Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - adam öldürmeye hazırım ama cinayet işleyemem(video)
adam öldürmeye hazırım ama cinayet işleyemem(video)

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Dizi ve Filmleri
Yazar Mesaj
imparator_44
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: MALATYA
MesajTarih: 22-Mar-2009 / 03:00    Mesaj konusu: adam öldürmeye hazırım ama cinayet işleyemem(video)

adam öldürmeye hazırım ama cinayet işleyemem Very Happy

Gururumu kırıpta sırtımdan vurmasaydın
Allah bir sevgim bir ateşlerde sen yaktın
Nasıl kıydın aşkıma şerefsizlere sattın
Kullanıcı profilini gör
By_FaDeD
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Çooook Uzaklardan Yanlızlık şehrinden...!
MesajTarih: 22-Mar-2009 / 03:04    Mesaj konusu: Re: adam öldürmeye hazırım ama cinayet işleyemem(video)

o Öldüreceği Adamda arkadaşı sonradan kabul ediyor baba ama bu adama oyun yapıyorlar 100 kere izledim halada izlerim

konun için teşekkürler güzel....

Eyvallah...

Kurt O Sessizliği Bozarsa Kıyamet KOPAR !
Kullanıcı profilini gör
atasayar

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 22-Mar-2009 / 03:06    Mesaj konusu: Re: adam öldürmeye hazırım ama cinayet işleyemem(video)

İkizler Filminden Güzel Bi kare
emeğine Sağlık Abi

Kullanıcı profilini gör
akliyok_06
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 22-Mar-2009 / 05:46    Mesaj konusu: Re: adam öldürmeye hazırım ama cinayet işleyemem(video)

adam öldürmeye hazırım ama cinayet işleyemem nasıl oluyorsa...Very HappyVery Happy

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 22-Mar-2009 / 06:03    Mesaj konusu: Re: adam öldürmeye hazırım ama cinayet işleyemem(video)

güzel bir yaklaşım cinayet işleyemem kusura bakma ama adam öldürürüm bak hatrın için Very Happy Very Happy

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: malatya
MesajTarih: 22-Mar-2009 / 06:45    Mesaj konusu: Re: adam öldürmeye hazırım ama cinayet işleyemem(video)

Kirve gene döktürmüşsün, televole gibisin maşallah....

Gözümsün.......
Kullanıcı profilini gör
babacan1102

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 22-Mar-2009 / 07:15    Mesaj konusu: Re: adam öldürmeye hazırım ama cinayet işleyemem(video)

cerrah_44 demiş ki:
Kirve gene döktürmüşsün, televole gibisin maşallah....

Gözümsün.......

Wink Wink Wink Wink

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
4babafan4
Üye
Üye

MesajTarih: 22-Mar-2009 / 07:25    Mesaj konusu: Re: adam öldürmeye hazırım ama cinayet işleyemem(video)

hahaha komedi ya babayı bu filmde oyuna getirmişler öyle lafmı olur Very HappyVery HappyVery Happy
Kullanıcı profilini gör
arabeskci1910
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: AnKaRaGüCü GeCeKoNDu dan
MesajTarih: 22-Mar-2009 / 17:32    Mesaj konusu: Re: adam öldürmeye hazırım ama cinayet işleyemem(video)

akliyok_06 demiş ki:
adam öldürmeye hazırım ama cinayet işleyemem nasıl oluyorsa...Very HappyVery Happy

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 22-Mar-2009 / 21:21    Mesaj konusu: Cevap: adam öldürmeye hazırım ama cinayet işleyemem(video)

okan bayülgenin proğramında bu sahneyi göstermişlerdi baba yönetmenin hatası dedi.

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering