Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - 5. Ankara Buluşması Gerçekleşti Resimler ve Yorumlarınız
5. Ankara Buluşması Gerçekleşti Resimler ve Yorumlarınız
Sayfa Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma -> Gerçekleşen Buluşmalar resim ve yorumlarınız
Yazar Mesaj
AhMeT_AsLaN
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: BaYRaMPaSa_
MesajTarih: 23-Tem-2008 / 16:06    Mesaj konusu: Cevap: 5. Ankara Buluşması Gerçekleşti Resimler ve Yorumları

valla iptal dediler.ama buluşmayı yapmışlar...neyse önemli değil..

Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: acımasız dünya
MesajTarih: 23-Tem-2008 / 16:18    Mesaj konusu: Re: Cevap: 5. Ankara Buluşması Gerçekleşti Resimler ve Yorum

Hepiniz ayrı ayrı saolun varolun güzel vakit geçirdik başta ömer olmak üzere elinize ayağınıza yüreğinize sağlık böyle devam etme dileği ile eyvallah...

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: YAKTIN BENİ DÜNYA..!!
MesajTarih: 23-Tem-2008 / 21:00    Mesaj konusu: Re: Cevap: 5. Ankara Buluşması Gerçekleşti Resimler ve Yorum

yanınızda olmayı çok isterdim ama askerdeyim Sad yanınızda olamasakta gönüller bir.

Üye
Üye

Nereden: Ankara
MesajTarih: 24-Tem-2008 / 00:10    Mesaj konusu: Re: Cevap: 5. Ankara Buluşması Gerçekleşti Resimler ve Yorum

dmreda demiş ki:
gerçekten güzel bir buluşma oldu çok degerli kişilerle tanıştım mustafa kardeşim harun agbim.hepiniz emekleriniz için saglun hacı agbim senle yok boyunca muhabbet süperdi.babam ömer babam bitanem benim her dakikası bi olay zaten seni çok seviyorum babam.taruz agbim bıyıklı halin gerçekten süper Very Happy geldiginiz için ayaklarınıza saglık. . .nice buluşmalara
eywallah eda sizlerle tanışmak benim için şerefti
Kullanıcı profilini gör
akliyok_06
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 24-Tem-2008 / 00:21    Mesaj konusu: Re: Cevap: 5. Ankara Buluşması Gerçekleşti Resimler ve Yorum

Arkadaslar gelenlerdende gelmeyenlerdende allah razı olsun gelmeyenlerde yanımızda varmış gibi gönüllerimizdelerde bundan hiç şüpeniz olamasın herkeze teşekür ederiz...
Kullanıcı profilini gör
babacan1102
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 24-Tem-2008 / 06:27    Mesaj konusu: Re: Cevap: 5. Ankara Buluşması Gerçekleşti Resimler ve Yorum

enemy75 demiş ki:
cok güzel bir anı olmuş bütün katılan arkadaşlar selam olsun etkinlik dedinmi ömer 1numara helal sanada ömer kardeş sizleri öyle bir arada görmek hoş .tşkler müslüm baba ve bu sitenin oluşumunda bulunan arkadaşlar vede bilal kardeş

saolasın kardeşim müslüm gürses namına elimizden ne gelirse can fedaa
aynı akla hizmet ediyorsak , duygularımızı paylaşmak için böyle organisazyonlara gerek oldugunu düşünüyorum.
ve elimizden geldigi kadar da devammm.....

eyvallahh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
babacan1102

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 24-Tem-2008 / 06:31    Mesaj konusu: Re: Cevap: 5. Ankara Buluşması Gerçekleşti Resimler ve Yorum

AhMeT_AsLaN demiş ki:

tur iptal oldu biliyorsun kardeşim
ama ben sırf bazı dostlarımıza söz verdim diye gitme geregi duydum
o kadar ani oldu ki buluşma , biz bile şaşırdık .
ama saolsun arkadaslar bir saat içinde toplandı ve gercekleştirdik.

eyvallahh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
m.ali turan
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Küçükçekmece
MesajTarih: 24-Tem-2008 / 22:21    Mesaj konusu: Re: Cevap: 5. Ankara Buluşması Gerçekleşti Resimler ve Yorum

Bırak bu işLeri Ömer abi bumudur söz Razz Şaka maka bir yanada AyakkaLarına sagLık arkadaşLar...
Kullanıcı profilini gör
akliyok_06
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 25-Tem-2008 / 01:04    Mesaj konusu: Re: Cevap: 5. Ankara Buluşması Gerçekleşti Resimler ve Yorum

babacan1102 demiş ki:
AhMeT_AsLaN demiş ki:

tur iptal oldu biliyorsun kardeşim
ama ben sırf bazı dostlarımıza söz verdim diye gitme geregi duydum
o kadar ani oldu ki buluşma , biz bile şaşırdık .
ama saolsun arkadaslar bir saat içinde toplandı ve gercekleştirdik.

eyvallahh

anide olsa babacan1102'ya çok teşekür ederiz arkadaslar geldiği için kimse öyle aklından kötü bir şey geçirmesin ani olma nedeni ile gönüller bir olsun hepimizin gayesi aynı babaya olan saygı ve sevgimizdir...

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 25-Tem-2008 / 03:37    Mesaj konusu: Re: Cevap: 5. Ankara Buluşması Gerçekleşti Resimler ve Yorum

gerçekten güzel geçtiği bir kesin ben bu hafta gidecegim ankaraya önce istanbul sonra ankara üzerinden dönüş nasip değilmiş 1 haftaylan kaçırdık neyse hayırlısı olsun diyelim...

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 25-Tem-2008 / 03:52    Mesaj konusu: Re: Cevap: 5. Ankara Buluşması Gerçekleşti Resimler ve Yorum

mahsun_kul_028 demiş ki:
gerçekten güzel geçtiği bir kesin ben bu hafta gidecegim ankaraya önce istanbul sonra ankara üzerinden dönüş nasip değilmiş 1 haftaylan kaçırdık neyse hayırlısı olsun diyelim...

bekleriz baba can inşallah eyvallah...

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 25-Tem-2008 / 05:09    Mesaj konusu: Re: Cevap: 5. Ankara Buluşması Gerçekleşti Resimler ve Yorum

tanımıyorum ama arkadasları guzl olmuş sağoln
Kullanıcı profilini gör
celik_07
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: samsun
MesajTarih: 25-Tem-2008 / 05:40    Mesaj konusu: Re: Cevap: 5. Ankara Buluşması Gerçekleşti Resimler ve Yorum

cok guzel olmuş ankara buluşması herkeze sevgı ve saygılar omer abı sanada ayrıca saygılar gorusemıoz hee
Kullanıcı profilini gör
jest_50
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: NeVŞeHiR
MesajTarih: 25-Tem-2008 / 22:24    Mesaj konusu: Cevap: 5. Ankara Buluşması Gerçekleşti Resimler ve Yorumları

Laughing Laughing Laughing yakışır önemLi oLan gönüLLerin bir oLmasi arkadasLar Ömer Abi HerZaman Kİ Gibi Yakıyon Ortalıgı gene
Kullanıcı profilini gör
By_FaDeD

Nereden: Çooook Uzaklardan Yanlızlık şehrinden...!
MesajTarih: 26-Tem-2008 / 00:17    Mesaj konusu: Cevap: 5. Ankara Buluşması Gerçekleşti Resimler ve Yorumları

ah ulan ahhhhhhhh bi gelemedim yaf:(

tamda şarzın bittiği zaman ömer abi aramışSmile

neyse artık bi dahaki buluşmaya allah izin verirse ordayızSmile

katılan tüm müslümcü ailesine teşekkürler:)

Kurt O Sessizliği Bozarsa Kıyamet KOPAR !
Kullanıcı profilini gör
akliyok_06
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 26-Tem-2008 / 08:53    Mesaj konusu: Re: Cevap: 5. Ankara Buluşması Gerçekleşti Resimler ve Yorum

By_FaDeD demiş ki:
ah (....) ahhhhhhhh bi gelemedim yaf:(

tamda şarzın bittiği zaman ömer abi aramışSmile

neyse artık bi dahaki buluşmaya allah izin verirse ordayızSmile

katılan tüm müslümcü ailesine teşekkürler:)

Beklerdik gelseydin kardeş keşke...

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: BİLSİNLER
MesajTarih: 29-Tem-2008 / 01:38    Mesaj konusu: Cevap: 5. Ankara Buluşması Gerçekleşti Resimler ve Yorumları

boyle bulusmaların devamını beklerız katılımları kacırmazsak tabıı guzel seyler bunlar abıcım bı suredır bı haberdım sıteden ank bulusmanıza katılmak ısterdım
olsun bı sonrakıne nasıp artık omer abı bu bulusmaları daha ısrarla bıldırımlerını beklıyorum tesekkurler

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: BİLSİNLER
MesajTarih: 29-Tem-2008 / 02:33    Mesaj konusu: Re: Cevap: 5. Ankara Buluşması Gerçekleşti Resimler ve Yorum

omer abı hakıkaten gelsem super olurdu hasret gıdermek ıstedıklerım canım vardı ankarada onu gorurdum bahanem olurdu
olsun bı dahakı sefere

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: siirt
MesajTarih: 30-Tem-2008 / 02:52    Mesaj konusu: Re: Cevap: 5. Ankara Buluşması Gerçekleşti Resimler ve Yorum

güzel olmuş devamını bekliyoz ......eyvallah......
Kullanıcı profilini gör
akliyok_06
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 30-Tem-2008 / 05:33    Mesaj konusu: Re: Cevap: 5. Ankara Buluşması Gerçekleşti Resimler ve Yorum

suskun_ahmet56 demiş ki:
güzel olmuş devamını bekliyoz ......eyvallah......

inşallah oda olur yaparlarsa...

Sayfa Önceki  1, 2, 3  Sonraki
2. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering