Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Babanın Yeni albümüne sizin seçtiğiniz 5 eski parçası
Babanın Yeni albümüne sizin seçtiğiniz 5 eski parçası

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Yazar Mesaj
atasayar
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 05-Oca-2009 / 05:56    Mesaj konusu: Babanın Yeni albümüne sizin seçtiğiniz 5 eski parçası

kardeşler müslüm babamız yakın zamanda yeni albüm çıkaracak hepimiz duydukki eski parçalarını tekrar seslendirecekmiş(meselem,itirazım var v.b..) sizce 5 eski parçasından seslendirirse sayet hangi parçalarını okumasını isterdiniz...

Kullanıcı profilini gör
mali_usta
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Gençlerbirliği
MesajTarih: 05-Oca-2009 / 06:15    Mesaj konusu: Re: Babanın Yeni albümüne sizin seçtiğiniz 5 eski parçası

o sen değilsin,yaranamadım,mahsun kul,yıllar utansın ve bide alışırım'ı okumasını çok isterim..
Kullanıcı profilini gör
Rahmi06
Forum moderatörü
Forum moderatörü

Nereden: Elimde Değil
MesajTarih: 05-Oca-2009 / 15:35    Mesaj konusu: Re: Babanın Yeni albümüne sizin seçtiğiniz 5 eski parçası

Parçalar sanırım seçilmiş, Albüm bu ay içerisinde çıkacak.

Ömrüm geçti yollarda, hep yabancı yarınlarda
Kamyonum oldu bana eş, benim gönlüm çileşeke
Kullanıcı profilini gör
01cansu
Üye
Üye

MesajTarih: 05-Oca-2009 / 16:54    Mesaj konusu: Re: Babanın Yeni albümüne sizin seçtiğiniz 5 eski parçası

şimdiden müslüm gürsesin korsan albümünü çıkardılar
Kullanıcı profilini gör
melek_87
Üye
Üye

MesajTarih: 05-Oca-2009 / 19:23    Mesaj konusu: Re: Babanın Yeni albümüne sizin seçtiğiniz 5 eski parçası

tabıkı dinleyın geceler

benden yanlız değilsinizki
Kullanıcı profilini gör
hasancan
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: bursa
MesajTarih: 05-Oca-2009 / 22:01    Mesaj konusu: Re: Babanın Yeni albümüne sizin seçtiğiniz 5 eski parçası

bir avuç gözyaşı
Kullanıcı profilini gör
akliyok_06
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 06-Oca-2009 / 00:33    Mesaj konusu: Re: Babanın Yeni albümüne sizin seçtiğiniz 5 eski parçası

Aldatılanlar...

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: adana// orijinal bitlisli
MesajTarih: 06-Oca-2009 / 00:35    Mesaj konusu: Re: Babanın Yeni albümüne sizin seçtiğiniz 5 eski parçası

yaranamadım gel bana dogru maziden biri ve garip dünya

Üye
Üye

Nereden: konya
MesajTarih: 06-Oca-2009 / 01:35    Mesaj konusu: Re: Babanın Yeni albümüne sizin seçtiğiniz 5 eski parçası

askın bende bir ömür...taksici...vurgun...yasayamadım..dokunmayın müslümcü kardeslerime slm olsun
Kullanıcı profilini gör
atasayar

MesajTarih: 06-Oca-2009 / 02:20    Mesaj konusu: Re: Babanın Yeni albümüne sizin seçtiğiniz 5 eski parçası

maziden biri kesin olsa...
topraklara gömeceğim, her şey yalan, can iste canan, elveda benim fikrim bunlar

Kullanıcı profilini gör
banned
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: heryer
MesajTarih: 06-Oca-2009 / 02:21    Mesaj konusu: Re: Babanın Yeni albümüne sizin seçtiğiniz 5 eski parçası

alışacağım şarkısını hafif rack şeklinde nilüferdeki gibi sölese 5 şarkıya deişim şahsen eyw.. Very Happy
Kullanıcı profilini gör
imparator_44
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: MALATYA
MesajTarih: 06-Oca-2009 / 03:21    Mesaj konusu: Re: Babanın Yeni albümüne sizin seçtiğiniz 5 eski parçası

1) yaranamadım
2) alışacağım
3) yaşayamadım
4) yaşamaya çalıştım
5) anlatamadım

Gururumu kırıpta sırtımdan vurmasaydın
Allah bir sevgim bir ateşlerde sen yaktın
Nasıl kıydın aşkıma şerefsizlere sattın
Kullanıcı profilini gör
eser_k
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: KAHRAMANMARAŞ
MesajTarih: 06-Oca-2009 / 15:13    Mesaj konusu: Cevap: Babanın Yeni albümüne sizin seçtiğiniz 5 eski parçası

1-Benim Kaderim
2-Yagmur Duası
3-Unutamazsın
4-Hasret Rüzgarları
5-Dokunmayın

Aslında 5 şarkı değilde bütün şarkılarını yeniden okusa satış rekoru kırılırdı Smile)

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 07-Oca-2009 / 07:50    Mesaj konusu: Re: Cevap: Babanın Yeni albümüne sizin seçtiğiniz 5 eski par

keske müslüm baba müslümcü.com ailesine yani bizlere önceden basvursaydi da biz belirleseydik sarkilari
1-gitmeyin yillar ( kirik sazim )
2-ceza ( bir kadeh daha ver )
3-arkadas kurbaniyim
4-sebebsiz ayrilik
5-güldür yüzümü
Kullanıcı profilini gör
AhMeT_44
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KaRaNLıK_SoKaKLaR
MesajTarih: 07-Oca-2009 / 15:12    Mesaj konusu: Re: Cevap: Babanın Yeni albümüne sizin seçtiğiniz 5 eski par

Valla bi seçim yapmıcam..

Baba söylesinde gerisi boş..

atasayar

MesajTarih: 07-Oca-2009 / 17:55    Mesaj konusu: Re: Cevap: Babanın Yeni albümüne sizin seçtiğiniz 5 eski par

AhMeT_44 demiş ki:
Valla bi seçim yapmıcam..

Baba söylesinde gerisi boş..

kardeş sanada katılıyom ama baba keşme muslumcu.com a danışsa demi ne iyi olurdu 5 parça seçer yollardık burdan

Kullanıcı profilini gör
karaaliler
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 08-Oca-2009 / 21:37    Mesaj konusu: Cevap: Babanın Yeni albümüne sizin seçtiğiniz 5 eski parçası

eskilerin hepsi güzel farketmez yeter ki eskilerden söylesin.

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 09-Oca-2009 / 00:05    Mesaj konusu: Re: Cevap: Babanın Yeni albümüne sizin seçtiğiniz 5 eski par

walla artık tek cıksında ne okursa okusun baba
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering