Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - [7 mayıs 2008] Baba'ya doğum günü hediyesini takdim ettik.
[7 mayıs 2008] Baba'ya doğum günü hediyesini takdim ettik.
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses'in Doğum Günü -> Verilen hediyeler
Yazar Mesaj
Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 10-May-2008 / 15:43    Mesaj konusu: [7 mayıs 2008] Baba'ya doğum günü hediyesini takdim ettik.

2006 Müslüm Gürses'e Doğumgünü Hediyemiz
2007 Müslüm Gürses'e Doğumgünü Hediyemiz'in ardından...
2008 Müslüm Gürses'e doğumgünü hediyemizi sunmaktan gurur duyarım.
Burada hediyemizi seçtik. Burada hediyemiz için paylaşım yaptık. Ve sıra geldi Baba'ya hediye anı görüntülerine. Öncelikle hediyeye katkı sağlayan 18 arkadaşımıza tek tek teşekkür etmek istiyorum. Geçtiğimiz yıllara nazaran katılım daha çoktu, Ömer abi bizzat ilgilendi.
Hediyemizi 8 Mayıs 2008 tarihinde Hancı kafede takdim ettik.
Mikrofon ve mikrofondaki www.müslümcü.com işlemesi çok kıyak olmuş Smile
İşte görüntüler:

Link

Link

Detaylar Ömer abi ve geceye katılan diğer arkadaşlarımızda...
Wink

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!

En son Admin tarafından 19-Ağu-2008 / 16:30 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
4 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
enemy75
Üye
Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 10-May-2008 / 16:46    Mesaj konusu: Re: [7 mayıs 2008] Baba'ya doğum günü hediyesini takdim etti

yaşayın varolun hepiniz süpersiniz daha nice böyle güzel işlere imza atmak dileğimle bütün arkadaşlara teşekkür ederim

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 10-May-2008 / 16:48    Mesaj konusu: Cevap: [7 mayıs 2008] Baba'ya doğum günü hediyesini takdim e

evet önceliklen güzel bir geceydi herkezin o anı yaşamasını isterdim ben yaşadım ve ömer abiylen beraber ve diğer müslümcüler çok mücadele etdik o gece babaylan resimçekilmek ve o video görüntüsünü çekmek için güzel geçdi vallahi herşeye deydi ömer abi benim resmimi koymamışın ama sana kırıldım Crying or Very sad

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 10-May-2008 / 16:52    Mesaj konusu: Cevap: [7 mayıs 2008] Baba'ya doğum günü hediyesini takdim e

Emeği geçen bütün arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi yolluyorum. Görüyorum ki bizleri layıkı ile temsil etmişler. İyiki varsınız ne diyelim daha nice yıllara dostlarım.

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Yayladan...
MesajTarih: 10-May-2008 / 17:01    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2008] Baba'ya doğum günü hediyesini takd

görüntüler muhteşem süper...herkesin emeğine yüreğine sağlık.iyiki varsınız ve bende iyiki bu ailenin içindeyim herkese selamlar saygılar.

GöNLüNüZ...GöNLüMüZDüR... icon31 icon

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 10-May-2008 / 17:50    Mesaj konusu: Cevap: [7 mayıs 2008] Baba'ya doğum günü hediyesini takdim e

çok güzel bir geceydi rüya gibiydi anlatılmaz yaşanır

Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 10-May-2008 / 19:04    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2008] Baba'ya doğum günü hediyesini takd

yillar_utansin demiş ki:
ömer abi benim resmimi koymamışın ama sana kırıldım Crying or Very sad

Elime ulaşanların tümünü ekledim kardeş.

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
ex-arab
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: ==MaRDiN==
MesajTarih: 10-May-2008 / 19:55    Mesaj konusu: Cevap: [7 mayıs 2008] Baba'ya doğum günü hediyesini takdim e

elinize sağlık Neutral

Kullanıcı profilini gör
Erfan

Nereden: Hamburg/Adana
MesajTarih: 10-May-2008 / 20:50    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2008] Baba'ya doğum günü hediyesini takd

Bu güzel görüntüleri izleyince icim gidiyor icim. Allah hepinizden razi olsun.Babanin bu mutlu gününde yaninda olanlarin hepsini cok kiskaniyorum.
Resimlerde gercekten cok güzel.
Ellerinize Ayaklariniza saglik Arkadaslar.

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: ç?kt? bu ayr?l?k
MesajTarih: 10-May-2008 / 20:53    Mesaj konusu: Cevap: [7 mayıs 2008] Baba'ya doğum günü hediyesini takdim e

emeği geçen herkese teşekkürler güzel bir gece olmuş************************************
Kullanıcı profilini gör
Muslumcu22
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Müslümcü Tarikatından
MesajTarih: 10-May-2008 / 21:08    Mesaj konusu: Cevap: [7 mayıs 2008] Baba'ya doğum günü hediyesini takdim e

Başta Babacan Kardeşimi ve geceye katılan diğer arkadaşlarımızı kutlarım. unutmaz bir gece muslumbabaya gönül verenler için emeği var olan herkese sonsuz tşk ederiz ..söğlenecek kelime bulamıyorum harika görüntüler.

Bütün Duygularım Ağır Yaralı"

Kullanıcı profilini gör
nacves

Nereden: Müslüm Gürses Ülkesinden..
MesajTarih: 10-May-2008 / 21:59    Mesaj konusu: Cevap: [7 mayıs 2008] Baba'ya doğum günü hediyesini takdim e

bu gecede babayı yanlız bırakmayan abılerıme sonsuz tesk ederım.gecınız muhtesem gecmıs,kıskandık valla ama olsun hedıyeyı alması bıle bızım ıcın kıvanctır.emegınıze,yuregınıze saglık saolun,omer abım ve ozhan abıme sonsuz tesk ederım..ve dıger arkadaslarada saygılarımla..

...nacves...
Kullanıcı profilini gör
babacan1102

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 10-May-2008 / 23:04    Mesaj konusu: Cevap: [7 mayıs 2008] Baba'ya doğum günü hediyesini takdim e

öncelikle tarif edilemez bir gece yaşadık.
gelen tüm dostlara sonsuz sevgilerimi iletiyorum.
özhan (mahsun kul_28)kardeşimiz bin kilometre yol katedip geldi.
yüregine saglık kardeşim.
kadir (kadir eser) kardeşimde taa sudan dan gelmişti.inanın bir insan ancak bu kadar mütevazi.efendi.karakterli biri olur.
kadir kardeşimi kelimelerle tarif edemeyecegim.adam gibi adamsın .yüreğine saygııı
müslüm baba aşkı bu olsa gerek.

ne kadar güzel bir gece yaşasakta ders aldığım konular oldu.
yaw okadar güzel seyler konuştuk ki arkadaşlarımız bunları kayıt altına alacagına babanın üzerine cullanmaya calışıyorlar.
fotograf cekmeye calışıyorlar.inan edin o kadar sitemkarım ki bu konuda konuşmak istemiyorum.
(başka siteden olan kardeşlerimiz de vardı .bizlere nazaran onları imrendim
gercek neyse onu konuşurum.benle bunun da muhabbetini yapmayın peşin peşin uyarıyorum)

MÜSLÜM BABANIN daha öncesinde hancı kafede sahneye cıkacagını forumlarda belirtmiştik.
saat 22.00 da cıkacak dediler ama 23.35 civarı sahneye cıktı.

sırasıyla seslendirdigi parcalar.

İTİRAZIM VAR
KALLEŞ DÜNYA (biz yani orda bulunan arkadaşların topluca olan istegiydi.kalleş dünya kalleş dünya diye tempo tuttuk baba sırada ki belli oldu dedi)
ZAHİDEM (necla nazlıya istek olarak gitti ama o baba okuyacak dedi)
FİNCANIN ETRAFI YEŞİL
SENDEN VAZGEÇMEM
GİDECEK BİR GÜN
HASRET RÜZGARLARI
HÜNKAR OĞLU
GÜLDÜR YÜZÜMÜ

sırayla okudugu parcalar.

bu arada kardeşlerim mikrofon için toplanan para yetmedi kalan para ben,karaaliler.kadireser,mahsun kul_28
tarafından toplanmıştır.

eyvallahhhh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
sopranos
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: YAKTIN BENİ DÜNYA..!!
MesajTarih: 10-May-2008 / 23:04    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2008] Baba'ya doğum günü hediyesini takd

nice yıllara baba icon31

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 11-May-2008 / 00:18    Mesaj konusu: Cevap: [7 mayıs 2008] Baba'ya doğum günü hediyesini takdim e

görüntüler birbirinden güzel keşke olabilseydim ama ömer baba gidemeyenleri çokgüzel temsil etmiş bence evet BABA DÜNYALARA BEDEL...emegi geçen herkese teşekkür ederim

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Sevdim O Zalimi
MesajTarih: 11-May-2008 / 00:53    Mesaj konusu: Cevap: [7 mayıs 2008] Baba'ya doğum günü hediyesini takdim e

bu sene maddi olarak destekte bulunamadım, kusura bakmayın ama gönlümüz daima sizlerle. hediye cok güzel olmus... babaya yakısır, gönlünüz gönlümüzdür.
Kullanıcı profilini gör
yusuf
Üye
Üye

Nereden: KONYA
MesajTarih: 11-May-2008 / 01:23    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2008] Baba'ya doğum günü hediyesini takd

çok güzel yakışır babaya böyle güzel bir hediye emeyi geçen tüm müslümcü arkadaşlara teşekkür ederim

DEVAM
OKADAR...

www.kastanyusuf.ile.biz
Kullanıcı profilini gör
DeRBeDeR_63
Üye
Üye

Nereden: HaRRaN OvAsI / iSTaNBuL
MesajTarih: 11-May-2008 / 01:56    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2008] Baba'ya doğum günü hediyesini takd

Allah'a çok şükür o gece o saatte o mekânda bulunan müslümcülerden biri oldum müslüm babanın ellerinden & yanaklarından öptüm tabi sahneye atlayarak ya da zoraki bir tavırla değil kendi rızasıyla daha sonra detaylardan bahsedeceğim

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 11-May-2008 / 02:25    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2008] Baba'ya doğum günü hediyesini takd

çok şükürki ben de müslüm babayı dünya gözüyle gördüm o şerefe eriştim
babayı görmek olsun diğer müslümcü abilerle tanışmak olsun çok iyi bi gündü benim için allahım yaşamayan müslümcülerede yaşatsın diyorum
saygılar
Kullanıcı profilini gör
cihan5656
Üye
Üye

Nereden: siirt
MesajTarih: 11-May-2008 / 05:26    Mesaj konusu: Cevap: [7 mayıs 2008] Baba'ya doğum günü hediyesini takdim e

resimlerin hepside birbirinden güzeldi. orda bir babacan baba sen dünyalara bedelsin deyişi içimi yaktı vallaha. gerçektende müslüm baba dünyalara bedeldi. gönül isterki bizlerde babanın yanın da nacizane bir fotoraf çektirmek. ama inşllah bir gün kısmet olacak. banada ve öbür müslümcü kardeşlerime. ömer abimde çok iyi çıkmış. mikrofonda gerçekten süper yapanların emeğine sağlık. (allahım BU ÇİLE BİTERMİ BÖYLE SEVDİĞİM ELİMDEN GİTTİKTEN SONRA TÖVBE ETTİ GÖNLÜM AŞKA SEVGİLİYE BİR DEĞİL BİNNNN SEVEN VERSEN NE FAYDAAAAAAAAA.............CİHAN_ERŞAN
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses'in Doğum Günü -> Verilen hediyeler
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
1. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering