Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - 1. İstanbul Buluşması Resimleri
1. İstanbul Buluşması Resimleri
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma -> Gerçekleşen Buluşmalar resim ve yorumlarınız
Yazar Mesaj
KILIK
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: iSTANBUL
MesajTarih: 24-Tem-2007 / 19:15    Mesaj konusu: Cevap: Birinci Buluşma Resimleri

Muslumcu.com buluşma kasırgalarının olacağının önceden haberini veren ilk adımı olan
1. buluşmamızdı.. dün gibi hatırlıyorum o günü.. kaç yıl geçti aradan..

nöbetçi erdem radyo yayınında sitemizden buuluşmamızdan bahsetmişti. o resimlerdeki dostlardan şu ana kalan kimse yok sanırım.. olsun .. onlarında gönlü hala burada çok iyi biliyorum...

ankara buluşmaları bizi geçti ama olsun Smile .. gönüller bir ...

gözlerinde gözlerim,,
gözlerimde gözlerin kalmış...
hepp sende kalmış..
Kullanıcı profilini gör
bozoo
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 02-Eyl-2007 / 17:57    Mesaj konusu: Re:

merhaba sayuın müslüm gürses fanatilleeri ve müslüm gürses sevvenleri hepinize selamler
Kullanıcı profilini gör
emin0055
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: samsun
MesajTarih: 21-Arl-2007 / 00:14    Mesaj konusu: Re:

arkadşalar ogün aranızda bulunmak isterdim ama olmadı Sad
Kullanıcı profilini gör
altan_kedi
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: istanbul
MesajTarih: 27-Arl-2007 / 02:27    Mesaj konusu: Re:

müslüm gürses dinlemek onu sevmek bir syrıcalıktır

<b>Sistem Mesajı:</b> İlgili mesaj birleştirildi. Birleştirilen mesaj ilk mesajdan 8 dakika sonra yollandı..:

canım kardeslerim müslüm gürses dinleyin herkesi aşılayın müslüm gürses dinlemeyen hayatı bilmez bilemez ben tam kestiremiyorum kac yasımda tanıdım babayı sanki bu insan deyil ilah gibidir benim gönlümde hepinize saygılar
Kullanıcı profilini gör
meyaneci
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: almanya
MesajTarih: 29-Nis-2008 / 05:46    Mesaj konusu: re:

Evil or Very Mad
Kullanıcı profilini gör
jest_50
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: NeVŞeHiR
MesajTarih: 27-Tem-2008 / 23:56    Mesaj konusu: re:

güzel olmuş resimlerden belli gelemesekte gönlümüz sizlerle arkadaşlar sagolun varolun Wink
Kullanıcı profilini gör
BETER52
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: BİLSİNLER
MesajTarih: 29-Tem-2008 / 04:26    Mesaj konusu: re:

muslumcu kardeslerımızı bır aradagormem ınnaın nası mutlu edıyo katılamadıgım ıcın cok pısman oldum ama ıns bı sonrakı sfer saygılarım la resımler hos olmus

Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5
5. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering