Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Sizce Müslüm Baba Son Zamanlarda Daha Mı Popüler?
Sizce Müslüm Baba Son Zamanlarda Daha Mı Popüler?
Sayfa 1, 2  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Show Programları ve Konuk Olduğu Programlar
Yazar Mesaj
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 30-Tem-2008 / 02:57    Mesaj konusu: Sizce Müslüm Baba Son Zamanlarda Daha Mı Popüler?

müslüm baba yıllar geçtikçe, daha da bi çıkışta farkındaysanız,eskiden fazla tvlerde görünmezdi,ama son yılların vazgeçilmezlerinden her programda karşımıza çıkıyor. genelde bu da bizleri sevindiriyor,diğer rakipleri ise bu kadar gündemde değil,baba biraz geçmi kaldı ön plana çıkmakta, gerçi hep zirvedeydi ama,biraz programlara fazla çıkmıyodu,şimdi ise her yerin aranan sanatçısı sizlerin düşünceleri nelerdir bu konuda.

Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: acımasız dünya
MesajTarih: 30-Tem-2008 / 03:36    Mesaj konusu: Re: sizce müslüm baba son zamanlarda daha çok popilermi.

yani jenerasyon yeni yeni babanın farkına varıyo yani geç kalan baba degilde yeni nesil diye düşünüyorum

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Müslümcü Tarikatından
MesajTarih: 30-Tem-2008 / 04:10    Mesaj konusu: Re: sizce müslüm baba son zamanlarda daha çok popilermi.

baba herzaman medyatik.

Bütün Duygularım Ağır Yaralı"

Kullanıcı profilini gör
akliyok_06
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 30-Tem-2008 / 04:40    Mesaj konusu: Re: sizce müslüm baba son zamanlarda daha çok popilermi.

Bence baba geç kalma felan değil gerçi her zaman babanın bi bildiği vardır ama ön plana çıkması daha iyi oldu yeter artık yeni nesil geri kaldı baba her zaman önde bence nereye çıkarsa çıksın çıkmasa çıkmasın...

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 30-Tem-2008 / 05:25    Mesaj konusu: Re: sizce müslüm baba son zamanlarda daha çok popilermi.

kesinlikle daha popüler bu tartışılmaz bir gerçek

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: BİLSİNLER
MesajTarih: 30-Tem-2008 / 06:01    Mesaj konusu: Re: sizce müslüm baba son zamanlarda daha çok popilermi.

her zamn gundemdır baba bılen bılır

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: heryer
MesajTarih: 30-Tem-2008 / 06:31    Mesaj konusu: Re: Sizce Müslüm Baba Son Zamanlarda Daha Mı Popüler?

clgnsedat demiş ki:
müslüm baba yıllar geçtikçe, daha da bi çıkışta farkındaysanız,eskiden fazla tvlerde görünmezdi,ama son yılların vazgeçilmezlerinden her programda karşımıza çıkıyor. genelde bu da bizleri sevindiriyor,diğer rakipleri ise bu kadar gündemde değil,baba biraz geçmi kaldı ön plana çıkmakta, gerçi hep zirvedeydi ama,biraz programlara fazla çıkmıyodu,şimdi ise her yerin aranan sanatçısı sizlerin düşünceleri nelerdir bu konuda.

kardeş son zamanlarda müslüm baba katıldığı her programlara ayrı bi zevk katıyo vede her programdan davet geliyo babaya bu yüzden gündemde diye düşünüyorum
Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 30-Tem-2008 / 06:46    Mesaj konusu: Re: Sizce Müslüm Baba Son Zamanlarda Daha Mı Popüler?

banned demiş ki:
clgnsedat demiş ki:

kardeş son zamanlarda müslüm baba katıldığı her programlara ayrı bi zevk katıyo vede her programdan davet geliyo babaya bu yüzden gündemde diye düşünüyorum
yeni tarzı ile herşeyi ile baba zivenin sahibi,her yerde müslüm baba var,bu çok güzel bişi bizler için.

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: NeVŞeHiR
MesajTarih: 30-Tem-2008 / 08:27    Mesaj konusu: Re: Sizce Müslüm Baba Son Zamanlarda Daha Mı Popüler?

evet baba herzaman medyatik sahsen ben armagan in programına cıkmasına şaşırdım ama wardir babanin bi bildiği eywallahhhhh....
Kullanıcı profilini gör
zincirli
Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: Ankara/Karapürçek
MesajTarih: 30-Tem-2008 / 15:25    Mesaj konusu: Re: Sizce Müslüm Baba Son Zamanlarda Daha Mı Popüler?

muslum babanın kendıne özgü bır tarzı var.Buda onu her durumda gundemde tutuyor.Özellıkle degısık tarzlarda sarkılar okuması onu bızım dısımızdakı tarzlarında dınledıgını ortaya cıkarıyor .Bu aralar bırsuru reklam fılmı cevırdı;degısık programlarda bulunuyor5.Bu kadar sevılen bu kadar ıcten bır ınsan tabıkı hep aranan ısım olur.hepınıze saygılar

benimde gönlümün muradını ver.
bir zalim aşkına kul etme beni
gercek aşka giden yolları göster...
SED@ GEBİTEKİN
https://z.mimy.org/
Kullanıcı profilini gör
yillar_utansin
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 30-Tem-2008 / 16:25    Mesaj konusu: Cevap: Sizce Müslüm Baba Son Zamanlarda Daha Mı Popüler?

evet sedat arkadaşıma katılıyorum bu aralar çok çıkıyor her yerde baba buda bizi sevindiriyor saygılar Wink

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 30-Tem-2008 / 18:12    Mesaj konusu: Re: sizce müslüm baba son zamanlarda daha çok popilermi.

taruz demiş ki:
kesinlikle daha popüler bu tartışılmaz bir gerçek

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: ==MaRDiN==
MesajTarih: 30-Tem-2008 / 18:36    Mesaj konusu: Re: sizce müslüm baba son zamanlarda daha çok popilermi.

baba sadece son zamanlarda popüler değil, Baba hep popüler zaten

Kullanıcı profilini gör
creasybear
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 30-Tem-2008 / 19:32    Mesaj konusu: Re: sizce müslüm baba son zamanlarda daha çok popilermi.

Müslüm Baba müziğe ilk adımını attıktan sonra bilenler için dünden bugüne hep gündemdeydi ve popülerdi ben babanın bi bildiğinin olduğuna inanıyorum...

Kan Görmek İstio Gözlerim. Ya Akmalı Benden Yada Akıtmalıyım Biryerlerden. Ölüm İstio Bedenim. Ya Ölmeliyim Yada Öldürmeliyim Ruhsuz Bedenleri. Çığlık İstio Kulaklarım Ya Atmalı Derinden Yada Attırmalı Derinlerden...
Kullanıcı profilini gör
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 30-Tem-2008 / 22:01    Mesaj konusu: Re: sizce müslüm baba son zamanlarda daha çok popilermi.

babanın popülaritesi tartısılmaz ne zaman neye el atsa acayip prim yapıyor..

Üye
Üye

MesajTarih: 31-Tem-2008 / 06:47    Mesaj konusu: Re: sizce müslüm baba son zamanlarda daha çok popilermi.

baba herzaman populerdı ama medyada fazla yer bulmuyordu ama tabı bu programla bırlıkte medya baba nın ustune gıtmeye balası yanı eskısınden daha fazla yer vermeye basladı ama olsun medya yer vermese bıle bız kendı sıtemızde yer verıyoruzya o da medya ya yeter bızım bızden baska dostumuz yok bence

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: ç?kt? bu ayr?l?k
MesajTarih: 31-Tem-2008 / 07:23    Mesaj konusu: Re: sizce müslüm baba son zamanlarda daha çok popilermi.

babanın bunca zaman farkına varmayan medya utansın
ve yıllar utansın**********************
Kullanıcı profilini gör
nerdenbilsinler
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ORDU
MesajTarih: 01-Ağu-2008 / 16:51    Mesaj konusu: Re: sizce müslüm baba son zamanlarda daha çok popilermi.

mahsun_kul_028 demiş ki:
babanın popülaritesi tartısılmaz ne zaman neye el atsa acayip prim yapıyor..

özhan abiye aynen katılıyorum Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Ş.Urfa
MesajTarih: 08-Ekm-2008 / 01:43    Mesaj konusu: Re: sizce müslüm baba son zamanlarda daha çok popilermi.

baba bi başka yaw
,
o tartışılmaz bir kral

Sen Yoksun Kaldım Sahipsiz...
Kullanıcı profilini gör
esrarengiz_sis
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul bagcılar
MesajTarih: 08-Ekm-2008 / 06:59    Mesaj konusu: Re: sizce müslüm baba son zamanlarda daha çok popilermi.

baba herzaman popüler zaten başka söze ne hacet
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Show Programları ve Konuk Olduğu Programlar
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering