Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/tanim.php:223) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/tanim.php:223) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/tanim.php:223) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/tanim.php:223) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/tanim.php:223) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - [Hayatı] Morgdan Plakcılar Çarşısına
[Hayatı] Morgdan Plakcılar Çarşısına
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Hayatı ve Röportajları
Yazar Mesaj
baydamarersin
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Bilsinler..
MesajTarih: 29-Ksm-2007 / 04:33    Mesaj konusu: Re:

yılların süre gelen ağır abisi yarali yüreklerin çığ gibi büyüyen sesi MÜSLÜM GÜRSES.

onu niceleri araştırdı irdeledi ama bir sonuç alınamadı nasıl oluyorda insanlar onun büyülü sesiyle kendini ölüm pahasına jilet leyebiliyor nasıl oluyorsagünümüz basını askerlerin çatıştığı magaralar kamplar vadiler uçurum dağlar kayalara çıkıp birilerine bişey soruyorda MÜSLÜMCÜLERE neden birşey soramamış .

o ne bir savaşçı ne bir başkan nede komutan onu yüreklere ismiyle MÜSLÜM BABA diye kazıdık.. onu uykusuz gecelerimizin tek rüyası hayali dostu yaptık biz onu sabahları her gün günde 3 kez kullanılan bir ilaç gibi satinde dinledik işimize okulumuza onu dinleyerek gittik ve biz onu hep heyecanla merakla ve apışıp kalarak izledik.. o bir sanat devrimcisi o bir baba > O MÜSLÜM BABA

Üye
Üye

Nereden: Karanlıklar Ülkesinden
MesajTarih: 29-Ksm-2007 / 04:53    Mesaj konusu: Re:

Offf Murat Abi Gereken Yorumu Yapmıs Zaten Brawoo Katılıyorum...
Kullanıcı profilini gör
jest_50
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: NeVŞeHiR
MesajTarih: 19-Ağu-2008 / 03:53    Mesaj konusu:

eskmuzik demiş ki:
gerçekten Müslüm Gürsesin hayatından önemli bir kesiti Harun Kapsal kardeşimiz buraya taşımış tebrik ederim.
Sitemizde bu ve bunun gibi konuları en çok yorum yapılan en çok okunan konular olarak görmeliyiz

Katılıyorum Arkadaşa Eywallah
Kullanıcı profilini gör
akliyok_06
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 19-Ağu-2008 / 06:10    Mesaj konusu: re:

Eyvallah harun paylaşım güzeldi...

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Ş.Urfa
MesajTarih: 19-Ağu-2008 / 22:30    Mesaj konusu: re: re:

allah başımızdan eksik etmesin
gerçekten çekmiş Sad

Sen Yoksun Kaldım Sahipsiz...
Kullanıcı profilini gör
veysel000023
Üye
Üye

Nereden: elazığ
MesajTarih: 19-Ağu-2008 / 23:14    Mesaj konusu: Cevap: [Hayatı] Morgdan Plakcılar Çarşısına

valla öyle güzel anlatmışsınki eline ağzına yüreğine sağlık
Kullanıcı profilini gör
jest_50
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: NeVŞeHiR
MesajTarih: 20-Ağu-2008 / 02:17    Mesaj konusu:

ozac44 demiş ki:
Bu yazıyı aslında Müslüm Gürses'le dalga geçen cahillerin okuması gerekir.Okusunlar da o güzel insana ağza alınmayacak laflar etmesinler.

Hep duyurum "o adam ayakda bile duramıyor nasıl dinliyorsunuz ?" Bir bilselerki bu adam morgdan dönmüş yaşaması bile büyük bir tevafuk.Buna da şükür...!

İyi ki varsın Müslüm Baba Arrow

Kullanıcı profilini gör
mavisular
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 21-Ağu-2008 / 03:15    Mesaj konusu: Cevap: [Hayatı] Morgdan Plakcılar Çarşısına

baba yha baska
Kullanıcı profilini gör
s0n_bar0n
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 04-Eyl-2008 / 19:29    Mesaj konusu: re:

güzell yazı ellerine salık
Kullanıcı profilini gör
muslumce92
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: adana// orijinal bitlisli
MesajTarih: 05-Eyl-2008 / 00:27    Mesaj konusu: re:

hey gidi müslüm baba sen neler yaşamıssın ama seni hala sen gibi tanımayanlar var kapsal paylaşım için tesekkurler hemşo eywallah emeğine sağlık
Kullanıcı profilini gör
kafkasmurat
Üye
Üye

MesajTarih: 05-Eyl-2008 / 01:14    Mesaj konusu: re:

o bir kral o bir efsane o gelmiş geçmiş en büyük en baba sanatçı

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 09-Eyl-2008 / 06:54    Mesaj konusu: re:

baba sen olmasan bu gece yarısı kım yanımda olur ıyıkı varsın baba herkes terkedıp gitti ama sen varsın hala sen yoksun dıye ınan dertlıyım kedeerlıyım tek hayalım senınle bırlıkte bır fotoğraf çektırmek büyüksün baba iyiki varsın
Kullanıcı profilini gör
mecayist_emo
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 09-Eyl-2008 / 06:55    Mesaj konusu: re: re:

abı senın ellerıne sağlık güzel yazmışsın edebıyatçı olman lazım senın gıbı ınsanlar lazım bize baştacısın
Kullanıcı profilini gör
nef-i
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 19-Eyl-2008 / 23:35    Mesaj konusu: re:

insan bilmiyince ne dedigini bilmiyo....bi bilseler babanın ne çile çektigini:Shelal be baba sonun akadra baba...(BABAYA DEVAM:))
Kullanıcı profilini gör
siracettinesin
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: MARDİN KALESİNDEN
MesajTarih: 12-Ekm-2008 / 19:34    Mesaj konusu: re:

Eeeeee Allah böylelerini sadece bi defa yaratır,Müslüm baba bitanedir....

içmeden yıkılmış sarhoş gibiyim...
Kullanıcı profilini gör
damarist06
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 24-Eyl-2009 / 21:43    Mesaj konusu: re:

eyw..çok önemli bir konu dönüm noktası emeğine sağlık abi
Kullanıcı profilini gör
arslan_efe
Üye
Üye

Nereden: kayseri
MesajTarih: 21-Arl-2009 / 22:25    Mesaj konusu: re:

babaya laf olmaz... babasız ınsan yasamaz....... ama babamız sanlı Wink Wink urfalıdır.....

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: adana
MesajTarih: 25-Oca-2010 / 23:12    Mesaj konusu: re:

merhaba arkadaş hepinize evet hepimiz müslüm gürses fanatikleriyiz bende başta olmak üzere be aşırı derecede koyu bir hayranıyım yaşım 27 ama tam 23 senedir müslüm gürsesin şarkılarını dinlemekteyim evet evet 23 senedir abartmıyorum rahmetli babam dinlerdi bende o sesi duyunca teyibe kulağımı yaslar dinlerdim,piyasada olan olmayan tüm albümleri bende mevcuttur ama sadece ve sadece bir şarkısını yıllardır arıyorum,şarkının adını tam olarak bilmiyorum ama sözleri şöyle seni sevdiğim için mecnunmu diyorsun leyla olmak içinmi ele gidiyorsun dur biraz acelen ne bir şey unutmadınmı,inkar etme benimle gönül avutmadınmı,bu şarkı babanın adanada kara kedi pavyonunda okuduğu ve kasete alınıp piyasaya sürülüp kaldırılan albümünden bir parçadır okadar sitelerdeki arkadaşların arşivlerine bakmaktayım ama hiç kimsenin arşivi tam tamına arşiv değil çünki hep bilinen şarkıları ve duyulan şarkıları var yani müslüm gürsesin okadar çok şarkısı varki kimsenin bilmediği duymadığı bunlara ulaşmak bunları paylaşmak lazım ben bile 20 senedir kaset plak toplamaktayım benim bile arşivim tam değil bu gidişlede asla ama asla olmayacak öyle sanıyorumki almanyada yaşayan müslümcüler esas arşivcilerdir çünki türkiyede hep bilindik kaset ve plakları var oysa almanyada farklı türkiyede olmayan kasetlerin ve plakların hepsi orada hem orhanın hem müslüm babamızın hemde ferdinin ama şuda bir gerçek almanyadada olsak bu arşive asla ulaşamayız değerli büyüklerimizin burada fanatiklerine yardım etmeleri gerek yada müslüm babamızın bu arşivindeki şarkıları bulup düzenleyip hayranlarına sunması gerekir saygılarmlaa......
Kullanıcı profilini gör
meselem51
Üye
Üye

Nereden: nigde
MesajTarih: 31-Oca-2010 / 01:36    Mesaj konusu: re:

harika bir paylaşım müslüm baba gerçektenbir efsane
Kullanıcı profilini gör
MERTMERTM
Üye
Üye

Nereden: Müslüm babanın ordan
MesajTarih: 08-Mar-2010 / 06:01    Mesaj konusu: re: re:

Eline SağLık abi çok güzeL bir paylaşım yapmıssın!!!Bencede müsLüm babamızın böyLe jiletçi esrarcı gibi adlarla anılması yanLış ama herkez yakında anlıycak müslüm babanın ne olduğunu...MüsLüm BABA Adam gibi ADAMDIR!!!Ve HERKEZ MÜSLÜMCÜ OLAMAZ.
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Hayatı ve Röportajları
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
3. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering