Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/meta.php:54) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/meta.php:54) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/meta.php:54) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/meta.php:54) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/meta.php:54) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - 4. Ankara Buluşması Gerçekleşti Resimler ve Yorumlarınız
4. Ankara Buluşması Gerçekleşti Resimler ve Yorumlarınız
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma -> Gerçekleşen Buluşmalar resim ve yorumlarınız
Yazar Mesaj
sonsuz46
Üye
Üye

Nereden: kahramanmaraS
MesajTarih: 25-Şub-2008 / 03:38    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Cevap: 4. Ankara Buluşması Gerçekleşti Resimler v

geçen hafta bu gün beraberdiniz ne güzel
bir gün aranızda olmayı diliyorum bende
emek verenlere sonsuz teşekkürler olsun

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: samsun
MesajTarih: 25-Şub-2008 / 04:49    Mesaj konusu: Re: Cevap: 4. Ankara Buluşması Gerçekleşti Resimler ve Yorum

ılk bulusmaya katılısımdı kar ve soguk aşırı derece olsada.. cok sıcak bı ortamdı ben ıstanbuldan ankaraya o kadar kar varken gıttıgıme pışman olmadımm .. ben mahmut abı ve baydamar ersın murat kardesımle beraber yolculuk yaptık sabah varınca saolsun eda bızı karsıladıı .. gercıı ankarada basımıza bı aksılık geldı edayla benım . kızılaydan taksıye bındık bulusma yerıne gıtmek ıcın .. edayla ben telefonlerımızı taksıde dusurmusuz . saolsun taksıcı ıyımıs aradık o cıktı gelın vereyım dedı bulusmadan sonra aldık . ayrıca arslanbeylı hakan kardesımı tandıgıma cok sevındım ankarada onun kamyonuyla gezdık baya .hacı kardesımde cok delıkanlı bı adam. tacettın abı bıtane zatennn . bilal kardesımde cok ıyı bırı . herkezı tanıdıgıma cok sevındım . neyse cok uzun yazdımm herkeze saygılar sevgıler
Kullanıcı profilini gör
merkez_tost
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: ç?kt? bu ayr?l?k
MesajTarih: 26-Şub-2008 / 04:16    Mesaj konusu: Re: Cevap: 4. Ankara Buluşması Gerçekleşti Resimler ve Yorum

valla ne diyelim süper bir buluşma olmuş tebrikler arkadaşlar***************************
Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 27-Şub-2008 / 03:16    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Yanıt: Cevap: 4. Ankara Buluşması Gerçekleşti Res

admin demiş ki:

abilerimi kardeşlerimiz çok güzel/sıcak bir ortamdı. müslümcüler'in buluşması demiştik ve müslüm gürses dinleyenlerin hepsini kabul ettik. hatta 2 arkadaşımızda sitemizi bilmiyordu denk geldiler, sonradan gelenlerden bahsediyorum. zaten sürekli baba'dan çaldık baba'cı olmayan kaldıramazdı o güzelim şarkıları :d
güzel ortam oldu, şahsen ben zevk aldım.

sevgili bilal buluşmaları değişik yerlerde yapsanız her kes içinde iyi olmazmı sınırlı yerlerde kalmasın yani bi günde izmirde olursa gelmek isterim sevinirim saygılar.
Kullanıcı profilini gör
babacan1102
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 27-Şub-2008 / 08:31    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Yanıt: Cevap: 4. Ankara Buluşması Gerçekleşti Res

clgnsedat demiş ki:

Abilerimi kardeşlerimiz çok güzel/sıcak bir ortamdı. Müslümcüler'in buluşması demiştik ve Müslüm Gürses dinleyenlerin hepsini kabul ettik. Hatta 2 arkadaşımızda sitemizi bilmiyordu denk geldiler, sonradan gelenlerden bahsediyorum. Zaten sürekli Baba'dan çaldık Baba'cı olmayan kaldıramazdı o güzelim şarkıları Very Happy
Güzel ortam oldu, şahsen ben zevk aldım.

SEVGİLİ BİLAL BULUŞMALARI DEĞİŞİK YERLERDE YAPSANIZ HER KES İÇİNDE İYİ OLMAZMI SINIRLI YERLERDE KALMASIN YANİ Bİ GÜNDE İZMİRDE OLURSA GELMEK İSTERİM SEVİNİRİM SAYGILAR.[/quote]

kardeşim buluşma yapacagımız zaman konuyu 1 ay önceden acıyoruz ..
cogunluk nerde olursa orda yapıyoruz ..
konuyu 1 ay önceden acmamızın sebebi coğunlugu yakalamak
farzedelim bu sefer buluşmaİZMİRDE OLACAK dedik sonra baktık ben sen be bilal var sence birşeye benzermi..

önemli olan yaptıgımız herseyi alnımızın akıyla yapmak ..
bu durumda unutma mahcup olmakta var. böyle bir durumu şahsen yaşamak istemem kardeşim..
yinede herşeyin hayırlısı diyelim.
ilerde yine konu acar degerlendiririz ..

eyvallahhh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
gamze--zincirli
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 27-Şub-2008 / 19:56    Mesaj konusu: Re: Cevap: 4. Ankara Buluşması Gerçekleşti Resimler ve Yorum

selam arkadaşlar,buluşmada bende vardım.üye degildim ,ama artık aranızdayım.bu siteyi gercekten cok begeniyorum.bu arada buluşma mükemmeldi cok güzel bir gündü..saygılar.
Kullanıcı profilini gör
yusufum68

Nereden: Aksaray
MesajTarih: 28-Şub-2008 / 01:57    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Cevap: 4. Ankara Buluşması Gerçekleşti Resimler v

gamze--zincirli demiş ki:
selam arkadaşlar,buluşmada bende vardım.üye degildim ,ama artık aranızdayım.bu siteyi gercekten cok begeniyorum.bu arada buluşma mükemmeldi cok güzel bir gündü..saygılar.
aramıza hoşgeldin gamzecim.bende inşallah düğününüze geleceğim.

Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: Ankara/Karapürçek
MesajTarih: 28-Şub-2008 / 17:31    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Cevap: 4. Ankara Buluşması Gerçekleşti Resimler v

yusufum68 demiş ki:
gamze--zincirli demiş ki:
aramıza hoşgeldin gamzecim.bende inşallah düğününüze geleceğim.

inşaallah yusuf abi bekleriz tabiki,gelinimin yerine ben yaza icon31 yım dedim,gercekten bu sitede kocaman bir aile olduk.ne kadar güzel

benimde gönlümün muradını ver.
bir zalim aşkına kul etme beni
gercek aşka giden yolları göster...
SED@ GEBİTEKİN
https://z.mimy.org/
Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 29-Şub-2008 / 01:05    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Yanıt: Cevap: 4. Ankara Buluşması Gerçekleşti Res

babacan1102 demiş ki:
clgnsedat demiş ki:
Admin demiş ki:

Abilerimi kardeşlerimiz çok güzel/sıcak bir ortamdı. Müslümcüler'in buluşması demiştik ve Müslüm Gürses dinleyenlerin hepsini kabul ettik. Hatta 2 arkadaşımızda sitemizi bilmiyordu denk geldiler, sonradan gelenlerden bahsediyorum. Zaten sürekli Baba'dan çaldık Baba'cı olmayan kaldıramazdı o güzelim şarkıları Very Happy
Güzel ortam oldu, şahsen ben zevk aldım.

SEVGİLİ BİLAL BULUŞMALARI DEĞİŞİK YERLERDE YAPSANIZ HER KES İÇİNDE İYİ OLMAZMI SINIRLI YERLERDE KALMASIN YANİ Bİ GÜNDE İZMİRDE OLURSA GELMEK İSTERİM SEVİNİRİM SAYGILAR.

kardeşim buluşma yapacagımız zaman konuyu 1 ay önceden acıyoruz ..
cogunluk nerde olursa orda yapıyoruz ..
konuyu 1 ay önceden acmamızın sebebi coğunlugu yakalamak
farzedelim bu sefer buluşmaİZMİRDE OLACAK dedik sonra baktık ben sen be bilal var sence birşeye benzermi..

önemli olan yaptıgımız herseyi alnımızın akıyla yapmak ..
bu durumda unutma mahcup olmakta var. böyle bir durumu şahsen yaşamak istemem kardeşim..
yinede herşeyin hayırlısı diyelim.
ilerde yine konu acar degerlendiririz ..

evet haklısn abi o günü sabırsızlıkla beklicem.
eyvallahhh

Kullanıcı profilini gör
serseri_63
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 29-Şub-2008 / 02:06    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Cevap: 4. Ankara Buluşması Gerçekleşti

müslümcü olunmaz doğulur.. totodan çıkmış müslümcüleri kabul etmiyoruz bu siteye....

babacan1102 demişki

bu zamana kadarki buluşmalarda hep destekçiler belli oluyor bütün buluşmalarda yer alan kişilerin çoğu belli.. onun için sadece 3 kişiyi yazmak hiç uygun bişey değil..

babacan1102 abi ben dün akşam senin mekanına gelen ömer adaşın Smile urfalı Smile hani arapsan hemen çık git demiştin Very Happy misafir ettiğin için saol iyi birisin. harbiden baba adammışsın yanına geldiğim arkadaşımın anlattıgı kadarı az kalır..
bundan soraki buluşmalarda yer alırım, en azından senin organize ettiğin bir buluşmada yer almayı isterim..
Kullanıcı profilini gör
babacan1102

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 29-Şub-2008 / 09:07    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Cevap: 4. Ankara Buluşması Gerç

serseri_63 demiş ki:
müslümcü olunmaz doğulur..
babacan1102 demişki

bu zamana kadarki buluşmalarda hep destekçiler belli oluyor bütün buluşmalarda yer alan kişilerin çoğu belli.. onun için sadece 3 kişiyi yazmak hiç uygun bişey değil..

babacan1102 abi ben dün akşam senin mekanına gelen ömer adaşın Smile urfalı Smile hani arapsan hemen çık git demiştin Very Happy misafir ettiğin için saol iyi birisin. harbiden baba adammışsın yanına geldiğim arkadaşımın anlattıgı kadarı az kalır..
bundan soraki buluşmalarda yer alırım, en azından senin organize ettiğin bir buluşmada yer almayı isterim..

eyvallah canım benim fazla ilgilenemedik ama kusura bakma yogunduk..
gücümüzün yettgi kadar.elimizden ne geliyorsa her zaman yapmaya hazırız

ben herzaman dostlarım için varımmmm

eyvallahhh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
dmreda
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 01-Mar-2008 / 10:55    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Cevap: 4. Ankara Buluşması

,izmir iyi hoşta ortak yer olmalı herkesin gelebilecegi mesela izmirde olmasını isteyen kardeşimiz hazıra konuyo ama demiyo ben başka yerdede olsan gelirim diye ben ankarada oturuyorm buluşma burda oldu ama digeri karstada olsa ne bilim çok uzaktada olsa ogüne sag saglim çıkarsam kesin giderim.ayrıca kar kış demeden uzaktan gelen agbilerime kardeşlerime tekrardan teşekkür ederim Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: DerinLerdeN (41)
MesajTarih: 01-Mar-2008 / 18:13    Mesaj konusu: Re: Cevap: 4. Ankara Buluşması Gerçekleşti Resimler ve Yorum

şansınızda,bahtınızda açık olsun arkadaşlar....

esrarlı gözler
yalnız seni özler....
Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 02-Mar-2008 / 07:49    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Cevap: 4. Ankara Bul

dmreda demiş ki:
,izmir iyi hoşta ortak yer olmalı herkesin gelebilecegi mesela izmirde olmasını isteyen kardeşimiz hazıra konuyo ama demiyo ben başka yerdede olsan gelirim diye ben ankarada oturuyorm buluşma burda oldu ama digeri karstada olsa ne bilim çok uzaktada olsa ogüne sag saglim çıkarsam kesin giderim.ayrıca kar kış demeden uzaktan gelen agbilerime kardeşlerime tekrardan teşekkür ederim Smile

hazıra konma diye bişi yok kardeş buluşmalar sadec belli başlı yerlerde kalmamalı her yerde yapılabilmeli bu sitede türkiyenin her yerinden insan var.amaç nedir müslümcü arkadaşlarımızın birlik beraberlik içinde olması yakınlık uzaklık konusuna gelince. gönül ister her yere gidebilmek ama hayat şartları buna bazen izin vermiyo.her kes biraz yakınında olmasını ister işin açıkcası. bu konuyu çarptırmaya gerek yok dostum saygılar.
Kullanıcı profilini gör
muslumcu88
Üye
Üye

MesajTarih: 03-Mar-2008 / 05:44    Mesaj konusu: Re: Cevap: 4. Ankara Buluşması Gerçekleşti Resimler ve Yorum

bizede nasip olur inşallah birdahaki sefere
Kullanıcı profilini gör
babaeren
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: erzurum
MesajTarih: 03-Mar-2008 / 14:52    Mesaj konusu: Re: Cevap: 4. Ankara Buluşması Gerçekleşti Resimler ve Yorum

çok istedim ama gelemedim çünkü erzurumdayım neyse işallah birgün gelirim
Kullanıcı profilini gör
nacves

Nereden: Müslüm Gürses Ülkesinden..
MesajTarih: 03-Mar-2008 / 15:06    Mesaj konusu: Re: Cevap: 4. Ankara Buluşması Gerçekleşti Resimler ve Yorum

resımlerı gordugumde cok kıskandım.ben gelemedım.hava sartları yuzunden..
ama yuregım sıznleydı.ve cok guzel gecmıs.resımler süper.emegı gecen herkese sukranlarımızı ıletırım.

...nacves...
Kullanıcı profilini gör
zincirli
Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: Ankara/Karapürçek
MesajTarih: 07-Mar-2008 / 19:55    Mesaj konusu: Re: Cevap: 4. Ankara Buluşması Gerçekleşti Resimler ve Yorum

sevcan bulusmalara katılmanı tavsiye ederim,benimde ilk katıldıgım buluşmaydı fakat cok güzeldi unutamayacagım anlardı.herkesin katılmasını isterim.

benimde gönlümün muradını ver.
bir zalim aşkına kul etme beni
gercek aşka giden yolları göster...
SED@ GEBİTEKİN
https://z.mimy.org/
Kullanıcı profilini gör
hami_89
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: istanbul
MesajTarih: 11-Mar-2008 / 03:47    Mesaj konusu: Cevap: 4. Ankara Buluşması Gerçekleşti Resimler ve Yorumları

teşekürler mükemmel bi buluşma olmus
Kullanıcı profilini gör
zekibaba
Üye
Üye

Nereden: Beşiktaş
MesajTarih: 13-Mar-2008 / 08:11    Mesaj konusu: Re: Cevap: 4. Ankara Buluşması Gerçekleşti Resimler ve Yorum

güzel bi buluşma süper bi ortam olmuş nazar değmesin kısmet bizde geleceğiz başka bi zaman inşallah

Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
3. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering