Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - [Albüm_Tartışma] Gitme Albümü
[Albüm_Tartışma] Gitme Albümü
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Korsan Albümler ve Orjinal Albümleri Tartışma Alanı
Yazar Mesaj
siracettinesin
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: MARDİN KALESİNDEN
MesajTarih: 04-Oca-2007 / 20:03    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Albüm_Tartışma] Gitme Albümü

En damarı GİTME.

içmeden yıkılmış sarhoş gibiyim...
Kullanıcı profilini gör
erhant
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 31-Oca-2007 / 20:24    Mesaj konusu:

admin demiş ki:
kardeş koskoca kitap mı basıyorlarki metinde hata olsun, zira 86'da bu kaseti aldım diyenler var.
87 tarihi 2. baskı olamazmı?
86 tarihinin hangi ayına ait olduğunu bilmiyoruz ama yılın son aylarında çıkmış olabilir değil mi?

aynen bilal dediğin gibi kaseti ben 1986 nın son aylarında aldım.1987 de ikinci baskısı çıktı.ematin takıldığı yer bura .

dünden bu güne anılarımla albümü ilk 1988de çıktı mor kaset.sonra ikinci baskı çıktı 1989 mavi kaset .daha bunun gibi bir çok kaset var.

ama ilk gitme kaseti 1986da çıktı ve long playide yok.isteyen muhteşem candana telefonla ulaşabilir ve sorabilir gerekli cevabı alırsınız.
Kullanıcı profilini gör
emir99
Üye
Üye

Nereden: k?br?s
MesajTarih: 01-Şub-2007 / 04:24    Mesaj konusu: Re:

tek kelimeyle super album
Kullanıcı profilini gör
EMANET
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KALLEŞ DÜNYA DAN
MesajTarih: 31-Mar-2007 / 05:15    Mesaj konusu: Re:

1.90 lı yıllara kadar 1974 den beri firma sahibi ve prodüksiyon sahibi sayın atilla alpsakarya dır.bunu belirteyim.
Kullanıcı profilini gör
EMANET
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KALLEŞ DÜNYA DAN
MesajTarih: 31-Mar-2007 / 05:52    Mesaj konusu: Re:

1987- yılında yayınlanan hey dergisinin nisan ayındaki dergisi.listedeki albümlerin hepsi 1987 de çıkmıştır.mesela ferdi tayfur 1987-içimde bir his var yada 1987 bülent ersoy suskun dünyam gibi

--------------------

ümit besenin 2002 yılında çıkmış olan bizim hikayemiz adlı albümü.bu albümde ümit besen eski eserleri çeşitli sanatçıların yorumladığı eserleri seslendirmiştir.albümün resimlerinde şarkıların yanında ilk okunduğu tarihler yazmaktadır zira bir kadın tanıdım şarkısına 1987 yazılmıştır.

--------------------------

1987 yılında çıkmış olan kamuran akkorun sevdiğimi biliyorsun adlı albümü.bu albümün seri no su 1129 dur gitme ise 1987.

-----------------------
yine gitme albümün türküola almanya baskısında da üzerinde 1987 yazar.seri nosu 2107 dir.bu albümden 2 önce yayınlanmış albüm ümit besenin 1987 yılında çıkmış olan deli gönlüm adlı albümüdür.üzerinde 1987 yazar ve seri nosu 2105 dir.bülent ersoyun 1987 tarihli suskun düyam albümünün de türküola seri nosu 2117 dir.

----------------------------------
ve en önemliside ali tekintürenin ve yavuz tanerin şarkılarının meşhur olması ve gazetede 1987 nin en çok meşhur şarkısı başlıklı gazete küpürü.

yani bu kadar 1987 üzerindeki kesinlik yanlışta bir tek kasetin üzerine 1986 tarihinin yanlış yazılmasımı doğru sorarım size.
Kullanıcı profilini gör
karaaliler
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 31-Mar-2007 / 17:11    Mesaj konusu: Cevap: [Albüm_Tartışma] Gitme Albümü

babanın damar kasetlerinden bir tanesidir çok severek dinlerim sen bizim babamızsın sen ne dersen o olur sen ne söylersen biz onu dinleriz

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: maziden bir yer
MesajTarih: 31-Mar-2007 / 19:14    Mesaj konusu: Re:

gitme albümü en damar albümlerinden biridir babanın

Bunları kimseye anlatamadım
Kullanıcı profilini gör
1903
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 12-Nis-2007 / 02:42    Mesaj konusu: Re:

bu aLbüm Tamı Tamına Bir Müslüm qürses Efsanesi aLbümüdür..Su ParCarLarın Hepside Birbirinden ManaLı Birininden anLamLı..damLa damla.qitme.HaKKını Helal eyle.Haberimiz yoq.Bir Kadın Tanıdım.akLı Yoq.siLinmiyen HatıraLar.vs of be..budur..emeqine saqLık aqam koLay qeLsin.. Wink

Üye
Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 12-Nis-2007 / 02:49    Mesaj konusu: Cevap: [Albüm_Tartışma] Gitme Albümü

baba bunu bır ınsan soyleyemez bukadar guzel bence muslum baba ınsan deıl acaba nerden geldı cok merak edıyorummmmm
baba okullarda ders olarak okutulmalı
ayrıca gtme albumunden daha guzel kuskunum var benceeeee

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: Kayseri
MesajTarih: 12-Nis-2007 / 03:05    Mesaj konusu: Re:

babayı andığımız hep adı geçen muhteşem bir albümdür
kötü denecek şarkı bulunmaz yanılıyormuyum
Wink Wink Wink Wink
Kullanıcı profilini gör
muratelaldilar
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: adana
MesajTarih: 12-Nis-2007 / 03:18    Mesaj konusu: Re:

gıtme sarkısını baba ole bır okumus kı ınsanın kendısınden gecmesı an meselesi

bizbize yeteriz
alayına rest ceken adanalı
Kullanıcı profilini gör
baydamarersin
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Bilsinler..
MesajTarih: 12-Nis-2007 / 03:32    Mesaj konusu: Re:

valla bende açıkçası bu albüme diyecek söz mısra bulamıyorum

%100 üzerinden 100 numara bir albüm
mahmut abiminde dedigi gibi
anlatmak ne mümkün....

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: İstanbul/Dertliler MEyhanesinin bağrıyanık müslümcünün içki masasından
MesajTarih: 12-Nis-2007 / 04:10    Mesaj konusu: Re:

en sevdiğim albümlerden biridir. şarkılar çok fena Wink

Kullanıcı profilini gör
ankarali
Üye
Üye

MesajTarih: 12-Nis-2007 / 13:45    Mesaj konusu: Re:

resmen yasama ol dıyo valaaaaaa

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 05-May-2007 / 19:40    Mesaj konusu: Yanıt: Re:

EMANET demiş ki:
1.90 lı yıllara kadar 1974 den beri firma sahibi ve prodüksiyon sahibi sayın atilla alpsakarya dır.bunu belirteyim.

o firmayı senden daha iyi biliyor ve tanıyorum.1986 diye idda ederim sana her şeyine. aslında cevap yazmamam lazımdı .uzun süredir bakmıyordum siteye.long play diye söylemişsin allah aşkına bir demo yapta dinleyelim.senin yazılarını iyi takip ediyorum.özellikle senle alıp veremediğimde yok.insanların kafasını boş beleş şeylerle doldurman çok üzücü.yedek şarkılar demiştin sesin çıkmadı.HAKLIYIM SANIRIM.(sence)...
hüzünlü günlere gelince 1990demişsin.senin için pazar günü o kaseti tarayıp kendi siteme koyacam(ÖZELLİKLE).gelde bak 1987mi yazıyor 1990mı.kasetlerin hepsini çıktığı gün aldım .anlayacağın yeni müslüm baba hayranı değilim canım.atilla alp sakaryayıda tanıyorum.ben sadece gerekli bilgiyi almanız için şu anki en yüksek yetkilinin ismini(muhteşem candan)verdim.yanlışım yok .....KASTİN 1986YILININ SONLARINDA ÇIKMASI YANILTABİLİR.BASININ 1987DE YORUM YAPMASIDA NORMALDİR.

BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM....(BU YAZIM LÜTFEN KÖTÜ YERLERE ÇEKİLMESİN)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kullanıcı profilini gör
merkez_tost
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: ç?kt? bu ayr?l?k
MesajTarih: 05-May-2007 / 20:42    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re:

eline sağlık sağolasın kapsal gitme albümü kim ne derse desin 1987 yılında çıktı hatta hiçunutmam seyyar satıcı geldiğinde damla damla şarkısını duyup aldım yanlış hatırlamıyorsam kasım ayında olsa gerek
Kullanıcı profilini gör
CEMHAN
Üye
Üye

MesajTarih: 07-May-2007 / 00:03    Mesaj konusu: Re:

gitme albümü çok güzel ama içinde ki
BİR MANA VAR SÖZLERİNDE tek geçilir
Kullanıcı profilini gör
baydamarersin
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Bilsinler..
MesajTarih: 07-May-2007 / 00:56    Mesaj konusu:

1986 da çıktı

basına bakarsak işimiz çok vallahi
basın bir ara diyordu müslüm gürses in 135 albümü var orjinal diye yada albüm çıkar basın albümde bir şarkı olay olur rekor kırar diger sene. sonra o sene yazarda yazar işte 20 ise der 21 inci kaset çok sattı

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: antep
MesajTarih: 07-May-2007 / 04:03    Mesaj konusu: Re:

emegine saglık kardeşim eyvallah................

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: TRABZON
MesajTarih: 07-May-2007 / 14:31    Mesaj konusu: Re:

gözlerine damla damla yaş düşer/ gülmek senin neyine ki arkadaş/ ele neşe sana ancak dert düşer/ sevmek senin neyine ki arkadaş...

biz seninle aşk ararken dağlar kadar derdi bulduk/ ne bir başka aşk isterim ne de başka bir mutluluk/ gülmek bizim hakkımızdır/ bu dünyada yaşıyorsak/neden ayrı kaldık bilmem ülesiye seviyorsak/ bir çile var bir neşe var şu an ölüp kurtuluş var sonuna dek seni sevip ömür boyu kahroluş var...

hayalle yaşarken gerçek dünyada zamanı içmişiz haberimiz yok/ ömürle yüzyüze geldik aynada harcanıp gitmişiz haberimiz yok/ kötü bir söz gibi düştük dillere yanlış yol seçmişiz haberimiz yok/ümitle bağlanıp acı günlere gözyaşı ekmişiz haberimiz yok

silinmiyor gözlerimden o hatıralar / uzadı bitmiyor bu aylar yıllar / öldür beni yaşamayı istemiyorum / senden ayrı bu çileyi çekemiyorum / şimdi benim tek tesellim bir yudum şarap / bunca yıldır bekliyorum yetmez mi Ya Rab...

ve diğerleri : gitme-aklı yok-bir kadın tanıdım-canım dediklerim-dünya-hakkını helâl eyle

TEK KELİME İLE MÜKEMMEL ÖTESİ BİR ALBÜM ve DAHA İDDİALISI MÜKEMMEL ÖTESİ BİR YORUM

BABA YA SELAM DAMARA DEVAM...

TÜM MÜSLÜM GÜRSES HAYRANI KARDEŞLERİMİN DÜNYA MÜSLÜMCÜLER GÜNÜNÜ KUTLARIM....
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Korsan Albümler ve Orjinal Albümleri Tartışma Alanı
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
4. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering