Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Flash Tv Baba show
Flash Tv Baba show
Sayfa 1, 2  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Show Programları ve Konuk Olduğu Programlar
Yazar Mesaj
usta33
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: mersin
MesajTarih: 03-Ekm-2008 / 05:11    Mesaj konusu: Flash Tv Baba show

arakadaslar içlerinizden bazilari bana çok kizicak biliyorum ama babayi övmek disinda birazda eleştirmek lazim değilmi.biraz bayramın 1.günü yayinlanan baba show programı hakkinda konusmak istiyorum.
ben programin yüksek bi kalitede olmasini beklemiyordum fakat bukadarda kötü olmasinida beklemiyordum açikçasi.sütüdyo çok küçüktü 50 60 seyirci anca vardi ne bilim ibo shova benzer bi sütüdyo kurulabilirdi.tyamirhaneye benzetilmiş bi yerde program sunuldu ve 3 kişi de baya yardimci olmak için usta çirak rolündeydi ve bayaği kötülerdi. müziğe gelince uzun zamandir ben babayi bukadar kötü görmemiştim. rehpertuarini çok eski şlarkilardan secmesi çok güzeldi fakat bide yorumluyabilseydi tam süper olucakti.baba programi sunmakta bayaği acemiydi konuklara soru sormak için iki saat kağitlarda aramna yapiyorduçbirini hazitlayip babaya verdiği belliydi. bayaği baydi yani program ve daha fazla dayanamayip bu işkenceye tv yi kapattim.zaten program reytingi ilk 100 e bile girememişti.baya tek tavsiyem shov prıgrami yapmaktan vazgeçip diğer programlara konuk olarak katilmasi.o zaman zevkine doyum olmuyor.baba programciliği yapamiyosun işte para içinde yapam bu isi ne olurr.

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 03-Ekm-2008 / 15:15    Mesaj konusu: Re: Flash Tv Baba show

ben proğramı izleyemedim,ancak dediğin gibiyse tgrt den gördük gerçekten üzücü,yiğit ölür namı kalır atasözü burda biraz çürüyor,baba sen kalitelisin,
Kullanıcı profilini gör
taruz
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 03-Ekm-2008 / 16:04    Mesaj konusu: Re: Flash Tv Baba show

babanın proğram yapması zor bence de rol yeteği yok ama bakalım daha ilk proğram

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: MALATYA
MesajTarih: 03-Ekm-2008 / 16:08    Mesaj konusu: Re: Flash Tv Baba show

taruz demiş ki:
babanın proğram yapması zor bence de rol yeteği yok ama bakalım daha ilk proğram

Aynen katılıyorum kardeş inşallah ilerki programlar daha iyi olur

Gururumu kırıpta sırtımdan vurmasaydın
Allah bir sevgim bir ateşlerde sen yaktın
Nasıl kıydın aşkıma şerefsizlere sattın
Kullanıcı profilini gör
nerdenbilsinler
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ORDU
MesajTarih: 03-Ekm-2008 / 16:33    Mesaj konusu: Re: Flash Tv Baba show

muslum_toprak demiş ki:
ben proğramı izleyemedim,ancak dediğin gibiyse tgrt den gördük gerçekten üzücü,yiğit ölür namı kalır atasözü burda biraz çürüyor,baba sen kalitelisin,

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 03-Ekm-2008 / 17:20    Mesaj konusu: Re: Flash Tv Baba show

şow yapmak ve sanatçılık farklı şeyler birbirinden müslüm babamız kaliteli ve usta bi sanatçı, şowmwn değil yani,ondan şovmenlik bekleyemeyiz,bizler onu sadece şarkılarını dinlemek için izliyoruz, ve müslüm baba bazı arkadaşlarının kurbanı aslında bu şov programı için,ona ısrar ediyorlar, ben programı izlemedim gerçi, izledikten sonra bir kere daha yorum yapmak gerekir. eyvallah.

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ist
MesajTarih: 03-Ekm-2008 / 17:35    Mesaj konusu: Re: Flash Tv Baba show

tam aksini düşünüyorum müslüm gürses bir müzik ekolüdür şowmenlik beklenemez ayrıca baba hiç te kötü değildi gayet iyiydi hele sana isyan edemem şarkısını nasıl seçipte okudu hayret içinde kaldım performansı süperdi....

ayrıca gelelim konuşmaya malumunuz aba ağır aksamda konuşuyor biz onu öyle kabullendik hatayı babada değil kendimizde arayalım ayrıca baba baymaz ...

inş bu program baya sürer ve bizde katılırız...
Kullanıcı profilini gör
usta33
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 03-Ekm-2008 / 17:40    Mesaj konusu: Re: Flash Tv Baba show

arkadasim ağir konusmasi farkli birsey ykonuğa soru sormak için elindeki kağitlardan iki saat soruyu aramasi ayri birşey.sen beğenmiş olabilirsin ama ben beğenmedim.diyosunki isyan edeme şarkisini süper okudu .birçok sarki okudu yanilmiyosam 20 nin üzeirndeydi bi sarkiyi güxel okumasi diğer hatalarini kapatiyomu sence tşk. ederim.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 03-Ekm-2008 / 17:55    Mesaj konusu: Re: Flash Tv Baba show

usta33 demiş ki:
arkadasim ağir konusmasi farkli birsey ykonuğa soru sormak için elindeki kağitlardan iki saat soruyu aramasi ayri birşey.sen beğenmiş olabilirsin ama ben beğenmedim.diyosunki isyan edeme şarkisini süper okudu .birçok sarki okudu yanilmiyosam 20 nin üzeirndeydi bi sarkiyi güxel okumasi diğer hatalarini kapatiyomu sence tşk. ederim.

dedikya baba şowmen değil yılardan beri böyle,kazanın etkileri üzerinde büyük,normaldir ufak tefek hatalar. sonuçta büyük bir kaza atlattı, burda tartışmak yerine, destek vermek lazım.

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 03-Ekm-2008 / 19:10    Mesaj konusu: Re: Flash Tv Baba show

sedat kardesim bazi hatalarida görmezlikten gelmeyiiz.sen bak diypsunki sovmen değil sovmen değilse ve yapamiyosa o zman böyle bi program yapmiyacak haksizmiyim kardeşim.biz müslüm gürses hayraniyiz bazi olaylari kavriyabiliyourz. müslüm gürses dinlemeyen biri babayi o halde görüp dalga geçse dahami yi sence

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Ş.Urfa
MesajTarih: 03-Ekm-2008 / 19:18    Mesaj konusu: Re: Flash Tv Baba show

proğramındaki o 3 tane yi gördüm üzüldüm

ben ağır bir proğram olacağını düşünüyordum
o 3 tane densizlik ediyor
yakışmaz babaya

Sen Yoksun Kaldım Sahipsiz...
Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 03-Ekm-2008 / 19:21    Mesaj konusu: Re: Flash Tv Baba show

BAZI YERLERDE HAKLISIN ELBette,ama müslüm babanın asıl amacı hayranlarına şarkılarını dinletmek kendisinden mahrum etmemek,amaç bu bazıları gibi gibi olmadık şeyler yapmak dikat çekmek için reytin almak için özel haytını yayına taşıyıp çok laf yapıp insanların gözünü boyamak değil, elbette elştirilecek yerleri oluyor,ama müslüm baba böyle tarzı şekli bu değişmez böyle kabullendi k böyle gider ben seni gayet anlayabiliyorum, ama uzatmaya gerek yok hiç boş ver müslüm baba sağ olsun bizleri şarkılarından ve kendinden mahrum etmesin bize bu yeter.eyvallah.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 04-Ekm-2008 / 04:05    Mesaj konusu: Re: Flash Tv Baba show

taruz demiş ki:

İnşallah becerir abi ne diyelim...

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: siirt
MesajTarih: 04-Ekm-2008 / 04:58    Mesaj konusu: Re: Flash Tv Baba show

baba altından kalkacaktır inş.....................
eyw............................
Kullanıcı profilini gör
isyankar_arif
Üye
Üye

MesajTarih: 04-Ekm-2008 / 08:24    Mesaj konusu: Re: Flash Tv Baba show

usta33 kardes sana tamamen katılıyorum stüdyo secimi olsun yanında sırf babaya yardımcı diye gönderilern kişiler olsun seyirci atmosferi olsun 2.sınıf bir programdı zaten müslüm gürsesin bencede i.tatlıses gibi bir program yapmasına yeteneği yok çünkü bu işi o kıvırrabiliyor ayrıca programda küskünüm usta sana isyan edemem gibi eski parcaları duyduğumada çok sevindim ama performans baya bi düştü babanın artık yoruldu diyebiliriz bana göre
Kullanıcı profilini gör
tamdamaradam
Üye
Üye

MesajTarih: 16-Arl-2008 / 17:26    Mesaj konusu: Re: Flash Tv Baba show

şow yapmak ve sanatçılık farklı şeyler birbirinden müslüm babamız kaliteli ve usta bi sanatçı, şowmwn değil yani,ondan şovmenlik bekleyemeyiz,bizler onu sadece şarkılarını dinlemek için izliyoruz, ve müslüm baba bazı arkadaşlarının kurbanı aslında bu şov programı için,ona ısrar ediyorlar, ben programı izlemedim gerçi, izledikten sonra bir kere daha yorum yapmak gerekir. eyvallah.
Kullanıcı profilini gör
by_ajan
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: BAŞKENT
MesajTarih: 17-Arl-2008 / 05:32    Mesaj konusu: Re: Flash Tv Baba show

arkadaki o üç lavuk programın içine ettiler...Bide stüdyonun küçük olması hoş değildi...Bence Müslüm Baba Stadlara layık...

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 18-Arl-2008 / 02:33    Mesaj konusu: Re: Flash Tv Baba show

arkadaşlar bence sütüdyo tutmadı..
Kullanıcı profilini gör
mali_usta
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Gençlerbirliği
MesajTarih: 18-Arl-2008 / 04:00    Mesaj konusu: Re: Flash Tv Baba show

by_ajan demiş ki:
arkadaki o üç lavuk programın içine ettiler...Bide stüdyonun küçük olması hoş değildi...Bence Müslüm Baba Stadlara layık...

haklısın.. o 3 şahıs bencede güzelim programı batırıyordu...
Kullanıcı profilini gör
tamdamaradam
Üye
Üye

MesajTarih: 21-Şub-2009 / 06:21    Mesaj konusu: Re: Flash Tv Baba show

programın kalitesi ibrahim tatlıses inqi ile kıyaslanırsa kötüydü gerçekten
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Show Programları ve Konuk Olduğu Programlar
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering