Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - müslüm gürses ibrahim tatlıses i mahkemeye veriyor !
müslüm gürses ibrahim tatlıses i mahkemeye veriyor !
Sayfa 1, 2, 3, 4  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Basın ve Haberler
Yazar Mesaj
EMANET
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KALLEŞ DÜNYA DAN
MesajTarih: 07-Nis-2007 / 04:30    Mesaj konusu: müslüm gürses ibrahim tatlıses i mahkemeye veriyor !

arşivimden bir dergiden babay alakalı bir haber vaktim olursa arada sırada eklerim bazı şeyler yine.
haberin özetini kısaca beliryeyim.

yıl:3 ocak 1983

[hide:20060e639a]müslüm baba emek harcayarak yılların birkimi olan son albümün longplayın tüm alt yapı çalışmalarını bitirmişlerdir.burhan bayerle dostlukları yüzünden beş kuruş para almamıştır.baba londraya konsere giderdöndüğünde karşısında burhan abyer yerine ibrahim tatlıses ile karşılaşır.burhan bayer hapise girmiştir.bu arada ibrahim tatlıses kayıtların yapıldığı stüdyoya giderek kayıtların karşılığını ödemiş ve almıştır.olay babanın kulağına gidince kızmıştır.ibrahim tatlıses e haber göndermiştir.ama ibrahim tatlıses kayıtları vermeyi reddetmiştir.birde müslüm bana neden bu kadar tepki gösterdi diye dert yanmıştır.baba isebu konu üzerine ısrar ettiği taktirde mahkemeye vereceğinin altını çizmiştir.[/hide:20060e639a]
Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
3 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
mstycl
Üye
Üye

Nereden: ?Stanbul SAr?yer
MesajTarih: 07-Nis-2007 / 04:47    Mesaj konusu: Re: müslüm gürses ibrahim tatlıses i mahkemeye veriyor !

Kardes Bunu Eklediğin Güsel BAska Seylerde Eklersen Eskı Haberler Sevinirim Emeğine Sağlık
Smile

Ayr?l?p Gitmey? Kolaym? Sand?n Kolaym?!!!
Kullanıcı profilini gör
merkez_tost
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: ç?kt? bu ayr?l?k
MesajTarih: 07-Nis-2007 / 05:07    Mesaj konusu: Re: müslüm gürses ibrahim tatlıses i mahkemeye veriyor !

1983 yılı babalığa adım atmadığı günler sağol abi
Kullanıcı profilini gör
taruz
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 07-Nis-2007 / 05:08    Mesaj konusu: Cevap: müslüm gürses ibrahim tatlıses i mahkemeye veriyor !

haber ilgi çekiçi mereklanmamak elde değil.teşekkürler

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 08-Nis-2007 / 20:57    Mesaj konusu: Cevap: müslüm gürses ibrahim tatlıses i mahkemeye veriyor !

wallahi merak ettim baba böyle şeylerle ugraşmazdı ama muhakkak bi sorun wardır
Kullanıcı profilini gör
yavuz_baba
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Sevdim O Zalimi
MesajTarih: 08-Nis-2007 / 21:32    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm gürses ibrahim tatlıses i mahkemeye veriyo

baba her zaman babadır . bakalım devamı nasıl Very Happy
Kullanıcı profilini gör
sempatik_ayyas
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: van
MesajTarih: 08-Nis-2007 / 22:11    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm gürses ibrahim tatlıses i mahkemeye veriyo

ibrahim tatlıses i hiç sevme sakrkılarına müzigine diyecek lafım yoktur ama kişilik olarak sevmem müslüm gürses dava acmıssa boşnua acmamıştır

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 08-Nis-2007 / 23:05    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm gürses ibrahim tatlıses i mahkemeye veriyo

Bilgi çok değişik emanet saolasın paylaştığın için ama belli bu olayı maziye gömmüşler ibo showlarda çok samimi görünüyorlar sempatik_ayyaş a bende katılıyorum tatlısesi kişil olarak bende sevmiyorum
Kullanıcı profilini gör
kralmuslumbaba
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 08-Nis-2007 / 23:10    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm gürses ibrahim tatlıses i mahkemeye veriyo

emanet peki bu albüm hangi albüm şuan aklıma gelen kale plaktan çıkan anlatamadım o mu yoksa piyasaya çıkmadımı bu olay yüzünden cevabı bekliyorum kardeş tamam meraklandım çünkü Very Happy
Kullanıcı profilini gör
Muslumcu22
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Müslümcü Tarikatından
MesajTarih: 08-Nis-2007 / 23:18    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm gürses ibrahim tatlıses i mahkemeye veriyo

gerekenı yapmıstır baba babaya yakısan budur bence saygılar

Bütün Duygularım Ağır Yaralı"

Kullanıcı profilini gör
ankarali
Üye
Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 08-Nis-2007 / 23:21    Mesaj konusu: Cevap: müslüm gürses ibrahim tatlıses i mahkemeye veriyor !

babaya yanlıs yapan ezelı dusmanımdır alayına ısyan muslum babaya devam
Kullanıcı profilini gör
Cilekes85
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Kayseri-Hisarcik
MesajTarih: 08-Nis-2007 / 23:49    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm gürses ibrahim tatlıses i mahkemeye veriyo

asilsin asilsin baba haklıdır cünkü o şahsiyetin nasil bi karakteri oldugunu biliyosunuz
Kullanıcı profilini gör
sofu
Üye
Üye

Nereden: u?ak
MesajTarih: 08-Nis-2007 / 23:50    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm gürses ibrahim tatlıses i mahkemeye veriyo

bi okuyakım bakalım konu neymiş çok teşekkürler
Kullanıcı profilini gör
Erfan
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Hamburg/Adana
MesajTarih: 09-Nis-2007 / 00:17    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm gürses ibrahim tatlıses i mahkemeye veriyo

Tesekürler Emanet Wink Ellerien saglik.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KALLEŞ DÜNYA DAN
MesajTarih: 09-Nis-2007 / 01:40    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Cevap: müslüm gürses ibrahim tatlıses i mahkemeye

kralmuslumbaba demiş ki:
emanet peki bu albüm hangi albüm şuan aklıma gelen kale plaktan çıkan anlatamadım o mu yoksa piyasaya çıkmadımı bu olay yüzünden cevabı bekliyorum kardeş tamam meraklandım çünkü Very Happy

evet kardeş yazmayı unuttum albüm anlatamadım albümüdür.firmanın sahibi burhan bayer daha sonra ibrahim tatlıses ten baba kayıtları almış makhkeyeme düşmeden yani.bu arada firma 1984 de isim değiştirme yoluna gitmiştir bu yüzden ihtiyaçtan albümü uzelli firmasına satar.bayer in kurduğu yeni firma bayar müzik tir.haydi hoşçakalın
Kullanıcı profilini gör
isyankargenc
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: nevsehir
MesajTarih: 09-Nis-2007 / 02:39    Mesaj konusu: Cevap: müslüm gürses ibrahim tatlıses i mahkemeye veriyor !

sagol bilginiz icin süper Ibrahim Tatlisesi hic sevmiyorum zaten
Kullanıcı profilini gör
eskmuzik

MesajTarih: 09-Nis-2007 / 02:46    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm gürses ibrahim tatlıses i mahkemeye veriyo

İbrahim Tatlıses'i çok seviyorum. Bilen bilir...

O şahıs dediğinin, karakterine laf etmek için önce tanıman gerkir? Haksız mıyım...
Ya da biraz okuman...
Kullanıcı profilini gör
_serseri_
Üye
Üye

MesajTarih: 09-Nis-2007 / 02:56    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm gürses ibrahim tatlıses i mahkemeye veriyo

versin ya baba ibrahim kendini kurnaz zannedio ama baba kadar olamaz onu bilmiooo;)
Kullanıcı profilini gör
1907
Üye
Üye

MesajTarih: 09-Nis-2007 / 04:35    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm gürses ibrahim tatlıses i mahkemeye veriyo

geçmişte kaldı bular amydınlatıgın için emanet teşekurker
Kullanıcı profilini gör
shredder8
Üye
Üye

MesajTarih: 09-Nis-2007 / 05:03    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm gürses ibrahim tatlıses i mahkemeye veriyo

Mükemmel bir haber eskilerden

söyleyin dostlar?m allah a?k?na
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Basın ve Haberler
Sayfa 1, 2, 3, 4  Sonraki
1. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering