Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - [7 mayıs 2009] babaya doğum günü hediyesi alalım!!
[7 mayıs 2009] babaya doğum günü hediyesi alalım!!
Sayfa 1, 2  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses'in Doğum Günü -> Hediye Seçimi
Yazar Mesaj
Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 08-Nis-2009 / 03:20    Mesaj konusu: [7 mayıs 2009] babaya doğum günü hediyesi alalım!!

Bu konuda babaya hediye almak için konuştuğumuz hediye için araştırmalarımız devam ediyor.. Büyük ihtimal bağlama yaptıracağız. Değişik önerileriniz varsa ilgili konuya yazabilirsiniz.
Babamızın doğum gününe az bir zaman kaldı. Daha önceleri yaptığımız gibi (2006 - 2007 -
2008) bu senede hediye için maddi/manevi katkılarınızı bekliyoruz.
Bu parayı biz site yetkilileri aramızda toplayıp denkleştirebiliriz.
Burdaki amaç: maddi ve manevi destek verdiğiniz hediyenin alınıp Baba'ya ulaştırılması sonucu. Baba'nın evinin bir köşesinde duran hediyemizin sizinde desteğiniz/emeğiniz olmasıdır. Zira 3 yıldır hediye ettiğimiz tablolar ve mikrofon Baba'nın evinin duvarında asılı olduğuna eminim, bu duyguyu 3 yıldır birçok arkadaşımız yaşadı.
Şimdi sıra 2009 doğum günü hediyemizde.
Az yada çok önemli değil, önemli olan gönlünüz.
Buraya tıklayıp bana ulaşarak yada info@muslumcu.com adresine mail atarak banka hesap numaralarını (Yapı kredi, Garanti, İş Bankası) alabilirsiniz, banka hesabına sahip değilseniz PTT aracılığıyla da gönderebilirsiniz.

Destekte bulunan arkadaşlar bu konuda belirtilecektir.

30 TL (i) - muzeyyensin
25 TL (p) - imparator_44
100 TL (y) - nurcum
25 TL (g) - clgnsedat
125 TL (i) - abdi
50 TL (e) - babacan1102
50 TL (e) - arzuakay
50 TL (e) iskender_kacar
25 TL (e) - kapsal0434
30 TL (e) - Rahmi06
30 TL (e) - zincirli
50 TL (e) - Derya
50 TL (e) - Admin (Ben kendimi yazmıyordum ama çeşitli söylentiler oluyor Smile )

Hediyemiz kesinleşti Müslüm Gürses'e kol saati ve plaket hediye edeceğiz.

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!

En son Admin tarafından 17-Şub-2011 / 23:22 tarihinde değiştirildi, toplamda 16 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
2 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
babacan1102
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 08-Nis-2009 / 03:27    Mesaj konusu: Re: [7 mayıs 2009] babaya doğum günü hediyesi alalım!!

hadi bakalım gecen sene gibi yine ilk benden olsun Very Happy

bilal kardeşim hesabına 50 ytl yatırılmıştır.
müslüm babaya herşey feda olsun.

eyvallahh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
ex-arab

Nereden: ==MaRDiN==
MesajTarih: 08-Nis-2009 / 03:32    Mesaj konusu: Re: [7 mayıs 2009] babaya doğum günü hediyesi alalım!!

de hadi bakalım bende para bulursam yollarım

Kullanıcı profilini gör
taruz
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 08-Nis-2009 / 03:50    Mesaj konusu: Re: [7 mayıs 2009] babaya doğum günü hediyesi alalım!!

inşallah yarin bende yollayacağım

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 08-Nis-2009 / 04:17    Mesaj konusu: Re: [7 mayıs 2009] babaya doğum günü hediyesi alalım!!

geçen seneki hediyede katkım olmamıştı ama bu sefer olcak inşalah, bağlama fikride güzel bence en uygun hediye diye düşünüyorum,daha farklı düşünceleri olanlar varsada olabilir tabi.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 11-Nis-2009 / 02:50    Mesaj konusu: Cevap: [7 mayıs 2009] babaya doğum günü hediyesi alalım!!

bu siteye üye olduğumdan beri maddi olarak elimden geleni hatta fazlasını bile yaptığıma inanıyorum yine yapacam inşallah biz babaya gönülden bağlıyız sadece manevi sevgi yetmiyor miktar önemli değildir önemli olan gönülden kopandır...

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: gaziantep
MesajTarih: 11-Nis-2009 / 13:07    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2009] babaya doğum günü hediyesi alalım!

elimizden geldigince gücümüzün yettigince bizde katkı saglamaya calısacaz....
amaa sahsen ben yine sölüyorum bakır isleme daha güzel olurrr Very Happy Very Happy

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: malatya
MesajTarih: 12-Nis-2009 / 02:15    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2009] babaya doğum günü hediyesi alalım!

Bilalcım sizinle Gaziantep buluşmamızda konuşmuştuk bu konuyu, bence bağlama yerine Gaziantepe özgü bakır tablo üzerine babanın resmini işlense ve altına müslümcü.com yazısı, daha ii olmazmı. Bildiğim kadarıyla baba bağlama çalmasını bilmiyor.
Ayrıca hep destek tam destek.... Very Happy
Kullanıcı profilini gör
babacan1102

MesajTarih: 16-Nis-2009 / 03:07    Mesaj konusu: Cevap: [7 mayıs 2009] babaya doğum günü hediyesi alalım!!

arkadaşlar baglama konusunda hemfikir arkadaşımız cok büyük ihtimal bağlama alacagız.

destek olan arkadaşlar en kısa amanda göndermeye calışsın bizde ona göre ön hazırlığa başlayalım diyorum.

haydi bakalım .
olay müslüm baba ise gerisi boş yüreginize sağlık.

eyvallahh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 16-Nis-2009 / 04:50    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2009] babaya doğum günü hediyesi alalım!

ömer kardeşim msnde göremiyorum seni bu aralar musait bi zamanda açarsan,şu hesap noyu alayım senden,yada bilal kardeş denk gelirse sohbeten falanda olabilir.

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: siirt
MesajTarih: 16-Nis-2009 / 05:52    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2009] babaya doğum günü hediyesi alalım!

üzerimize düşen ne varsa herzaman hazırız abi.............
Kullanıcı profilini gör
emili27
Üye
Üye

Nereden: g.antep
MesajTarih: 21-Nis-2009 / 02:58    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2009] babaya doğum günü hediyesi alalım!

babaya dünyaları versek az ama kendısıne ait bir kitap bastıralım kendısınınde hosuna gıdebılır.Benım fıkrım bu herkesın fıkrıne saygı duyuyorum babaya hersey feda olsun...MUHTEREM ABLAMIZINDA İÇİNDE OLMASI GÜZEL OLUR... B..A..B..A..
Kullanıcı profilini gör
06kaderim66
Üye
Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 21-Nis-2009 / 04:18    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2009] babaya doğum günü hediyesi alalım!

elımızden gelen destegı yapmaya hazırım

....Akıp akıp gittim deryalar gibi
......Çok şeyler kaybettim, çok şey kazandım
.......Her günüm bir başka yaşantım oldu
Kullanıcı profilini gör
nurcum
Üye
Üye

MesajTarih: 21-Nis-2009 / 19:54    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2009] babaya doğum günü hediyesi alalım!

şimdiden hayırlı uğurlu olsun.babada ben gibi boğa burcu ben 3 ü o 7 si Very Happy Razz
Kullanıcı profilini gör
babacan1102

MesajTarih: 22-Nis-2009 / 23:33    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2009] babaya doğum günü hediyesi alalım!

nurcum demiş ki:
şimdiden hayırlı uğurlu olsun.babada ben gibi boğa burcu ben 3 ü o 7 si Very Happy Razz

önce senin dogum gününü mü kutlasak ne Very Happy Very Happy

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
hakandeniz
Üye
Üye

MesajTarih: 22-Nis-2009 / 23:35    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2009] babaya doğum günü hediyesi alalım!

bende katkıda bulunmak istiyorum hesap no su kimde war
Kullanıcı profilini gör
imparator_44
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: MALATYA
MesajTarih: 22-Nis-2009 / 23:56    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2009] babaya doğum günü hediyesi alalım!

hakandeniz demiş ki:
bende katkıda bulunmak istiyorum hesap no su kimde war

konu başlığını incelersen bilgiler orada mevcut kardeş

ilgi ve alakana teşekkürler...eyw

Gururumu kırıpta sırtımdan vurmasaydın
Allah bir sevgim bir ateşlerde sen yaktın
Nasıl kıydın aşkıma şerefsizlere sattın
Kullanıcı profilini gör
nurcum
Üye
Üye

MesajTarih: 23-Nis-2009 / 23:36    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2009] babaya doğum günü hediyesi alalım!

babacan1102 demiş ki:
nurcum demiş ki:

önce senin dogum gününü mü kutlasak ne Very Happy Very Happy
olur ömer abi bi toyota yaris alsanız yeter Very Happy Very Happy
Kullanıcı profilini gör
babacan1102

MesajTarih: 27-Nis-2009 / 04:21    Mesaj konusu: Re: [7 mayıs 2009] babaya doğum günü hediyesi alalım!!

Admin demiş ki:

muzeyyensin: 30 TL (i)

nurcum : 100 TL (y)
Exclamation Exclamation Exclamation

bilmiyorum banamı öyle geliyor yoksa size şaka gibimi geliyor anlamıyorum.

önümüzde 10 gün gibi bir süre kaldı ve biz hala bakınıyoruz yada gönderecek gibi davranıyoruz.

gönderecek olan kişiler göndersin ona göre bizde önümüze bakalım.
daha bunun ön calışması olacak.

kimseyi zorlamıyoruz buda biline

eyvallahh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
kellel123
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 27-Nis-2009 / 06:17    Mesaj konusu: Re: [7 mayıs 2009] babaya doğum günü hediyesi alalım!!

elimizden geleni yaparız insllah
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses'in Doğum Günü -> Hediye Seçimi
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering