Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Muhterem Nur Kanser Mi?
Muhterem Nur Kanser Mi?

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Eşi Muhterem Nur
Yazar Mesaj
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 19-Arl-2007 / 19:05    Mesaj konusu: Muhterem Nur Kanser Mi?

selam arkadaşlar dün akşam bir arkadaştan duydum bir köşe yazısında okuduğunu söylediğini..dedi müslüm baba bu kadar reklamlara, programlara eşi muhterem nur anamızın kanser olduğu,o yüzden müslüm baba nın tedavi için paraya ihtiyacı olduğu için çıktığını,, okuduğunu söyledi...aslında bana pek inandırıcı gelmedi o yüzden sizlerle paylaşmak istedim..inşallah böyle bişey yoktur temennisiyle..saygılar.. Wink

Üye
Üye

Nereden: iSTaNBuL
MesajTarih: 19-Arl-2007 / 19:10    Mesaj konusu: Re: muhterem anamız kansermi??

muhterem annemizin kangrenden dolayı serçe parmağının kesildiğini biliyordum bunun dışında bir şey olduğunu duymadım inşallah da öyle bir şey yoktur varsa da allah'tan annemize acil şifalar babamıza da sabırlar dileriz

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 19-Arl-2007 / 19:20    Mesaj konusu: Yanıt: Re: muhterem anamız kansermi??

yunus0027 demiş ki:
muhterem annemizin kangrenden dolayı serçe parmağının kesildiğini biliyordum bunun dışında bir şey olduğunu duymadım inşallah da öyle bir şey yoktur varsa da allah'tan annemize acil şifalar babamıza da sabırlar dileriz

inşallah yoktur kardeşim bütün temmennimiz bu..zaten olsa medya hemen çıkarırdı meydana..hayırlısı olsun..bende ilk defa sadece arkadastan duydum paylaşmak istedim..

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: antep
MesajTarih: 20-Arl-2007 / 04:19    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: muhterem anamız kansermi??

iyşallah öyle bişey yoktur çok üzüldüm.....

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: ç?kt? bu ayr?l?k
MesajTarih: 20-Arl-2007 / 05:32    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: muhterem anamız kansermi??

muhteem nur gibi bir yıldız allah korusun kanser olsaydı şimdiye kadar duyulrdu böyle bir haber şimdiye kadar duymadım duymakta istemeyiz*************
Kullanıcı profilini gör
kurt000253
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: [_GÜNGÖREN_]
MesajTarih: 20-Arl-2007 / 05:52    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: muhterem anamız kansermi??

doğru bir haber olcağını sanmam gerçi bizde bilemeyiz allah bütün insanlardan korusun kanser belasını Wink
Kullanıcı profilini gör
Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 20-Arl-2007 / 06:25    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: muhterem anamız kansermi??

Bir kere Baba'nın bir kanser tedavisine verecek parası var. Neyse tartışma konusu bu değil zaten. Haberin doğruluğundan emin olmadan yorum yapmak olmaz. Kötü şeyleri istemiyoruz tabii ki.
Zira mahsun_kul_028'in de dediği gibi medya son günlerde Müslüm Baba'nın pek peşinden koşuyor, kesin bir haber yakalardık. Büyük ihtimal arkadaşın yanlış anlamıştır, umarım!

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
Muslumcu22
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Müslümcü Tarikatından
MesajTarih: 21-Arl-2007 / 00:04    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: muhterem anamız kansermi??

bende pek inanmadım babanın maddi durumu iyidir bizler herzaman yanındayız ...

Bütün Duygularım Ağır Yaralı"

Kullanıcı profilini gör
melek_87
Üye
Üye

MesajTarih: 21-Arl-2007 / 04:33    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: muhterem anamız kansermi??

inşallah böyle bişey yoktur arkadaşlar

benden yanlız değilsinizki
Kullanıcı profilini gör
alkolik_06
Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: acımasız dünya
MesajTarih: 22-Arl-2007 / 00:38    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: muhterem anamız kansermi??

allah esirgesin inşallah böyle bişey yoktur allah uzun ömürler versin..

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 22-Arl-2007 / 18:31    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Yanıt: Re: muhterem anamız kansermi??

Admin demiş ki:
Bir kere Baba'nın bir kanser tedavisine verecek parası var. Neyse tartışma konusu bu değil zaten. Haberin doğruluğundan emin olmadan yorum yapmak olmaz. Kötü şeyleri istemiyoruz tabii ki.
Zira mahsun_kul_028'in de dediği gibi medya son günlerde Müslüm Baba'nın pek peşinden koşuyor, kesin bir haber yakalardık. Büyük ihtimal arkadaşın yanlış anlamıştır, umarım!

o arkadasımdan bunu duydugum an bir muhabbet esnasında konusuyorduk,konuda müslüm baba idi,müslüm babanın hayatı yaşadığı olayları,albüleri hakkında konusurken,söyledi bunu bana çokta inandrırıcı gelmedi zaten bana özellikle medyanın müslüm baba üzerine çok düştüğü bir sırada olsa zaten meydana çıkardı dedim kendi kendime..ama yinede sizlerle paylaşmak istedim.. Wink

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 23-Arl-2007 / 01:20    Mesaj konusu: Cevap: muhterem anamız kansermi??

böyle bir şey olduğunu zannetmiyorum olsaydı medya çoktan duyururdu

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 24-Arl-2007 / 07:08    Mesaj konusu: Re: Cevap: muhterem anamız kansermi??

farzedelim böyle birsey var ki yalandırr..
olsa şimdiye kadar kazan baba bile duymuştu tabiri caizse...

bi diger konu : olamazmı yani hepimiz insanız dünyanın kanunu bu hastalıkla ölmesekte ..
ecelimiz geldiginde gidecez ..
ben ce bu kadar takılacak bi konu degil..
allah teala herşeyden önce bizlere temiz bi ölüm nasip eylesin ...
bu temennim tüm insanoglu ve muhterem hanım içinde gecerlidir...
eyvallahhh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 24-Arl-2007 / 15:42    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Cevap: muhterem anamız kansermi??

babacan1102 demiş ki:
farzedelim böyle birsey var ki yalandırr..
olsa şimdiye kadar kazan baba bile duymuştu tabiri caizse...

bi diger konu : olamazmı yani hepimiz insanız dünyanın kanunu bu hastalıkla ölmesekte ..
ecelimiz geldiginde gidecez ..
ben ce bu kadar takılacak bi konu degil..
allah teala herşeyden önce bizlere temiz bi ölüm nasip eylesin ...
bu temennim tüm insanoglu ve muhterem hanım içinde gecerlidir...
eyvallahhh

haklısın ömer abi herşey insanoğlu için..

Üye
Üye

Nereden: VAN
MesajTarih: 24-Arl-2007 / 17:55    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Cevap: muhterem anamız kansermi??

Selam akadaşlar bende böyle bir şey duymadım ki olsaydı zaten arkadaşlarında belirttiği dibi medya bunu çoktan haber yapardı İnşallah ta olmaz

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: MARDİN KALESİNDEN
MesajTarih: 12-Ekm-2008 / 19:28    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Cevap: muhterem anamız kansermi??

Haklısın kardeş Allah gecinden verir inşallah ve onu bize esirger bağışlar....

içmeden yıkılmış sarhoş gibiyim...
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Eşi Muhterem Nur
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering