Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - ankarada baba posteri nerde bulunur
ankarada baba posteri nerde bulunur

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Yazar Mesaj
arabeskci1910
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: AnKaRaGüCü GeCeKoNDu dan
MesajTarih: 17-Şub-2009 / 21:09    Mesaj konusu: ankarada baba posteri nerde bulunur

arkadaşlar babamızın eski posterlseini resimlerini ankarada nerde bulabiliriz yardımcı olursanız sevinirim

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 18-Şub-2009 / 04:04    Mesaj konusu: Re: ankarada baba posteri nerde bulunur

Bakman lazım yasin bit pazarı sincan ulus demetevler buralarda olabilir...

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Ş.Urfa
MesajTarih: 18-Şub-2009 / 04:15    Mesaj konusu: Re: ankarada baba posteri nerde bulunur

bende 90-70 bir posteri var ama nasıl
asamıyorummm Crying or Very sad

Sen Yoksun Kaldım Sahipsiz...
Kullanıcı profilini gör
atasayar
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 18-Şub-2009 / 04:22    Mesaj konusu: Re: ankarada baba posteri nerde bulunur

yasinim izmirde olsaydın çok yardımcı olurdum ama ankarayı bilmediğim içn malesef ama ankaralı abilerimiz kardeşlerimiz ablalarımız çok onlar yardımcı olurlar

Kullanıcı profilini gör
arabeskci1910
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 18-Şub-2009 / 04:34    Mesaj konusu: Re: ankarada baba posteri nerde bulunur

atasayar demiş ki:
yasinim izmirde olsaydın çok yardımcı olurdum ama ankarayı bilmediğim içn malesef ama ankaralı abilerimiz kardeşlerimiz ablalarımız çok onlar yardımcı olurlar

seneye izmire deplasmana geldigimde yardımcı olursun fatih kardeşim

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 18-Şub-2009 / 04:38    Mesaj konusu: Re: ankarada baba posteri nerde bulunur

bak o olur bi elinde artık takımın atkısı bi elinde müslüm baba posteri tribüne çıkarsın müslüm baba müslüm baba diye de bağırırsın

Kullanıcı profilini gör
arabeskci1910
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 18-Şub-2009 / 15:17    Mesaj konusu: Re: ankarada baba posteri nerde bulunur

atasayar demiş ki:
bak o olur bi elinde artık takımın atkısı bi elinde müslüm baba posteri tribüne çıkarsın müslüm baba müslüm baba diye de bağırırsın

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy haklısın fatih sen şu izmir takımlarını lige çıkarda gelmesi kolay allah nasip ederse sene karşıyaka - ANKARAGÜCÜ maçında izmirdeyim

Forum moderatörü
Forum moderatörü

Nereden: Elimde Değil
MesajTarih: 18-Şub-2009 / 15:22    Mesaj konusu: Re: ankarada baba posteri nerde bulunur

Müslüm Babanın hiç resmi yokmu sende?
Varsa o Resmi fotoğrafçıda istediğin boyutta çıkarttır. Al sana poster işte.

Ömrüm geçti yollarda, hep yabancı yarınlarda
Kamyonum oldu bana eş, benim gönlüm çileşeke
Kullanıcı profilini gör
arabeskci1910
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 18-Şub-2009 / 21:09    Mesaj konusu: Re: ankarada baba posteri nerde bulunur

rahmi06 demiş ki:
müslüm babanın hiç resmi yokmu sende?
varsa o resmi fotoğrafçıda istediğin boyutta çıkarttır. al sana poster işte.

bende varda rahmi abi dahada çogaltmak istiyorum zaten bendeki resimleride senin dediğin gibi fotoğrafçılardan çıkarttırmıştım ben babanın eski prjinal posterlerini arıyorum saygılar

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 19-Şub-2009 / 00:42    Mesaj konusu: Re: ankarada baba posteri nerde bulunur

Eski çok zor yasin anca elindeki resimleri matbaacıya giderek poster şeklinde çıkarttırırsın onuda bende araştırdım sordum matbaacılara 25 adet ve 50 adetten aşağıya çıkarmıyorlar mukavva yaptığımız için 5 10 tane yapmıyoz diye sölediler..

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 19-Şub-2009 / 06:23    Mesaj konusu: Re: ankarada baba posteri nerde bulunur

internete rahatlıkla bulabilirsin kardeşim..

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Gençlerbirliği
MesajTarih: 19-Şub-2009 / 21:53    Mesaj konusu: Re: ankarada baba posteri nerde bulunur

bende arıyorum...reklamcılar resim getir yaparız dedi.onlara yaptırcam..trakya bölgesinde babanın posterini satan yer yok.

Dürüst ol, insancıl ol, düşün öbür dünyayı
Bir karıncayı bile incitme sakın evlat

Evlat evlat evlat insan ol evlat
Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 18-Mar-2009 / 03:25    Mesaj konusu: Re: ankarada baba posteri nerde bulunur

kardas burda zıbıl gıbı benımle gec ırtıbata yardımcı olurum adana merkez

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 18-Mar-2009 / 07:48    Mesaj konusu: Re: ankarada baba posteri nerde bulunur

xmen demiş ki:
kardas burda zıbıl gıbı benımle gec ırtıbata yardımcı olurum adana merkez

adana'nın toprağı altın Very Happy bi çıkarma yapmak gerekir oraya

Kullanıcı profilini gör
mahsunkul_05
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: amasya
MesajTarih: 15-Oca-2010 / 21:35    Mesaj konusu: Re: ankarada baba posteri nerde bulunur

abilerim bende amayadaki bi kasetçiye sordum zor bulursun burda dedi bende üstüne düşmedim mehmet abi yardım et bana babanın memleketinde bulunur elbet imkanım olsada adanaya gitsem Sad
Kullanıcı profilini gör
mustafabergen
Üye
Üye

Nereden: Ankara
MesajTarih: 15-Oca-2010 / 22:00    Mesaj konusu: Re: ankarada baba posteri nerde bulunur

Bulmak zor..Eskiden Ulus ta Bentderesi nde falan varmış ama şimdi yok..Kızılay da kopyalama merkezlerinden birine sordum, 18 lira dediler..Ancak resmi götürüp yaptırılabilir..Orjinal bulmak zor..

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 16-Oca-2010 / 07:53    Mesaj konusu: Re: ankarada baba posteri nerde bulunur

ben 12-13 tana yaptırdım...arkadaş'a yaptırdım normalde çok pahalı oluyor..hatay'da bulmuştum baba'nın posterini.adana'da her yerde varmıs adana'ya gidersem yazın alırım....mehmet abi'yle(xmen) irtibata geçsin almak isteyenler bence..

Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 17-Oca-2010 / 06:33    Mesaj konusu: Re: ankarada baba posteri nerde bulunur

mali_usta demiş ki:
ben 12-13 tana yaptırdım...arkadaş'a yaptırdım normalde çok pahalı oluyor..hatay'da bulmuştum baba'nın posterini.adana'da her yerde varmıs adana'ya gidersem yazın alırım....mehmet abi'yle(xmen) irtibata geçsin almak isteyenler bence..
sen hele bıgel sana olmasada yaratırız Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 17-Oca-2010 / 10:00    Mesaj konusu: Re: ankarada baba posteri nerde bulunur

xmen demiş ki:
mali_usta demiş ki:
sen hele bıgel sana olmasada yaratırız Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

eyvallah abi varol : Wink

Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering