Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - (albüm_tartışma)senden vazgeçmem
(albüm_tartışma)senden vazgeçmem
Sayfa Önceki  1, 2, 3

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Korsan Albümler ve Orjinal Albümleri Tartışma Alanı
Yazar Mesaj
muslum_toprak
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 05-Ağu-2008 / 16:41    Mesaj konusu: re: cevap: (albüm_tartışma)senden vazgeçmem

arkadaşlar,babanın bu kaseti dünyanın 7. harikasından en birincisi benim gözümde,hiçbirisini ayrt etmem ama senden wazgeçmemdeki müzik tarık ağansoy üstadın,müzikle babanın sesi birleşince resmen kesme toplu kemanlar ve ritim perküsyon show yapmış,ara akorlardada piano akmış,sölenecek söz yok.
Kullanıcı profilini gör
yillar_utansin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 05-Ağu-2008 / 17:44    Mesaj konusu: cevap: (albüm_tartışma)senden vazgeçmem

evet bende bu albümlen babaya sevgim daha çok artmışdı çıkdığında ondan sonra müslümcü oldum iyice ellerine sağlık mahmut abi saygılar Wink

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 05-Ağu-2008 / 17:46    Mesaj konusu: Re: re: cevap: (albüm_tartışma)senden vazgeçmem

muslum_toprak demiş ki:
arkadaşlar,babanın bu kaseti dünyanın 7. harikasından en birincisi benim gözümde,hiçbirisini ayrt etmem ama senden wazgeçmemdeki müzik tarık ağansoy üstadın,müzikle babanın sesi birleşince resmen kesme toplu kemanlar ve ritim perküsyon show yapmış,ara akorlardada piano akmış,sölenecek söz yok.

ali tekintüre hocanın da yazmış oldugu sözleri unutmayalım derim.
olaganüstü birşey bencee...

eyvallaahhh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
Muslumcu22
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Müslümcü Tarikatından
MesajTarih: 06-Ağu-2008 / 04:58    Mesaj konusu: Re: re: cevap: (albüm_tartışma)senden vazgeçmem

vazgecmem klibi cıktığında yer yerınden oynuyordu cok iyi hatırlıyorum o gunleri keske sımdıde aynı şeyler yaşansa..

Bütün Duygularım Ağır Yaralı"

Kullanıcı profilini gör
cihan5656
Üye
Üye

Nereden: siirt
MesajTarih: 06-Ağu-2008 / 21:22    Mesaj konusu: re: cevap: (albüm_tartışma)senden vazgeçmem

babanın en güzel kasetlerinden biri. dünyaaaaaaaaaaaa tersine dönse vazgeçmem gökteki güneş sönse vazgeçmem. Laughing
Kullanıcı profilini gör
esrarligozler17
Üye
Üye

Nereden: Bursa
MesajTarih: 11-Ksm-2012 / 20:07    Mesaj konusu: Re: re: cevap: (albüm_tartışma)senden vazgeçmem

bence bu albümün yıldızı ''hangimiz sevmedik''
Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 13-Ksm-2012 / 06:25    Mesaj konusu: Cevap: (albüm_tartışma)senden vazgeçmem

damar02 demiş ki:
Müslüm Gürses Senden Vazgeçmem Albümü - Ansiklopedi

A
1-SENDEN VAZGEÇMEM
söz=ali tekintüre,müzik=tarık ağansoy
2-HANGİMİZ SEVMEDİK
söz=ali tekintüre,müzik=ali osman erbaşı
3-ETME BULMA DÜNYASI
söz,müzik=kazım birlik
4-DAYANAMAZSIN
söz=tahir peker,müzik=mehmet aslan
B
1-EVLAT
söz=ali tekintüre,müzik=kemal taşçeşme
2-AĞIR YARALI
söz=ahmet selçuk ilkan,müzik=adnan aslan
3-CAN YAR
söz,müzik=anonim
4-HAYDAR
söz,müzik=ali ekber çiçek
5-BÜTÜN DÜNYA SENİN OLSUN
anonim-kaynak kişi=ipek bayrak

PRODÜKSİYON=atilla alpsakarya
YAPIMCI=muhteşem candan
YÖNETMEN=ali osman erbaşı
ARANJÖR=tarık ağansoy
Ayüzündeki 5 şarkıyı=yalan oldum şarkısını atlamışsınınz sanırım bırde deli gibi sevdim şarkısı bu kasetten çıkartılmış olmakla birlikte senden vazgeçmemi baba begenmedıgı ıcın tekrar okumuştur

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 13-Ksm-2012 / 12:05    Mesaj konusu: Re: Cevap: (albüm_tartışma)senden vazgeçmem

selam xmen kardes
deli gibi sevdim sarkisi mi?? Baska kimseler okumusmu bu sarkiyi?? Merak uyandirdin simdi bende yav...
Saygilarimla
kadir
Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 14-Ksm-2012 / 00:15    Mesaj konusu: Cevap: Re: Cevap: (albüm_tartışma)senden vazgeçmem

Kadir demiş ki:
selam xmen kardes
deli gibi sevdim sarkisi mi?? Baska kimseler okumusmu bu sarkiyi?? Merak uyandirdin simdi bende yav...
Saygilarimla
kadir
onu bılmıyorum fakat o şarkı bu hallıyle cıktı ayrıca senden vazgecmemide tekrar okudu begenmedıgı ıcın

MUSLUM-GURSES-SENDEN-VAZGECMEM-COK-NADIR__65181799_0.jpg
 Açıklama:
 Dosya Boyutu:  84.96 KB
 İzleme:  473 kere

MUSLUM-GURSES-SENDEN-VAZGECMEM-COK-NADIR__65181799_0.jpg

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

MesajTarih: 17-Ksm-2012 / 11:15    Mesaj konusu: re: cevap: (albüm_tartışma)senden vazgeçmem

buda fena albümdür ellerine saglık abi....

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: Trabzon
MesajTarih: 21-Mar-2013 / 18:41    Mesaj konusu: re: cevap: (albüm_tartışma)senden vazgeçmem

albüm bomba gibiiiiiiii
Kullanıcı profilini gör
mutsuz22
Üye
Üye

Nereden: istanbul/Bayrampaşa
MesajTarih: 23-Mar-2013 / 00:24    Mesaj konusu: Cevap: Re: Cevap: (albüm_tartışma)senden vazgeçmem

Kadir demiş ki:
selam xmen kardes
Saygilarimla
kadir

Bu "deli gibi sevdim" Neden Saçların beyazlamış arkadaş olabilir mi acaba...
Kullanıcı profilini gör
geceler45
Üye
Üye

Nereden: Hatay
MesajTarih: 23-Mar-2013 / 08:55    Mesaj konusu: re: cevap: (albüm_tartışma)senden vazgeçmem

Babanın her zaman ki gibi mükemmel bir albümü.Yalnız bende bulunan orijinal albümünde Dayanamazsın şarkısının sözü Aşkın Tuna'ya Müziği de Ferda Anıl Yarkın'a ait öyle yazıyor sanırım burada bir yanlışlık olmuş.
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Korsan Albümler ve Orjinal Albümleri Tartışma Alanı
Sayfa Önceki  1, 2, 3
3. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering