Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - ankaralı arkadaşlar bu habere mutlaka baksınlar önemli
ankaralı arkadaşlar bu habere mutlaka baksınlar önemli

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Video Klipleri
Yazar Mesaj
arabeskci1910
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: AnKaRaGüCü GeCeKoNDu dan
MesajTarih: 20-Şub-2009 / 18:24    Mesaj konusu: ankaralı arkadaşlar bu habere mutlaka baksınlar önemli

arkadaşlar ben arabeskci1910 ( yasin )
sevgili büyügümüz abimiz rahmi abinin ankarada olmasında dolayı rahmi abiyle bir konu hakkında konuştum ve bir ankara buluşması gerçekteştirelim diye talebim oldu ve rahmi abide olabilir dedi ve siteye konu açtık eger katılım olacaksa gelecek olacaksa tarih belirleyecez ama onun öncesinde ilk siz sevgili arkadaşlarımızın fikirlerini alacaz buluşmada büyük bi ihtimal bir hafta sonu pazar olacak kesin gelebilecek arkadaşlarımız yazsın
saygılarla eywlh

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: BİLSİNLER
MesajTarih: 20-Şub-2009 / 18:27    Mesaj konusu: Re: ankaralı arkadaşlar bu habere mutlaka baksınlar önemli

ben kesın gelemıcem kardesım ama sıvılde olsam mutlaka ordaydım bulusmalar gereklı bısey möuslumcu kardeslerımın kaynasması kardes gıbı bı ortamda bulunmaları hos seyler umarım bı an once gerceklesır saygılarımla

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 20-Şub-2009 / 18:42    Mesaj konusu: Re: ankaralı arkadaşlar bu habere mutlaka baksınlar önemli

BETER52 demiş ki:
ben kesın gelemıcem kardesım ama sıvılde olsam mutlaka ordaydım bulusmalar gereklı bısey möuslumcu kardeslerımın kaynasması kardes gıbı bı ortamda bulunmaları hos seyler umarım bı an once gerceklesır saygılarımla

eywlh düşüncen yeter ankarada askersin herhalde

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 20-Şub-2009 / 19:57    Mesaj konusu: Re: ankaralı arkadaşlar bu habere mutlaka baksınlar önemli

paylaşımın için saolasın.

ankara merkezz kopsun herkez!!!
Kullanıcı profilini gör
akliyok_06
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 21-Şub-2009 / 01:09    Mesaj konusu: Re: ankaralı arkadaşlar bu habere mutlaka baksınlar önemli

Valla yasin güzel fikir ancak bunu gerçekeştirebilmek için herkes el ele vermesi lazım yani yardımcı olmak lazım tek başına yapılacak bir şey değil inşallah olur düşüncen için saol...

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Çooook Uzaklardan Yanlızlık şehrinden...!
MesajTarih: 21-Şub-2009 / 01:49    Mesaj konusu: Re: ankaralı arkadaşlar bu habere mutlaka baksınlar önemli

arabeskci1910 demiş ki:
sevgili büyügümüz abimiz rahmi abinin ankarada olmasında dolayı rahmi abiyle bir konu hakkında konuştum ve bir ankara buluşması gerçekteştirelim diye talebim oldu ve rahmi abide olabilir dedi ve siteye konu açtık eger katılım olacaksa gelecek olacaksa tarih belirleyecez ama onun öncesinde ilk siz sevgili arkadaşlarımızın fikirlerini alacaz buluşmada büyük bi ihtimal bir hafta sonu pazar olacak kesin gelebilecek arkadaşlarımız yazsın
saygılarla eywlh

Eyvallah kardeşim ama lütfen konu açarken önce nereye ve nasıl açacağını öğrenirsen seviniriz;)

güzel fikir buluşmak işallah hepimiz bir araya geliriz yanlız böyle bi konu açarken lütfen önce yetkililere sor nereye açayım yada nasıl açayım die konuyu ve sonra böyle bir başlık ynlış olmuş nede diyeceksin çünki sen sadece Ankra adına konuşmuşsun bizler Müslümcü olarak herkez her yerden gele bilir... işallh beni yanlış anlamamışsındır anlasanda Eyvallah Genel olrak açsaydın ve Doğru yere açsaydın konunu daha güzel olurdu

Eyvallah...

Kurt O Sessizliği Bozarsa Kıyamet KOPAR !
Kullanıcı profilini gör
arabeskci1910
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 21-Şub-2009 / 05:01    Mesaj konusu: Re: ankaralı arkadaşlar bu habere mutlaka baksınlar önemli

By_FaDeD demiş ki:
arabeskci1910 demiş ki:
saygılarla eywlh

Eyvallah kardeşim ama lütfen konu açarken önce nereye ve nasıl açacağını öğrenirsen seviniriz;)

güzel fikir buluşmak işallah hepimiz bir araya geliriz yanlız böyle bi konu açarken lütfen önce yetkililere sor nereye açayım yada nasıl açayım die konuyu ve sonra böyle bir başlık ynlış olmuş nede diyeceksin çünki sen sadece Ankra adına konuşmuşsun bizler Müslümcü olarak herkez her yerden gele bilir... işallh beni yanlış anlamamışsındır anlasanda Eyvallah Genel olrak açsaydın ve Doğru yere açsaydın konunu daha güzel olurdu

Eyvallah...

yok neden yanlış anlayım hakan kardeşim sadece ankara dışından gelen olmayacağını tahmin etmediğim için öyle yazdım yoksa tabikide edirneden karsa kadar herkes gelebilir hepsi baştacı fikrin içinde eywlh

Nereden: Çooook Uzaklardan Yanlızlık şehrinden...!
MesajTarih: 21-Şub-2009 / 05:12    Mesaj konusu: Re: ankaralı arkadaşlar bu habere mutlaka baksınlar önemli

konuyu açarkende dikkatli olursanız sevinirim çünki bu konunun videoyla hiç bir alakası yok malesef konunun en yakın zamanda silnip yeniden yazılmasını yada taşınmasını rica ediyorum

Eyvallah

Kurt O Sessizliği Bozarsa Kıyamet KOPAR !
Kullanıcı profilini gör
arabeskci1910
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 21-Şub-2009 / 16:28    Mesaj konusu: Re: ankaralı arkadaşlar bu habere mutlaka baksınlar önemli

hakan kardeş o zaman bu konuyla sen ilgilen ben fazla anlamam bu tür şeylerden anca bu kadar yapabildim

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 21-Şub-2009 / 20:06    Mesaj konusu: Re: ankaralı arkadaşlar bu habere mutlaka baksınlar önemli

ankaragüçlü kardeşim,

bende ankaragüçlüyüm ikinci müslümcülerle ve ankaragüçlülerle ölüme giderim....

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering