayalım
lutfen konuyla ilgilenen arkadaşa yardımcı olunuz.. az bir zaman kaldı

eyvallah
Kullanıcı profilini gör
babacan1102

MesajTarih: 05-May-2009 / 05:16    Mesaj konusu: Re: [7 mayıs 2009] babaya doğum günü hediyesi alalım!!

Admin demiş ki:

125 TL (i) - abdi

abdi kardeşim cok teşekkür ediyorum sana. bunu bizzat burdan söylemek istedim.
eksik olma kardeşim.

eyvallahh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
abdi

Nereden: berlin-gaziantep
MesajTarih: 05-May-2009 / 05:35    Mesaj konusu: Re: [7 mayıs 2009] babaya doğum günü hediyesi alalım!!

rica ederim ömer abi,bu benim vazifemdir.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: MALATYA
MesajTarih: 06-May-2009 / 22:27    Mesaj konusu: Re: [7 mayıs 2009] babaya doğum günü hediyesi alalım!!

Admin demiş ki:

Hediyemiz kesinleşti Müslüm Gürses'e kol saati ve plaket hediye edeceğiz.

hayırlı olsun diyelim....eyw

Gururumu kırıpta sırtımdan vurmasaydın
Allah bir sevgim bir ateşlerde sen yaktın
Nasıl kıydın aşkıma şerefsizlere sattın
Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 07-May-2009 / 02:01    Mesaj konusu: Re: [7 mayıs 2009] babaya doğum günü hediyesi alalım!!

bağlama işi yattı yani,plaket ve kol saatide güzel bir düşünce iyi olur bencede,az zaman kaldı sabıresızlanıyorum valla,hadi hayırlsı.

MesajTarih: 07-May-2009 / 04:21    Mesaj konusu: Cevap: [7 mayıs 2009] babaya doğum günü hediyesi alalım!!

arkadaşlar aldıgımız son bir habere göre biletiks teki bilet satışları hiç iyi degilmiş.

ondan dolayı program her an iptal olabilir.
onun için gelecek arkadaşlar ilk önce bana ulaşsın cuma günü gelecekler beni saat 16.30 muhakkak arasın
ona göre durum netleşecek.
eger iptal söz konusu olursa zaten bana bilgi verilecektir.
siz yinede beni aramayı ihmal etmeyiniz.

ilginiz için teşekkürlerimi iletiyorum.

tlf:0554 278 08 00

eyvallahh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 07-May-2009 / 04:52    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2009] babaya doğum günü hediyesi alalım!

inanmıyorum ya şaka gibi,böyle bişi olursa çok kötü olur,inşalah olmaz.

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 07-May-2009 / 13:05    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2009] babaya doğum günü hediyesi alalım!

babacan1102 demiş ki:
arkadaşlar aldıgımız son bir habere göre biletiks teki bilet satışları hiç iyi degilmiş.

Daha Bugün Var Ömer baba, Yarın var bekleyin bakalım alan daha olur

Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses'in Doğum Günü -> Hediye Seçimi
Sayfa Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering