Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/tanim.php:223) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/tanim.php:223) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/tanim.php:223) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/tanim.php:223) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/tanim.php:223) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - müslümcüler 06.03.2008'de istanbul'da müslüm baba ile
müslümcüler 06.03.2008'de istanbul'da müslüm baba ile
Sayfa Önceki  1, 2

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Konserleri
Yazar Mesaj
karaaliler
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 20-Mar-2008 / 18:43    Mesaj konusu: Cevap: müslümcüler 06.03.2008'de istanbul'da müslüm baba ile

anladım tamam bilal aricam seni görüşürüz kendine iyi bak

Üye
Üye

Nereden: konya
MesajTarih: 23-Mar-2008 / 02:39    Mesaj konusu: Cevap: müslümcüler 06.03.2008'de istanbul'da müslüm baba ile

yasasın ne mutlu size o anı yasamak insallah babayı yakından görmeyen bana ve tüm yakından görmeyen müslüm babacı dostlarıma nasip olur saygılar eyvallah

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 07-May-2008 / 23:07    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslümcüler 06.03.2008'de istanbul'da müslüm baba

yaw hani müslüm baba istanbulda nerde konseer verecek
Kullanıcı profilini gör
BozKurt07
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Yayladan...
MesajTarih: 08-May-2008 / 01:13    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslümcüler 06.03.2008'de istanbul'da müslüm baba

allah bizlerede nasip etsin ne diyelimki...teşekkürler bizimle paylaştığın için.

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 08-May-2008 / 02:12    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslümcüler 06.03.2008'de istanbul'da müslüm baba

eyvallah kardeşim sende aynen benim 20 hazirandaki iskenderun konserindeki duygularımı yazmışsın dese yeridir,herşey hemen hemen aynı,babanın sahneye ilk çıktıgında biz babadan böyle gördüğü söylemişti iskenderundada üstelik o şarkının sonunda baba seni çok seviyorum diye bağırmıştım ve babada şarkının son sözlerinde mikrofonu bana uzattı ve ben müslüm baba ile düet yapmış oldum Smile
Kullanıcı profilini gör
dengesiz28
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 15-Şub-2009 / 07:00    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslümcüler 06.03.2008'de istanbul'da müslüm baba

en kral müslümcüyüm bir ben göremedim arkadaslar benıde qoturun
Kullanıcı profilini gör
abdi
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: berlin-gaziantep
MesajTarih: 15-Şub-2009 / 18:28    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslümcüler 06.03.2008'de istanbul'da müslüm baba

bende buna benzer duygulari 2003 te baba berlinde konser verirken yasamistim ve onu canli gördükten sonra bayagi rahatlamistim.

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 15-Şub-2009 / 20:29    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslümcüler 06.03.2008'de istanbul'da müslüm baba

paylaşımın ıcın saolasın güzel olmuşş
Kullanıcı profilini gör
mahsunkul_05
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: amasya
MesajTarih: 07-Nis-2010 / 16:05    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslümcüler 06.03.2008'de istanbul'da müslüm baba

mervan abi gözün aydın darısı bana işallah yazdıklarından çok etkilendim tüylerim ayakta okudum baba işaallah amasya ya da gelir birgün de bizde görürrz
Kullanıcı profilini gör
Firariii58
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: İzmir
MesajTarih: 21-Tem-2010 / 01:12    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslümcüler 06.03.2008'de istanbul'da müslüm baba

babayla bir kare fotoğraf çekinmek için neler vermezdim :S
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Konserleri
Sayfa Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering