Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Muslum_Toprak Amatör mp3 Çalışmaları
Muslum_Toprak Amatör mp3 Çalışmaları
Sayfa 1, 2  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Üye Kayıtları

muslum_toprak
yalnız ümit neye yarar
16%
 16%  [ 1 ]
kendi gelsin
0%
 0%  [ 0 ]
burada günler gecmez oldu
66%
 66%  [ 4 ]
leyla ile mecnun sevdaları
16%
 16%  [ 1 ]
Toplam Oylar : 6

Yazar Mesaj
babacan1102
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 03-Mar-2009 / 22:41    Mesaj konusu: Muslum_Toprak Amatör mp3 Çalışmaları

Muslum_Toprak Amatör çalışmaları nasıl olmuş sizce?

Yanlız Ümit Neye Yarar

Bu Dosyayı İndirmek İçin Tıklayınız

Kendi Gelsin

Burada Günler Geçmez Oldu

Leyla İle Mecnun Sevdaları

Kullanıcı profilini gör
imparator_44
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: MALATYA
MesajTarih: 03-Mar-2009 / 22:57    Mesaj konusu: Re: Muslum_Toprak Amatör mp3 Çalışmaları

"burda günler geçmez oldu" ve "leyla ile mecnun aşkları" parçalarını
sağolsun daha önce bana göndermişti arkadaşımız..
diğer parçaları dinlemedim onlarıda indirip dinleyeceğim
bu arada sesi olsun yorumu olsun çok güzel bence
başarılarının devamını diliyorum arkadaşıma....saygılar

Gururumu kırıpta sırtımdan vurmasaydın
Allah bir sevgim bir ateşlerde sen yaktın
Nasıl kıydın aşkıma şerefsizlere sattın
Kullanıcı profilini gör
By_FaDeD

Nereden: Çooook Uzaklardan Yanlızlık şehrinden...!
MesajTarih: 03-Mar-2009 / 23:00    Mesaj konusu: Re: Muslum_Toprak Amatör mp3 Çalışmaları

Arkadaşlar online dinlemede bir sorun var yani sitede sorun var mp3 yüklediğimiz yerde en yakın zamanda düzelecektir...

Eyvallah

Kurt O Sessizliği Bozarsa Kıyamet KOPAR !
Kullanıcı profilini gör
akliyok_06
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 03-Mar-2009 / 23:02    Mesaj konusu: Re: Muslum_Toprak Amatör mp3 Çalışmaları

Ağzına yüreğine sağlık kardeşimizin burada günler geçmez parçası güzel sölemiş giriş felan güzel olmuş kanun girişi birde leyla ile mecnun sevdaları güzel okumus arkadaşımız yüreğine sağlık kardeş eyvallah...

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 04-Mar-2009 / 00:02    Mesaj konusu: Re: Muslum_Toprak Amatör mp3 Çalışmaları

Hepsini beğendim. Emeğine sağlık. Yolun açık olsun başarılarının devamını diliyorum

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: gaziantep
MesajTarih: 04-Mar-2009 / 00:31    Mesaj konusu: Re: Muslum_Toprak Amatör mp3 Çalışmaları

emegine saglık abi hepsi güzel olmus Wink

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 04-Mar-2009 / 00:39    Mesaj konusu: Re: Muslum_Toprak Amatör mp3 Çalışmaları

akliyok_06 demiş ki:
Ağzına yüreğine sağlık kardeşimizin burada günler geçmez parçası güzel sölemiş giriş felan güzel olmuş kanun girişi birde leyla ile mecnun sevdaları güzel okumus arkadaşımız yüreğine sağlık kardeş eyvallah...

Yürekten kutluyorum müslümcü kardeşimizi
sesine sağlık kardeş övüntü olsun diye değil "Burada Günler Geçmez Oldu" gerçekten güzel olmuş
eyw sağolasın başarılar dilerim diğer çalışmalarındada

Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 04-Mar-2009 / 01:56    Mesaj konusu: Re: Muslum_Toprak Amatör mp3 Çalışmaları

ben hiç birini dinleyemedim,sorun var sanırım.
47 dakika sonra eklenen mesaj:
yanlız ümit neye yarar şarkısını indirdim dinledim, hoş bir çalışma olmuş,bu şarkılar kime ait onu merak etim,ayrıca alt yapıları kendinmi hazırladın kardeş, güzel çalışma olmuş yüreğine sağlık. diğerlerini dinleyemdim.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: DeRTLiLeR MeYHaNeSi
MesajTarih: 04-Mar-2009 / 02:06    Mesaj konusu: Re: Muslum_Toprak Amatör mp3 Çalışmaları

eyvallah çalısmalar güzel devamını dilerim yüreğine sağlık.

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: antep
MesajTarih: 04-Mar-2009 / 02:23    Mesaj konusu: Re: Muslum_Toprak Amatör mp3 Çalışmaları

emegine saglık kardeşim

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Gençlerbirliği
MesajTarih: 04-Mar-2009 / 03:05    Mesaj konusu: Re: Muslum_Toprak Amatör mp3 Çalışmaları

çok güzel olmuş..ömer abi emeğine sağlık.. dostumuzunda ağzına,emeğine sağlık.

ses'i selahattin özdemir ve hakan taşıyan'ı andırıyor.

Dürüst ol, insancıl ol, düşün öbür dünyayı
Bir karıncayı bile incitme sakın evlat

Evlat evlat evlat insan ol evlat
Evlat evlat evlat insan ol evlat
Kullanıcı profilini gör
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 04-Mar-2009 / 03:14    Mesaj konusu: Re: Muslum_Toprak Amatör mp3 Çalışmaları

gerçekten süper olmuş güçlü derviş hakan gürses karısımı birses çıkmıs meydana gerçekten helal valla ömerim seninde emeğine sağlık.. Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 04-Mar-2009 / 04:43    Mesaj konusu: Re: Muslum_Toprak Amatör mp3 Çalışmaları

Alıntı:

yanlız ümit neye yarar şarkısını indirdim dinledim, hoş bir çalışma olmuş,bu şarkılar kime ait onu merak etim,ayrıca alt yapıları kendinmi hazırladın kardeş, güzel çalışma olmuş yüreğine sağlık. diğerlerini dinleyemdim.sedat kardeşim şarkıların söz müzik beste güfte ve yorumları bana aittir naçizane,yani bu eserleri babanın sevgisi yaptırıyor insana,inanın babadan bir parçayı bile yorumlarken gerçekten büyük gurur ve haz duyuyorum,bu bambaşka bir duygu,tarifi imkansız bir an oluyor o an,ayrıca bu çalışmada emeği geçen babacan ömer kardeşime çok tşkr ediyorum,tel hattımı buluşunca wercem sana kardeş,sonu 1102 anlarsınya, diğer arkadaşlarımızın ilgisine ve yorumlarına teşekkür ediyorum,naçizane farklı ve kalpten geçen baba sevgisiyle haddimizde olmadan sizlerle bir müzik konseptinde buluşmak büyük mutluluk,tşkrler tüm babadaşlara,eyvallahhh.

Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 04-Mar-2009 / 04:48    Mesaj konusu: Re: Muslum_Toprak Amatör mp3 Çalışmaları

muslum_toprak demiş ki:
Alıntı:

yanlız ümit neye yarar şarkısını indirdim dinledim, hoş bir çalışma olmuş,bu şarkılar kime ait onu merak etim,ayrıca alt yapıları kendinmi hazırladın kardeş, güzel çalışma olmuş yüreğine sağlık. diğerlerini dinleyemdim.sedat kardeşim şarkıların söz müzik beste güfte ve yorumları bana aittir naçizane,yani bu eserleri babanın sevgisi yaptırıyor insana,inanın babadan bir parçayı bile yorumlarken gerçekten büyük gurur ve haz duyuyorum,bu bambaşka bir duygu,tarifi imkansız bir an oluyor o an,ayrıca bu çalışmada emeği geçen babacan ömer kardeşime çok tşkr ediyorum,tel hattımı buluşunca wercem sana kardeş,sonu 1102 anlarsınya, diğer arkadaşlarımızın ilgisine ve yorumlarına teşekkür ediyorum,naçizane farklı ve kalpten geçen baba sevgisiyle haddimizde olmadan sizlerle bir müzik konseptinde buluşmak büyük mutluluk,tşkrler tüm babadaşlara,eyvallahhh.

valla kardeş bunların sözleri müzikleri sana ait ise gerçekten süperbi başarı,hepsini dinleyemedim sorun var sanırım indirip dinleyeceğim,benimde bu tip çalışmalrım var yani yakından ilgileniyorum,daha moder ve sağlam cıhazlarla çok daha üsd düzey olur,şu halde bile güzel olmuş. ağzına sağlık kardeşim.

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 04-Mar-2009 / 04:53    Mesaj konusu: Re: Muslum_Toprak Amatör mp3 Çalışmaları

evet sedat kardeş,valla kendi yağımızla yoğrulduk,yani sesler halen tonmaistere girmesede fena değil gibi,daha montajıda olmadı vede provasız tek okumalar,gerisi maddiyatı büyük işler olduğundan hareket alanımız daralıyor,biliyorum daha türkiyede ne sesler ne yorumcular var,ama imkanları yok arkadaşlarımızın,bizde 4 5 sene kadar gazino ve müzik hollerde baba sevgisiyle yorum yaptığımızdan bu çalışmaları yaptık,eyvallah...
Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 04-Mar-2009 / 05:05    Mesaj konusu: Re: Muslum_Toprak Amatör mp3 Çalışmaları

devamını dilerim kardeş doğru yoldasın. emeğine sağlık.

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 04-Mar-2009 / 05:07    Mesaj konusu: Re: Muslum_Toprak Amatör mp3 Çalışmaları

Alıntı:

devamını dilerim kardeş doğru yoldasın. emeğine sağlık
teşekkürler sedat ve sedat kardeşimiz gibi dileklerde bulunan arkadaşlarımız...
Kullanıcı profilini gör
babacan1102

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 04-Mar-2009 / 06:22    Mesaj konusu: Re: Muslum_Toprak Amatör mp3 Çalışmaları

muslum_toprak demiş ki:

emeği geçen babacan ömer kardeşime çok tşkr ediyorum,tel hattımı buluşunca wercem sana kardeş,sonu 1102 anlarsınya, diğer arkadaşlarımızın ilgisine ve yorumlarına teşekkür ediyorum,naçizane farklı ve kalpten geçen baba sevgisiyle haddimizde olmadan sizlerle bir müzik konseptinde buluşmak büyük mutluluk,tşkrler tüm babadaşlara,eyvallahhh.

saol kardeşim düşünmen bile yeter.
biz buraya senin yapmış oldugun bi eseri koyuyorsak haketmişligindendir.
senin için daha yapacaklarım var.
en kısa zamanda bu durumu faaliteye gecirecegiz allahın izni ile.
eksik olma.

eyvallahh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
muslum_toprak
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 05-Mar-2009 / 01:09    Mesaj konusu: Re: Muslum_Toprak Amatör mp3 Çalışmaları

m1 babacan ömer demişki;saol kardeşim düşünmen bile yeter.
biz buraya senin yapmış oldugun bi eseri koyuyorsak haketmişligindendir.
senin için daha yapacaklarım var.
en kısa zamanda bu durumu faaliteye gecirecegiz allahın izni ile.
eksik olma.

eyvallahh
kardeş haketmişliğinden sözcüğünü kullanman hem onure etti hemde mahçup etti beni,ama düşünmen bile güzel tşkr ederim.inşallah güzel insanlarla güzel işler başarırız,tşkrler babacan ömer kardeşim ve tüm dostlarım....

m1 m1
9 saat 54 dakika sonra eklenen mesaj:
Alıntı:

emegine saglık abi hepsi güzel olmus
eywallah kardeş,emek veren insan birgün karşılığını alır elbet,sizerinde beğenmesi hoşuma gidiyor dostlar.
2 dakika sonra eklenen mesaj:
yani hoşunuza gitmeyen şarkıların kublelerinide eleştirip yorum yazabilirsiniz,bu platformda herkezin kulağı sağlam olduğu için kaçmaz bir durum mevcut,herşeye açığım kalite adına dostlar,eywallah..
Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 05-Mar-2009 / 01:46    Mesaj konusu: Re: Muslum_Toprak Amatör mp3 Çalışmaları

yanlız ümit neye yarar parçasını kendimce yeniden düzenledim,dinleyince farkı anlayacaksınız seste ve müzikte(südüdyo havası verildi) dinleyin bakalım nasıl bulacaksınız.

http://uploaded.to/?id=bb4kws

Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering