Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - [Mayıs 2009] babamıza doğum günü hediyemiz? (hediye seçimi)
[Mayıs 2009] babamıza doğum günü hediyemiz? (hediye seçimi)
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses'in Doğum Günü -> Hediye Seçimi
Yazar Mesaj
babacan1102
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 01-Mar-2009 / 19:47    Mesaj konusu: [Mayıs 2009] babamıza doğum günü hediyemiz? (hediye seçimi)

haydi bakalım alemin en kral müslümcü dostlarımız.

2009 yılı müslüm babaya ne alacağımız konusun da burda kendi aramızda önerilerde bulunalım.
müslüm babaya öyle bir hediye almalıyız ki gecen sene ki hediyemizi aratmasın dostlar.
ondan dolayı hepinizin önerine ihtiyacımız var.

gecen yıl verdiğimiz hediyenin bir fotografını ekleyeyim ki ona göre benzer önerilerden uzak birşey olsun.

GÖNLÜNÜZ GÖNLÜMÜZDÜR.

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
akliyok_06
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 01-Mar-2009 / 19:55    Mesaj konusu: Re: [Mayıs 2009] babamıza doğum günü hediyemiz ??

Bir pkap veya gramafon olabilir mesela baba...

MesajTarih: 01-Mar-2009 / 20:03    Mesaj konusu: Cevap: [Mayıs 2009] babamıza doğum günü hediyemiz ??

bağlama olabilir üzrinde www.muslumcu.com arması??

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 01-Mar-2009 / 20:05    Mesaj konusu: Re: [Mayıs 2009] babamıza doğum günü hediyemiz ??

Ondan çok vardır babada Harun, baba bağlama çalıyormu ki Ömer abi.
Eski şarkılarından bi potpuri yapıp şöyle Babayı geçmişe götürmek için eski ses kayıtlarını içeren bir cd yapsakta içinede eski parçalar atsak, 2 çift laf söylesek bizde derdimizi anlatsak arada.
Gene aklım resme gidiyor, burada bakırcılar var Fırat abinin dediği gibi Baba'nın resmini çizdirebiliriz üstüne, bir örnek atarım..

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
atasayar

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 01-Mar-2009 / 20:17    Mesaj konusu: Re: [Mayıs 2009] babamıza doğum günü hediyemiz ??

ewet bilal güzel düşünmüş babanın akaryakıt firmasi için yaptığı kasetteki gibi bizde bişler söleyelim babaya sunalım
tabi daha farklı şeylerde yapabiliriz

Kullanıcı profilini gör
karaaliler
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 01-Mar-2009 / 20:17    Mesaj konusu: Cevap: [Mayıs 2009] babamıza doğum günü hediyemiz ??

ben diyorum ki şöyle güzel bi müslümcü.com işlemeli bir bağlama alalım baba eline alıp çaldığında bizi hatırlar zaten müslümcü.com yazısınıda devamlı görmüş olur benim fikrim bu arkadaşlar.

Forum moderatörü
Forum moderatörü

Nereden: Elimde Değil
MesajTarih: 01-Mar-2009 / 20:19    Mesaj konusu: Re: [Mayıs 2009] babamıza doğum günü hediyemiz ??

Eski parçalarını cd yapıp vermek iyi bir fikir değil. Müslüm Baba, eski kayıtları pek umursamıyor, hatta kızıyor bile.
Bakır üstüne resim güzel bir fikir. altınada muslumcu.com yazıldımı tamamdır.

Örnek Olarak Hz. Mevlana'nın resmini örnek olarak ekledim.

Ömrüm geçti yollarda, hep yabancı yarınlarda
Kamyonum oldu bana eş, benim gönlüm çileşeke
Kullanıcı profilini gör
karaaliler
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 01-Mar-2009 / 21:12    Mesaj konusu: Cevap: [Mayıs 2009] babamıza doğum günü hediyemiz ??

ömer benden önce davrandın düşüncemiz aynı resim olmaz bence daha önce 2 defa verilmiş zaten 3 cüye gerek yok cd de olmaz bence.
51 dakika sonra eklenen mesaj:
ayrıca baba bağlama çalmasını biliyor bunu bilal gibi sitemizin kurucusunun bilmemesi bence çok ilginç.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: MALATYA
MesajTarih: 02-Mar-2009 / 01:48    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Mayıs 2009] babamıza doğum günü hediyemiz ??

Dostlar bilindiği üzere gaziantep bakır işleriyle ünlü güzide illerimizden biri.
Bakır bir levha üstüne işlemeli bir resim veya sitemizin ismi olan "www.muslumcu.com" yazısı olabilir..

Aslında bağlama da güzel bir fikir onun üzerinde de yoğunlaşmak gerekir.
babanın çalıp çalmaması o kadarda önemli değil. Zaten adı üstünde "hediye" onu götürüp duvara asması yeterli... saygılar

Gururumu kırıpta sırtımdan vurmasaydın
Allah bir sevgim bir ateşlerde sen yaktın
Nasıl kıydın aşkıma şerefsizlere sattın
Kullanıcı profilini gör
atasayar

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 02-Mar-2009 / 02:29    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Mayıs 2009] babamıza doğum günü hediyemiz ??

imparator_44 demiş ki:
Dostlar bilindiği üzere gaziantep bakır işleriyle ünlü güzide illerimizden biri.
Bakır bir levha üstüne işlemeli bir resim veya sitemizin ismi olan "www.muslumcu.com" yazısı olabilir..

Aslında bağlama da güzel bir fikir onun üzerinde de yoğunlaşmak gerekir.
babanın çalıp çalmaması o kadarda önemli değil. Zaten adı üstünde "hediye" onu götürüp duvara asması yeterli... saygılar

Bence hem bağlama hem bakır yazı olsun

Kullanıcı profilini gör
damarist06
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 02-Mar-2009 / 03:22    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Mayıs 2009] babamıza doğum günü hediyemiz ??

harbi canlı bağlamaymış ama babaya yakışırr damara dewam!!
Kullanıcı profilini gör
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 02-Mar-2009 / 03:31    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Mayıs 2009] babamıza doğum günü hediyemiz ??

gecen seneki hediyenin fikri benden çıkmıstı gerçektende güzel bir hediye olmus hep beraber vermiş vede baba çok beğenmişti..bu seneki hediye ömer babanın dediği gibi üzerinde müslümcü.com logol bir bağlama gerçekten hoş olur fikrimce.. Wink

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 02-Mar-2009 / 04:06    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Mayıs 2009] babamıza doğum günü hediyemiz ??

bencede mantıklı özhan kardeşim inşallah gerçekleştiririz.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 02-Mar-2009 / 04:15    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Mayıs 2009] babamıza doğum günü hediyemiz ??

inşallah.. Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: gaziantep
MesajTarih: 02-Mar-2009 / 15:47    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Mayıs 2009] babamıza doğum günü hediyemiz ??

bende bakırın güzel olacagı kanagitindeyim

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ADANA
MesajTarih: 02-Mar-2009 / 17:06    Mesaj konusu: Re: [Mayıs 2009] babamıza doğum günü hediyemiz ??

Rahmi06 demiş ki:
Eski parçalarını cd yapıp vermek iyi bir fikir değil. Müslüm Baba, eski kayıtları pek umursamıyor, hatta kızıyor bile.
Bakır üstüne resim güzel bir fikir. altınada muslumcu.com yazıldımı tamamdır.

Örnek Olarak Hz. Mevlana'nın resmini örnek olarak ekledim.

Foto olacaksa muhterem nuruda unutmayalım yanına

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 02-Mar-2009 / 17:09    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Mayıs 2009] babamıza doğum günü hediyemiz ??

Bakır üzerine işleme bencede güzel fikir. Baba'nın Muhterem Nur ile olan bir fotoğrafı işlenirse bence evinde başköşede yer alma şansı daha yüksek. Hem Muhterem hanımı da onure etmiş oluruz.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 02-Mar-2009 / 18:46    Mesaj konusu: Cevap: [Mayıs 2009] babamıza doğum günü hediyemiz ??

arkadaşlar daha önce 2 defa resim verildi babanın evini müzeye çevireceksiniz hep aynı hediye olursa tadı olmaz ama her sene değişik bir hediye verilirse daha güzel olur ben geçen sene bağlama dedim mikrofon oldu hatta ömerde bağlamayı seneye veririz demişti müslümcü.com işlemeli bağlama bence çok güzel olur baba çok sevineceğinden eminim baba bağlama çalmasını biliyor bi kaç defa proğramlarda çalarken gördüm evde de çalıyormuş muhterem annemizin röportajından okumuştum kısaca bence bağlama çok güzel olur...

damarına kadar müslümcüyüm diyenler babaya hediye alıyoruz nerdesiniz!!! hediye dışında bül bül gibi ötersiniz iş icraata geldimi kaybolursunuz formu kaç kişi okumuş kaç kişi yorum yapmış bakın...

Üye
Üye

Nereden: almanya
MesajTarih: 03-Mar-2009 / 10:02    Mesaj konusu: Cevap: [Mayıs 2009] babamıza doğum günü hediyemiz ??

arkadaslar bu fikrimi nasil bulacaksiniz bilmiyorum ama hem hediye niyetine hem günlük ise yarayacak bir sey olsa daha iyi olmazmi mesela saat yada cakmak gibi . cakmak deyip gecmeyin ne güzel hediyelik cakmaklar var gümüsünden tutun altinana kadar . hem sitenin ismide gravur olur yorum sizin arkadaslar selam herkese
Kullanıcı profilini gör
babacan1102

MesajTarih: 03-Mar-2009 / 10:08    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Mayıs 2009] babamıza doğum günü hediyemiz ??

itirazimvar demiş ki:
arkadaslar bu fikrimi nasil bulacaksiniz bilmiyorum ama hem hediye niyetine hem günlük ise yarayacak bir sey olsa daha iyi olmazmi mesela saat yada cakmak gibi . cakmak deyip gecmeyin ne güzel hediyelik cakmaklar var gümüsünden tutun altinana kadar . hem sitenin ismide gravur olur yorum sizin arkadaslar selam herkese

hım ilginc baba saat ve cakmak

saat daha makbul olur.

o zaman roleks yakışır babaya derim.

eyvallahh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses'in Doğum Günü -> Hediye Seçimi
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering