Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Aysel&Sedat(clgnsedat) Düeti-Konuşsana Birtanem
Aysel&Sedat(clgnsedat) Düeti-Konuşsana Birtanem
Sayfa 1, 2  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Üye Kayıtları
Yazar Mesaj
yusufum68
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Aksaray
MesajTarih: 19-Mar-2009 / 00:36    Mesaj konusu: Aysel&Sedat(clgnsedat) Düeti-Konuşsana Birtanem

clgnsedat(Sedat)Kardeşimiz Aysel ismindeki arkadaşı ile ortaya güzel bir düet çıkarmışlar.Bize de bu çalışmanın video slatytını düzenleyip yayanlamak düştü.Kendilerini ilk olarak ben tebrik ediyorum.Yüreklerine sağlık.

Link

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 19-Mar-2009 / 00:46    Mesaj konusu: Re: Aysel&Sedat(clgnsedat) Düeti-Konuşsana Birtanem

Eyw... Yusuf Abi sağolasın Aysel Kardeşimizin sesi güzeldir ben daha önce dinlemiştim bu Çalışmayı gerçekten güzel olmuş..
Aysel kardeşimizinde sitede üyeliği bulunuyo bu arada

Kullanıcı profilini gör
imparator_44
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: MALATYA
MesajTarih: 19-Mar-2009 / 00:48    Mesaj konusu: Re: Aysel&Sedat(clgnsedat) Düeti-Konuşsana Birtanem

yaw aramızda ne cevherler varmış valla brawo tebrik
ederim yüreğinize sağlık arkadaşlar....

aysel arkadaşımızda sitemiz üyelerinden "lesya" isimli kullanıcı
yanılmıyorsam...saygılar

Gururumu kırıpta sırtımdan vurmasaydın
Allah bir sevgim bir ateşlerde sen yaktın
Nasıl kıydın aşkıma şerefsizlere sattın
Kullanıcı profilini gör
babacan1102

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 19-Mar-2009 / 00:56    Mesaj konusu: Re: Aysel&Sedat(clgnsedat) Düeti-Konuşsana Birtanem

güzel calışma yüreginize sağlık.
lesya da iyi okumuş ha valla Very Happy

eyvallahh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 19-Mar-2009 / 01:59    Mesaj konusu: Re: Aysel&Sedat(clgnsedat) Düeti-Konuşsana Birtanem

hepinize ilginizden dolayı tşkürler arkdaşlar,ayselle bi çok çalışmalarımız var bunun gibi amatörce yaptığımız,bu onlardan bi tanesi idi,yusuf abi ile geçenlerde sohbet ederken bu şarkıyı dinlettim,bunu yayınlayalım güzel olmuş ben beğendim dedi,bende kabul ettim.böylelikle paylaşılmış oldu. yusuf abi sanada çok teşekürler güzel bir video hazırlayım uğraşmışsın eline koluna sağlık.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: DeRTLiLeR MeYHaNeSi
MesajTarih: 19-Mar-2009 / 02:18    Mesaj konusu: Re: Aysel&Sedat(clgnsedat) Düeti-Konuşsana Birtanem

güzel calısma devamın beklerız eyvallah.

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 19-Mar-2009 / 02:51    Mesaj konusu: Re: Aysel&Sedat(clgnsedat) Düeti-Konuşsana Birtanem

ewett arkadaşlar ,doğruyu söylemek gerekirse bir müzisyen ve sıkı bir baba dinleyicisi olarak beğendim,ve arkadaşlarımız yapmış olduğu bu çalışma amatör katagorisine girsede bence profi olmuş,tebrikler,üztelik sedat kardeşimizin ve aysel kardeşimizin ses renkleride bir okadar uymlu olmuş,yani ancak bu kadar olurdu,2 seste duyguyu derinden verip yorumda sağlam seslere basmışlar,yani 2 ses tonu ve rengi birbirine uyumlu,başarılarınınzın devamını dileyerek yeni düetleri bekliyorum şahsımca..
Kullanıcı profilini gör
arabeskci1910
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: AnKaRaGüCü GeCeKoNDu dan
MesajTarih: 19-Mar-2009 / 03:08    Mesaj konusu: Re: Aysel&Sedat(clgnsedat) Düeti-Konuşsana Birtanem

valla doğrusunu sölemek gerekirse süper olmuşş tebrikler sedat abide aysel ablamızda güzel okumuşlar güzel gitmiş devamını bekleriz şu anda 3 dinleyişim
4 dakika sonra eklenen mesaj:
sedat abi babamda izledi bayıldı

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: malatya
MesajTarih: 19-Mar-2009 / 05:14    Mesaj konusu: Re: Aysel&Sedat(clgnsedat) Düeti-Konuşsana Birtanem

Arkadaşlar gerçekten mükemmel bir çalışma ve mükemmel yorumlar. Emeği geçenlerin emeğine ve yüreğine sağlık.....
Kullanıcı profilini gör
hakandeniz
Üye
Üye

MesajTarih: 19-Mar-2009 / 05:43    Mesaj konusu: Re: Aysel&Sedat(clgnsedat) Düeti-Konuşsana Birtanem

emeğinize sağlık süper olmuş
Kullanıcı profilini gör
lesya
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: izmir
MesajTarih: 19-Mar-2009 / 06:07    Mesaj konusu: Cevap: Aysel&Sedat(clgnsedat) Düeti-Konuşsana Birtanem

öncelikleeee yusuf abiye böyle bir klip hazırlayım sitede sunduğu için çok teşekkür ederim...
Sedat arkadaşımla hiç aklımızda olmayan va pc başında yapmış olduğumuz bu çalışmanın sizler tarafından bu şekilde beğenilmesi gerçekten çok onure edici birşey hepinize yorumlarınızdan dolayı ayrı ayrı teşekkür ederim....
Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 19-Mar-2009 / 06:29    Mesaj konusu: Re: Cevap: Aysel&Sedat(clgnsedat) Düeti-Konuşsana Birtan

sedat ınankı nikin gibi çılgın olmus ne yalan söylıyım harbıden olmuş haybeden degil .....bu arada bayan arkadaşımızıda unutmayalım yuregınıze saglık

Nereden: Çooook Uzaklardan Yanlızlık şehrinden...!
MesajTarih: 19-Mar-2009 / 14:31    Mesaj konusu: Re: Cevap: Aysel&Sedat(clgnsedat) Düeti-Konuşsana Birtan

Ellerinize ve seslerinizze sağlık

Ama Sedat abi kendini çok kasmışsın ama sonralarda güzel uyum olmuş güzel olmuş İkinizinde Şimdiden Başarılar Devamını bekliyoruz

Eyvallah...

Kurt O Sessizliği Bozarsa Kıyamet KOPAR !
Kullanıcı profilini gör
snare
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: gaziantep
MesajTarih: 19-Mar-2009 / 15:05    Mesaj konusu: Re: Cevap: Aysel&Sedat(clgnsedat) Düeti-Konuşsana Birtan

eyv emeginize sesinize yüreginize saglık

Nereden: Aksaray
MesajTarih: 19-Mar-2009 / 18:35    Mesaj konusu: Re: Aysel&Sedat(clgnsedat) Düeti-Konuşsana Birtanem

Sedat ve Aysel kardeşimiz mükemmel bir çalışmaya imza atmışlar.dinleyince bu çalışmanın sadece sedat ve aysel tarafından bilinmesi,diğer müslümcü kardeşlerimiz ile paylaşılmamasının haksızlık olacağını düşündüm.bir video slayt eşliğinde sizlerle paylaştık.azıcık da olsa bu güzel işin tuzu olabildiysek ne mutlu bana.ben çok beğendim.çok hoş bir çalışma.devamını bekleriz.
49 dakika sonra eklenen mesaj:
imparator_44 demiş ki:

aysel arkadaşımızda sitemiz üyelerinden "lesya" isimli kullanıcı
yanılmıyorsam...saygılar

evet gördüm.daha önce tanımıyordum

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 19-Mar-2009 / 19:46    Mesaj konusu: Re: Aysel&Sedat(clgnsedat) Düeti-Konuşsana Birtanem

yusuf baba senıde es gecmeyelım senınde ellerın saglık

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 20-Mar-2009 / 01:33    Mesaj konusu: Re: Cevap: Aysel&Sedat(clgnsedat) Düeti-Konuşsana Birtan

xmen demiş ki:
sedat ınankı nikin gibi çılgın olmus ne yalan söylıyım harbıden olmuş haybeden degil .....bu arada bayan arkadaşımızıda unutmayalım yuregınıze saglık

EYVALLAH KARDEŞ SAĞOLASIN, ÇALIŞMALARIMIZ VAR DEVAMI OLACAKTIR.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 20-Mar-2009 / 03:00    Mesaj konusu: Re: Cevap: Aysel&Sedat(clgnsedat) Düeti-Konuşsana Birtan

sanki sibel canla orhan esenin düeti gibi olmuş tebrikler arkadaşlar

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 20-Mar-2009 / 06:02    Mesaj konusu: Re: Cevap: Aysel&Sedat(clgnsedat) Düeti-Konuşsana Birtan

emili27 demiş ki:
sedat abının sesıne bayıldım ama neden bayıldımı soylemeyeyım ayıp olur o anda lavaboya kaçtım sedat abı senı sevıyorum ama bı daha sarkı soyleme gözünü seveyım Laughing Laughing Laughing

kardeş maksadın nedir bilmiyorum ama küstahlaşmanın anlamı yok,beğenmeyebilirsin saygım var zaten amatör bir çalışma,bizi çimizden geleni yaptık, iyi yada kötü en azından saygı çerçevesini aşmamayı öğrenmelisin,ama onuda yaşına veriyorum,olgunlaşmamışsın daha olgun bi insan senin yaptığını yapmaz.

Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: izmir
MesajTarih: 20-Mar-2009 / 06:25    Mesaj konusu: Re: Cevap: Aysel&Sedat(clgnsedat) Düeti-Konuşsana Birtan

emili27 demiş ki:
sedat abının sesıne bayıldım ama neden bayıldımı soylemeyeyım ayıp olur o anda lavaboya kaçtım sedat abı senı sevıyorum ama bı daha sarkı soyleme gözünü seveyım Laughing Laughing Laughing

emili27 )kardeş yaptığın çok ayıp bişey öncelikle sedat senden yaşça büyük biri bu konuda öncelikle saygılı olman lazım ve burda bir emek verip bu parçayıı yorumlamış sesi ii veya kötü gelen msj lardanda anlaşıldığına göre beğenilmiş bir yorum yapmış senin açından sesi olmasa bile bu cesareti gösterip bu parçayı yorumlamış sende biparça seslendir canım bizde seni dinleyelim madem olurmu Smile)

Sanal Alem İşte Dalgasız Denize Herkes Kaptan....
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Üye Kayıtları
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering