Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - müslüm babnın asıl mesleğı
müslüm babnın asıl mesleğı
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Hayatı ve Röportajları
Yazar Mesaj
melek_87
Üye
Üye

MesajTarih: 06-Arl-2007 / 16:43    Mesaj konusu: müslüm babnın asıl mesleğı

arkadaşlar müslüm babanın asıl mesleği terzilikmiş ben daha yenı öğrendım 1968 de bir çaybahçesınde katıldığı yarışmayla müziğe ilk adımını atmış.
Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
1 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
dracula
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 06-Arl-2007 / 16:55    Mesaj konusu: Re: müslüm babnın asıl mesleğı

evet baba terzilik yapmis ama yukarida allah varki yetenekleri harcanmamis ve muslum gurses olmustur
Kullanıcı profilini gör
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 06-Arl-2007 / 17:06    Mesaj konusu: Re: müslüm babnın asıl mesleğı

bu konu daha önce açılmıştı...evet müslüm baba nın ilk mesleği terzi dir..

Üye
Üye

MesajTarih: 06-Arl-2007 / 20:11    Mesaj konusu: Yanıt: Re: müslüm babnın asıl mesleğı

mahsun_kul_028 demiş ki:

KONU AÇILMIŞ OLABILIR BEN DAHA YENI ÖĞRENDIM VE YAZMAK ISTEDIM...
Kullanıcı profilini gör
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 06-Arl-2007 / 20:29    Mesaj konusu: Yanıt: Re: müslüm babnın asıl mesleğı

melek_87 demiş ki:
mahsun_kul_028 demiş ki:

KONU AÇILMIŞ OLABILIR BEN DAHA YENI ÖĞRENDIM VE YAZMAK ISTEDIM...

iyi yaa bende sana kötü bişey söylediğimi sanmıyorum bilmeni istedim sadece neden bu konuyu açtın demedim Wink ...saygılar..

Üye
Üye

MesajTarih: 06-Arl-2007 / 21:27    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: müslüm babnın asıl mesleğı

sert konustuğumu anladıysan yanlış anlamıssın ama neticede yenı bışey öğrendiğim için paylaşmak istedim

benden yanlız değilsinizki
Kullanıcı profilini gör
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 06-Arl-2007 / 21:50    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Yanıt: Re: müslüm babnın asıl mesleğı

melek_87 demiş ki:
sert konustuğumu anladıysan yanlış anlamıssın ama neticede yenı bışey öğrendiğim için paylaşmak istedim

paylaşımın için teşekkürler,eline,emeğine,yüreğine sağlık arkadasım.. Wink...saygılar..

Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: Ankara/Karapürçek
MesajTarih: 07-Arl-2007 / 18:31    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Re: müslüm babnın asıl mesleğı

melek saol arkadasım tabiki paylas dostluklar paylasarak büyür...saygılar.....

benimde gönlümün muradını ver.
bir zalim aşkına kul etme beni
gercek aşka giden yolları göster...
SED@ GEBİTEKİN
https://z.mimy.org/
Kullanıcı profilini gör
melek_87
Üye
Üye

MesajTarih: 07-Arl-2007 / 20:33    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Re: müslüm babnın asıl mesleğı

teşekkür ederim kardeşim sağol

benden yanlız değilsinizki
Kullanıcı profilini gör
kurt000253
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: [_GÜNGÖREN_]
MesajTarih: 08-Arl-2007 / 06:33    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Re: müslüm babnın asıl mesleğı

daha önce bişiler duymuştum ama yinede bu konuyu açtığınız için teşekkürler babaya devam müslümcülere slm Wink
Kullanıcı profilini gör
ex-arab
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: ==MaRDiN==
MesajTarih: 08-Arl-2007 / 06:44    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Yanıt: Re: müslüm babnın asıl mesleğı

mahsun_kul_028 demiş ki:
melek_87 demiş ki:

paylaşımın için teşekkürler,eline,emeğine,yüreğine sağlık arkadasım.. Wink...saygılar..

ha şöyle polemik çıkmadan nokta koymak ne güzel keşke bütün üyeler böyle olsa...tesekkürler size arkadaslar

Kullanıcı profilini gör
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 08-Arl-2007 / 17:37    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Yanıt: Re: müslüm babnın asıl mesleğı

ex-arab demiş ki:
mahsun_kul_028 demiş ki:
melek_87 demiş ki:

ha şöyle polemik çıkmadan nokta koymak ne güzel keşke bütün üyeler böyle olsa...tesekkürler size arkadaslar

önemli değil ex arap kardeş..yapılması gerekeni yaptıgımıza inanıyorum..zaten burda birileriyle tartışmak için değil.birilerine yardımcı olabilmek, tanışmak,güzel dostluklar ve arkadaslıklar kurmak için bulundugumuz bir kesin..heleki karsımdaki bir bayansa asla..yinede melek kardesimizi kırıdysam..özür dilerim..saygılar...

Üye
Üye

Nereden: Bagriyanik kücelerden
MesajTarih: 09-Arl-2007 / 04:22    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Re: müslüm babnın asıl mesleğı

Cool Wink
biliyoduk ama şimdi biliyoruz desek fırça yeriz
aaa sahi mi??helal müslüm babaya Very Happy Very Happy
Kullanıcı profilini gör
Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 10-Arl-2007 / 02:37    Mesaj konusu: Yanıt: müslüm babnın asıl mesleğı

melek_87 demiş ki:
arkadaşlar müslüm babanın asıl mesleği terzilikmiş ben daha yenı öğrendım 1968 de bir çaybahçesınde katıldığı yarışmayla müziğe ilk adımını atmış.

Evet, terzilikten Sanatçılığa adım atmıştır.

Alıntı:
Sonra baktım işler iyi gitmiyor, kendim ayrıldım ve müziğe de küstüm…Ama bu küskünlüğüm uzun sürmedi. Mehmet Genç diye bir arkadaşım vardı, bağlama çalardı. Ben terziliğe başlayınca, arada bir yanıma gelir giderdi. Mehmet, o zamanlar İzzet Altınmeşe’nin kardeşi Sadık Altınmeşe’ye çalardı. Bir akşam Sadık hastalanmış, Mehmet beni arayıp ‘Bu akşam gazinoya sen çıkacaksın’ dedi. Çıktım… Gazino sahibi beni çok beğendi. ‘Bundan sonra burada çalış’ dedi. Böylece müziğe tekrar geri döndüm… Dönüş o dönüş…’

[web:c7e27badf5]http://muslumcu.com/muslumgurseshayati/sanat-hayatina-girisi/[/web:c7e27badf5]

Daha çok detay Müslüm Gürses Hayatı Bölümünde

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
isyankar_17_90
Üye
Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 11-Arl-2007 / 05:09    Mesaj konusu: Re: Yanıt: müslüm babnın asıl mesleğı

eyv kardes paylasımın ıcın tesekurler ama bu knouda cogumuz bilgi sahıbıydık.iyide saolsın.ssaygılarımla

isyankarantep
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: antep
MesajTarih: 13-Arl-2007 / 01:35    Mesaj konusu: Re: Yanıt: müslüm babnın asıl mesleğı

eyvallah kardeşim emeginne sağlık......

Üye
Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 13-Arl-2007 / 05:30    Mesaj konusu: Re: Yanıt: müslüm babnın asıl mesleğı

Teşekkür ederim paylaşımınız için.

VASİYET: Ölürsem baba'dan önce
Söyleyin Müslüm Gürses'e
Sela'mı o okusun.
Kullanıcı profilini gör
orhann
Üye
Üye

MesajTarih: 16-Arl-2007 / 04:51    Mesaj konusu: Re: Yanıt: müslüm babnın asıl mesleğı

paylasım için teşekür güzel çalışma
Kullanıcı profilini gör
nacves

Nereden: Müslüm Gürses Ülkesinden..
MesajTarih: 22-Nis-2008 / 00:26    Mesaj konusu: Re: Yanıt: müslüm babnın asıl mesleğı

evet bunu sureklı dıle getırmese bıle katıldıgı programlada soruldugu zaman soyluyor..ellerıne saglık.paylasım ıcın tesk ederım.

...nacves...
Kullanıcı profilini gör
BozKurt07
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Yayladan...
MesajTarih: 22-Nis-2008 / 01:27    Mesaj konusu: Re: Yanıt: müslüm babnın asıl mesleğı

emeğine sağlık eyvallah Smile

Sayfa 1, 2, 3  Sonraki
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering