Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Sevdiğiniz Mi Yoksa Müslüm Baba Mı?
Sevdiğiniz Mi Yoksa Müslüm Baba Mı?
Sayfa Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Yazar Mesaj
alper_kadersiz
Üye
Üye

Nereden: adana
MesajTarih: 16-Mar-2008 / 03:57    Mesaj konusu: Re: Cevap: sevdiginizmi yoksa muslum babamı

Babayı niye dinliyoruz sevdiğimizden,hayattan darbe yediğimiz için müslüm baba azaltmasada derdimizi,şarkılarıyla ortak oluyor derdimize. İkisininde yeri ayrı derim ben...Saygılar
Kullanıcı profilini gör
nacves
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Müslüm Gürses Ülkesinden..
MesajTarih: 17-Mar-2008 / 17:45    Mesaj konusu: Cevap: sevdiginizmi yoksa muslum babamı

benı seven babayıda sever babayı sevmeyen benıde sevmez babadır benı hayata baglayan sevgılı anlamıyorsa babadan gulegule derım sadece

...nacves...
Kullanıcı profilini gör
yillar_utansin
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 17-Mar-2008 / 17:54    Mesaj konusu: Re: Cevap: sevdiginizmi yoksa muslum babamı

bende de ilk müslüm baba gelir tabiki onun yeri ayrı sevdiğimin yeri ayrı ama ilk müslüm gürses sonra sevdiğim zaten benlen çıkan kız iki kişiyi sevmesi lağzım önce müslüm gürses sonra ben Wink
Kullanıcı profilini gör
mazidekibiri
Üye
Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 17-Mar-2008 / 18:45    Mesaj konusu: Re: Cevap: sevdiginizmi yoksa muslum babamı

Müslüm baba olmadan yürekten sevdalanamam, çünkü baba hislerime biraz daha anlam katıyo, birnevi sevmeyi sevdalanmayı anlatıyo, o olmadan olmaz,
laf dedirtmem ona, dinlemeden yapamam.

VASİYET: Ölürsem baba'dan önce
Söyleyin Müslüm Gürses'e
Sela'mı o okusun.
Kullanıcı profilini gör
karaaliler
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 17-Mar-2008 / 20:11    Mesaj konusu: Cevap: sevdiginizmi yoksa muslum babamı

ben bu konuda bilal kardeşime katılıyorum dinlediğim müziğe saygısı olmayan insanla işim olmaz

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Yayladan...
MesajTarih: 18-Mar-2008 / 01:29    Mesaj konusu: Cevap: sevdiginizmi yoksa muslum babamı

sevdiğimde müslümcü benim için sorun yok Cool

Üye
Üye

MesajTarih: 18-Mar-2008 / 01:51    Mesaj konusu: Re: Cevap: sevdiginizmi yoksa muslum babamı

arkadaşım yanlış anlamada soru baştan yanlış.önce can sonra canan.bence tabii. Wink
Kullanıcı profilini gör
adebayor777
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 18-Mar-2008 / 12:14    Mesaj konusu: Re: Cevap: sevdiginizmi yoksa muslum babamı

bu soruyu rica etsek ÖSS ye koymazlarmıki Very Happy ben düsündüm düsündüm hala düsünüyorum ben 7-8 aydır okul kapanıladan beri her gece sabah ezenına kadar sigaramı yakar ewlatın resmını acar babayı dinlerim ben ayırt edemıorum ama zorda olsa kız derım sanki

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Küçükçekmece
MesajTarih: 18-Mar-2008 / 20:32    Mesaj konusu: Re: Cevap: sevdiginizmi yoksa muslum babamı

Sewdigin kızdan sonra kazıgı bi güzel yiceksin sonra alıcan önüne sigaranı içkini açıcan babayı dinlicen isyan edicen bu böyle sürer dewam eder...onun için tek dostun Müslüm Baba + sigara+içki. Cool gerisi Ömer baba nın dediği qibi TRAŞ
Kullanıcı profilini gör
yillar_utansin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 19-Mar-2008 / 09:46    Mesaj konusu: Re: Cevap: sevdiginizmi yoksa muslum babamı

kadirbaba demiş ki:
şimdi size ilginç bir anı anlatacam Wink bundan yıllar önce benim halamın oğlu (kendisi müslümle yatıp müslümle kalkan fanatik bir hayrandır) pastanede kız arkadaşıyla otururken "aşığım bir kuluna" parçası çalar bizimkide parçaya eşlik ederek mırıldanmaya başlar. bu sırada kız: benmi müslüm mü? diye sorar bzim ki müslüm der ve kız masadan kalkıp gider.
müslüm baba nın yeri ayrı kzın yeri ayrı ama ben baba derim yalansız beni sevicek insan iki kişi sevmesi lağzım önce ben sonrada müslüm gürses yoksa anşayamayız

Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: acımasız dünya
MesajTarih: 19-Mar-2008 / 17:20    Mesaj konusu: Re: Cevap: sevdiginizmi yoksa muslum babamı

abartmaya reklam yapmaya bence gerek yok sevgi yürekten gelir hiç kimse yanında olmayan insan için yanında olanı terk etmez baba sevgiside anlatılmaz yaşanır valla benim sevdiğim yok o yönden şanslıyım Very Happy alayına isyan ölümüne baabaaaaaa

Üye
Üye

Nereden: diye sorma gidiciyim amca
MesajTarih: 19-Mar-2008 / 17:43    Mesaj konusu: Re: Cevap: sevdiginizmi yoksa muslum babamı

alkolik_06 demiş ki:
abartmaya reklam yapmaya bence gerek yok sevgi yürekten gelir hiç kimse yanında olmayan insan için yanında olanı terk etmez baba sevgiside anlatılmaz yaşanır valla benim sevdiğim yok o yönden şanslıyım Very Happy alayına isyan ölümüne baabaaaaaa
sen olursen bu yanlızlıktan olursun zaten bazen bizi bıle tanımıyon Laughing Laughing
Kullanıcı profilini gör
yillar_utansin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 19-Mar-2008 / 17:52    Mesaj konusu: Re: Cevap: sevdiginizmi yoksa muslum babamı

[quote="yorgun05"]
alkolik_06 demiş ki:
sen olursen bu yanlızlıktan olursun zaten bazen bizi bıle tanımıyon Laughing Laughing[/quote
vallahi bizim reklamada abart mayada ihtiyacımız yok ben gerçekleri konuşuyom ve söylüyorum herkezin düşüncesi de sevgiside kendine benim hayatım bu ben hayatıma göre haraket ediyorum SAHNE Wink AYNI?ROLLER FARKLI

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 25-May-2008 / 02:25    Mesaj konusu: Re: Cevap: sevdiginizmi yoksa muslum babamı

biz kızlar erkeklerin her şeyine karışır gibi görünürüz oysa sevdigimizdendir kimse müslümü dinlemedigi için anlamıyo ama bi idnleseler naparlar acaba:D
Kullanıcı profilini gör
delii_kadir_25
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 25-May-2008 / 03:12    Mesaj konusu: Cevap: sevdiginizmi yoksa muslum babamı

slmlar müslüm gürsesin söyledği bi şarkıya katılıyorum''BaNa GöRe DeĞiL AŞk DeDiKLeRi''beni sevecek olan kız beni olduğum gibi severse sevsin yoksa sie gitsin.... Very Happy Embarassed Very Happy
Kullanıcı profilini gör
DAGISTAN
Üye
Üye

Nereden: konya
MesajTarih: 25-May-2008 / 04:08    Mesaj konusu: Cevap: sevdiginizmi yoksa muslum babamı

GERCEGİNİ konusalım o zaman beniten benimmde suanda gercekten sevdigim yok zaten tek yol müslüm baba var zaten benim sevdigimde müslüm babayı sever yaniii

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 25-May-2008 / 05:16    Mesaj konusu: Re: Cevap: sevdiginizmi yoksa muslum babamı

benim babaya düşkünlüğüm bazen problem yaratıyor ama beni seven benim dinlediğim müziğide kabullendi.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: DeRTLiLeR MeYHaNeSi
MesajTarih: 25-May-2008 / 05:40    Mesaj konusu: Cevap: sevdiginizmi yoksa muslum babamı

Çok önem verdiğim kıramıcak birisi ise dinlemem saygılar.

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ORDU
MesajTarih: 25-May-2008 / 06:05    Mesaj konusu: Re: Cevap: sevdiginizmi yoksa muslum babamı

muslumcu88 demiş ki:
ben sevdigimden vazgecmem diyen kimse yokmu yaw Sad

tabiki herkes ben sevdiğimden vazgecmem diyor : çünkü burdaki herkes müslüm babayı seviyor ve babadan vazgeçemiyorl Wink

Üye
Üye

Nereden: İstanbul
MesajTarih: 25-May-2008 / 06:17    Mesaj konusu: Cevap: sevdiginizmi yoksa muslum babamı

benim dinlediğim muzık tarzına saygı duydugundan muslum baba ve sevdiğim diyebılırım :Smile
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Sayfa Önceki  1, 2, 3  Sonraki
2. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering