Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - [Anlatım] Performans Canavarı MÜSLÜM GÜRSES
[Anlatım] Performans Canavarı MÜSLÜM GÜRSES
Sayfa Önceki  1, 2

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Hayatı ve Röportajları
Yazar Mesaj
karaaliler
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 08-Oca-2008 / 21:43    Mesaj konusu: Cevap: [Anlatım] Performans Canavarı MÜSLÜM GÜRSES

evet ben bu yazıyı okumuştum zannedersem sabah gazetesindeki bir yazar yazmıştı sabah gazetesi olmayada bilir

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: [_GÜNGÖREN_]
MesajTarih: 08-Oca-2008 / 21:50    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Anlatım] Performans Canavarı MÜSLÜM GÜRSES

arabeskin kralı sanat dünyasının liderisin baba Wink
Kullanıcı profilini gör
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 08-Oca-2008 / 22:04    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Anlatım] Performans Canavarı MÜSLÜM GÜRSES

evet müslüm baba grçekten bir performans ustası ne olursa olsun çıplak sesi dahi insanı kopartıyor hatta canlı perfrormansların tadı baska oluyor... Wink

Üye
Üye

MesajTarih: 17-Mar-2008 / 21:33    Mesaj konusu: re: cevap: [anlatım] performans canavarı müslüm gürses

Müslüm Baba Tektir...
Kullanıcı profilini gör
DAGISTAN
Üye
Üye

Nereden: konya
MesajTarih: 27-Mar-2008 / 05:09    Mesaj konusu: cevap: [anlatım] performans canavarı müslüm gürses

arabeskin kralı gönüllerin sultanı gariplerin yaralı yüreklerin bir tane babasısın müslüm baba

Üye
Üye

Nereden: konya
MesajTarih: 27-Mar-2008 / 05:16    Mesaj konusu: cevap: [anlatım] performans canavarı müslüm gürses

eyvallah mahmut abim eline yüregine duygularına saglık güzl bir paylasım EYVALLAH

Üye
Üye

MesajTarih: 27-Mar-2008 / 05:19    Mesaj konusu: cevap: [anlatım] performans canavarı müslüm gürses

abiiii eline emeğine yüreğine sağlık çok ama çok güzel yazmıssın
Kullanıcı profilini gör
dmreda
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 28-Mar-2008 / 01:41    Mesaj konusu: re: cevap: [anlatım] performans canavarı müslüm gürses

babanın asilligi sahneyi estiriiyo resmen... gazete yazısı bendede var saklarım hep ama yazarın bi sözü hoşuma gitmedi mantıklı saçmalıyo nedemekse bu...paylaşım için ellerine emegine saglık mahmut agbim

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 28-Mar-2008 / 04:55    Mesaj konusu: re: cevap: [anlatım] performans canavarı müslüm gürses

yılların verdiği dertlerle..söhretin büyüsüne kapılmayıp agırlıgından efendiliğinden hiçbir şekilde ödün vermeyen durusuyla davranıslarıyla sanat camiasina örnek bir sanatçı..ve o sanatçıya oturusları durusları efendilikleri ve ağırlıklarıyla yakışan bir dinleyici kitlesi anca bu kadar güzel anlatılır..saygılar.. Wink

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 29-Mar-2008 / 04:34    Mesaj konusu: cevap: [anlatım] performans canavarı müslüm gürses

müslüm baba büyük sanatçılığından hariç büyükde bi insan her zaman yol gösteren doğruları anlatandüşmanlıga karşı bi insandır bunu bi çok programlardada çıktığı zaman anlatıyo ama ordaki bazı insanlar babayla dalga geçiyor dnlemiyorlar bile ama bilende bililiyor iyiki varsın .

Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: acımasız dünya
MesajTarih: 29-Mar-2008 / 07:19    Mesaj konusu: Re: cevap: [anlatım] performans canavarı müslüm gürses

adı yeter müslüm baba varmı ötesi...

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: NeVŞeHiR
MesajTarih: 19-Ağu-2008 / 03:57    Mesaj konusu: Re: cevap: [anlatım] performans canavarı müslüm gürses

Müslüm Babanin İsmi Yeter Yaa O Muziğe YiLLarini Harcamış Büyük Bir Sanatci Bunun Ötesi Veya Gerisi Yok
Kullanıcı profilini gör
muslumce92
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: adana// orijinal bitlisli
MesajTarih: 19-Ağu-2008 / 05:32    Mesaj konusu: cevap: [anlatım] performans canavarı müslüm gürses

bir gün herkes müslümcü olacak........
Kullanıcı profilini gör
nerdenbilsinler
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ORDU
MesajTarih: 19-Ağu-2008 / 15:55    Mesaj konusu: Re: cevap: [anlatım] performans canavarı müslüm gürses

alkolik_06 demiş ki:
adı yeter müslüm baba varmı ötesi...

aynen katılıyorum abime

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ırak suriye ara sıra TÜRKİYE
MesajTarih: 23-Ağu-2008 / 20:05    Mesaj konusu:

müslüm babayı kimse boşuna inkar edipte kendini kandırmasın o bir eşi ve benzeri bu dünyaya gelmiyecek birisi müslüm babayı sonses açıyorum kamyonda sanki yanımda konser veriyormuş gibi oluyor gerçek konserinde zaten kalp atışlarım birden tavan yapıyor 2 sefer konserini izledim saygılar

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: MARDİN KALESİNDEN
MesajTarih: 12-Ekm-2008 / 19:40    Mesaj konusu: re: cevap: [anlatım] performans canavarı müslüm gürses

Eeeee baba boşuna çıkarmadı bu kadar şarkıyı baba çok tutulduki bu kadar şarkısı olmuştur yani bunu dikkate almanızı isterim...

içmeden yıkılmış sarhoş gibiyim...
Kullanıcı profilini gör
meselem51
Üye
Üye

Nereden: nigde
MesajTarih: 31-Oca-2010 / 01:55    Mesaj konusu: re: cevap: [anlatım] performans canavarı müslüm gürses

eyvallah kardeşim paylaşım için baba dedinmi orda duracaksın
Kullanıcı profilini gör
burcu3434
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 09-Ksm-2011 / 17:50    Mesaj konusu: re: cevap: [anlatım] performans canavarı müslüm gürses

Mukemmel yorumcu ustune tanimam
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Hayatı ve Röportajları
Sayfa Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering