Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - müslüm baba ve küskünüm ==> mersin konseri 1987
müslüm baba ve küskünüm ==> mersin konseri 1987
Sayfa 1, 2  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Bulunmayan, Çeşitli Plak Şarkıları ve Diğerleri
Yazar Mesaj
ex-arab
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: ==MaRDiN==
MesajTarih: 16-Hzr-2007 / 05:46    Mesaj konusu: müslüm baba ve küskünüm ==> mersin konseri 1987

buyrun arkadaslar baska yerde yok...bu iyiligimi unutmayın

http://www.mediafire.com/?43lcbenyspg

rar: www.muslumcu.net

Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
1 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
esrarengizgenc
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: adana
MesajTarih: 19-Hzr-2007 / 15:59    Mesaj konusu: Re: müslüm baba ve küskünüm ==> mersin konseri 1987

kardeşim linki gizli verseydin 5 okuma 0 cvp eline sağlık tşkler...
Kullanıcı profilini gör
enes01
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 25-Hzr-2007 / 09:24    Mesaj konusu: Re: müslüm baba ve küskünüm ==> mersin konseri 1987

çok teşekkürler güzel paylaşım
Kullanıcı profilini gör
Rahmi06
Forum moderatörü
Forum moderatörü

Nereden: Elimde Değil
MesajTarih: 25-Hzr-2007 / 14:58    Mesaj konusu: Re: müslüm baba ve küskünüm ==> mersin konseri 1987

Eline sağlık Aziz kardeşim.

Ömrüm geçti yollarda, hep yabancı yarınlarda
Kamyonum oldu bana eş, benim gönlüm çileşeke
Kullanıcı profilini gör
sessiz_01
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 25-Hzr-2007 / 16:28    Mesaj konusu: Cevap: müslüm baba ve küskünüm ==> mersin konseri 1987

sogol aziz kardesim eyvalla emgine saglık
Kullanıcı profilini gör
penguen
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 03-Tem-2007 / 12:56    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm baba ve küskünüm ==> mersin konseri 198

qardas emegıne yüreğine saglık
Kullanıcı profilini gör
ex-arab

MesajTarih: 12-Tem-2007 / 22:19    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm baba ve küskünüm ==> mersin konseri 198

keyifli dinlemeler beyler

Kullanıcı profilini gör
batuhanberk37
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 13-Tem-2007 / 06:49    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm baba ve küskünüm ==> mersin konseri 198

ex-arab demiş ki:
keyifli dinlemeler beyler
sagolasın müslümcü arkadaşım paylaşımın için teşekkürler.
Kullanıcı profilini gör
aMCaoGLu
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ZoNGuLDaK
MesajTarih: 13-Tem-2007 / 09:04    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm baba ve küskünüm ==> mersin konseri 198

Eline Sağlık Kardeşim..Güzel Paylaşım Olmuş..

arslanbeylihaka
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: izmit merkez kafas?na göre herkez
MesajTarih: 25-Tem-2007 / 04:38    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm baba ve küskünüm ==> mersin konseri 198

eline sağlık kardeş nerden bulurduk bunu

MesajTarih: 25-Tem-2007 / 21:54    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm baba ve küskünüm ==> mersin konseri 198

keyifli dinlemeler arkadaslar

Kullanıcı profilini gör
erhant
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 17-Ağu-2007 / 19:20    Mesaj konusu: Yanıt: müslüm baba ve küskünüm ==> mersin konseri 1987

ex-arab demiş ki:

amatör kayıt demişsin bunu çekene kadar hışım çıktı tüm cihazlar toplatıldı çekilmesin diye ve zorluklarla çekildi.birde nasıl başka yerde yok yazmışsın kendi emeğin gibi bu iyliğini nasıl unuturlar dimiiii???daha önce başka bir sitede zaten sunmuştum.
allah aşkına kayıt kime aitse altına bir not düşün emek verene ayıp oluyor...........................................
Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 17-Ağu-2007 / 22:09    Mesaj konusu: Re: Yanıt: müslüm baba ve küskünüm ==> mersin konseri 198

eyvallah emeginize saglık........
Kullanıcı profilini gör
ex-arab

MesajTarih: 19-Ağu-2007 / 16:58    Mesaj konusu: Yanıt: müslüm baba ve küskünüm ==> mersin konseri 1987

erhant demiş ki:
ex-arab demiş ki:

amatör kayıt demişsin bunu çekene kadar hışım çıktı tüm cihazlar toplatıldı çekilmesin diye ve zorluklarla çekildi.birde nasıl başka yerde yok yazmışsın kendi emeğin gibi bu iyliğini nasıl unuturlar dimiiii???daha önce başka bir sitede zaten sunmuştum.
allah aşkına kayıt kime aitse altına bir not düşün emek verene ayıp oluyor...........................................

bak kardes ben kimseden alıntı yapmadım...indir ve karsılastır bak bakalım senin kayıt ettiğin parçayla bir ilgisi var mı ses kalitesine bak...bu tamamen kendi eserim...isim gücüm kalmadı baska yerden alıntı yapacam...beni hırsızlıkla suçluyorsun sakın inkar etme aynen bunu ima ediyorsun...ama allaha sükür böyle birsey yok...bu tamamen kendi eserim......."ALLAH ŞAHİDİMDİR"..........bende yalan yok...ister inanırsın ister inanmazsın...eğer elimde o konserden baska sarkılar olsaydı yayınlardım zaten tüm albümü senin kayıt ettiğim dediğin albümü ve altına da alıntı derdim...alıntı olsaydı neden tek parça sunardım...tutup bütün albümü paylasırdım...bir daha isin aslını öğrenmeden yargısız infaz yapmamanı tavsiye ediyorum sen bbenden yaşça büyüksün belki ama kusura bakma nasihati sen bana vereceğine ben sana veriyorum...saygılarımla...telif hakkı bana ait kimse sahiplenmeye kalkmasın!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kullanıcı profilini gör
onat23
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: ankara
MesajTarih: 13-Ekm-2007 / 23:24    Mesaj konusu: Re: Yanıt: müslüm baba ve küskünüm ==> mersin konseri 198

cok tesekkürler kardes gizleseydin keşke bak msj atmıyolar sonra böle degerli bi kayda emegine saglık
Kullanıcı profilini gör
emir99
Üye
Üye

Nereden: k?br?s
MesajTarih: 16-Ekm-2007 / 04:50    Mesaj konusu: Re: Yanıt: müslüm baba ve küskünüm ==> mersin konseri 198

eline saglik kardes..linki gizli yapmasa bile biz yapilan emegi karşılıksız bırakmayık bir teşekkürü çok görmeyik...
Kullanıcı profilini gör
muslumcu_ugur_1
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 27-Ksm-2007 / 01:31    Mesaj konusu: Re: Yanıt: müslüm baba ve küskünüm ==> mersin konseri 198

eline sağlık
önemli bir eser...

Üye
Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 27-Ksm-2007 / 02:07    Mesaj konusu: Re: Yanıt: müslüm baba ve küskünüm ==> mersin konseri 198

Eline sağlık, teşekkür ederim.
Dinleyelim baba'yı.

VASİYET: Ölürsem baba'dan önce
Söyleyin Müslüm Gürses'e
Sela'mı o okusun.
Kullanıcı profilini gör
fbfbfb_1907
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: adana kebap :)
MesajTarih: 16-Oca-2008 / 19:13    Mesaj konusu: Re: Yanıt: müslüm baba ve küskünüm ==> mersin konseri 198

ellerine sağlık abi paylaşımın için teşekkürler müslüm baba harika söylemiş

Ne diye arayıp sorayım seni
ne diye bağlanıp seveyim seni
MUHİTTİN SEÇEN NE DİYE ARAYIP
Kullanıcı profilini gör
turkstallion
Üye
Üye

Nereden: malatya müslümcüler caddesi
MesajTarih: 20-Oca-2008 / 17:47    Mesaj konusu: Re: Yanıt: müslüm baba ve küskünüm ==> mersin konseri 198

saol çok teşekkürler konserlerin devamını bekliyoruz

Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering