Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resimler ve Yorumlar
3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resimler ve Yorumlar
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma -> Gerçekleşen Buluşmalar resim ve yorumlarınız
Yazar Mesaj
Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 09-Tem-2007 / 15:19    Mesaj konusu: 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resimler ve Yorumlar

24 Haziran 2007'de ki 3. Ankara buluşmamızın duyurusu geç olmasına rağmen benimde katıldığım buluşmada güzel görüntüler vardı.
Sitemizde sohbet ettiğimiz arkadaşlarla reelde tanışma imkanı bulduk, sohbetler ettik İstanbuldan katılan arkadaşlarımız vardı.

Resimler:

(soldan sağa) Rahmi06'nın oğlunun arkadaşı, Taruz (Tacettin), teknikmehmet (Mehmet), alper0606 arkadaşı, alper0606 (Alper), Rahmi06 (Rahmi), Talihkuşu34 (Gamze), Admin (Bilal), baydamarersin (Murat), Damar02 (Mahmut)

(soldan sağa) baydamarersin (Murat), Talihkusu34 (Gamze), Admin (Bilal), teknikmehmet (Mehmet), Rahmi06 (Rahmi)

(soldan sağa) baydamarersin (Murat), Talihkusu34 (Gamze), Admin (Bilal), teknikmehmet (Mehmet), Taruz (Tacettin)

Resimlerin büyük hali:
https://www.muslumcu.net/modules.php?name=coppermine&file=thumbnails&album=15

Birde video görüntümüz var Smile
Show tv ana haberdeyiz:

http://www.youtube.com/watch?v=-2NVnFgWl_I

Buluşmaya katılan, buluşmada Müslüm Gürses rüzgarı estiren, kilometrelerce yollardan sırf buluşmak tanışmak için gelen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum...

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!

En son Admin tarafından 18-Şub-2008 / 16:53 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
1 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
ex-arab
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: ==MaRDiN==
MesajTarih: 09-Tem-2007 / 16:28    Mesaj konusu: Re: 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resimler ve Yorumlar

valla ne diyim çok güzel keşke bende orda olabilseydim...harika, mükemmel

herkesin emeğine sağlık

saygılar

Kullanıcı profilini gör
muslu49
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: mu?
MesajTarih: 09-Tem-2007 / 17:22    Mesaj konusu: Re: 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resimler ve Yorumlar

HeLaL VaLLa SüPer BeNDe Çok BeğeNdiM EmeğiNize SağLık Cool
Kullanıcı profilini gör
usta33
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: mersin
MesajTarih: 09-Tem-2007 / 17:36    Mesaj konusu: Re: 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resimler ve Yorumlar

arakadaslar şimdi linkten videonuzu izledim.aranzıda olmak isterdim ama iş dolayısı ile pek bu mümkün olmuyo.oraya giden bütün arkadaslarımı kutluyorum.ağustos sonu eylül başı gibi ankarada olucağım.ve ankaradaki müslümcü kardeslerimle görüşmek ziyaret etmek bi çaylarını içmrk isteriim.çayın yanbuındaki simiitlerde benden:)

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ?stanbul
MesajTarih: 09-Tem-2007 / 18:08    Mesaj konusu: Re: 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resimler ve Yorumlar

Gidemedim, ama sanırım suç benim Smile

Muslumcu.Com Büyüyor...

İcraatlar BizdE Smile

Emeğinize Sağlık...

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: istanbul
MesajTarih: 09-Tem-2007 / 18:26    Mesaj konusu: Re: 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resimler ve Yorumlar

offfffffffff yaaaaaaaa keske bende gelebılseydım..... walla cok guzel bı ortam dıyecek kelıme bulamıyorum herkezin emegıne saglık saygılar..

Üye
Üye

Nereden: sakarya
MesajTarih: 09-Tem-2007 / 20:20    Mesaj konusu: Re: 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resimler ve Yorumlar

saglık olsun gelemedık goremedık zaten fotograflarda bellı hep on sıradalar arkadaslar kahramanlar gıbı hep onde gozukuyolar bızler alt tabakayız yaa selam olsun herkese anladılar onlar hayal_prensı yanı onlar muslumcude bız deyıl ole gozukuyo bu foto kalkmadıkca ben babanın sıtesıne yanı bızım sıteye gırmem benım kanaatım bu arkadasların adına konusamam allaha emanet olun
Kullanıcı profilini gör
yusufum68

Nereden: Aksaray
MesajTarih: 09-Tem-2007 / 21:06    Mesaj konusu: Re: 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resimler ve Yorumlar

ilk ikisinde bulunduk ama 3.de bulunamadık.Tertipleyen ve uzak yakın demeden orada bulunan arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

MesajTarih: 09-Tem-2007 / 21:19    Mesaj konusu: Yanıt: Re: 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resimler ve Yoru

muslum_5454 demiş ki:
saglık olsun gelemedık goremedık zaten fotograflarda bellı hep on sıradalar arkadaslar kahramanlar gıbı hep onde gozukuyolar bızler alt tabakayız yaa selam olsun herkese anladılar onlar hayal_prensı yanı onlar muslumcude bız deyıl ole gozukuyo bu foto kalkmadıkca ben babanın sıtesıne yanı bızım sıteye gırmem benım kanaatım bu arkadasların adına konusamam allaha emanet olun

Kardeş ne demek alt tabaka üst tabaka?
Muslumcu.com'da Yok öyle birşey!
Hiçbir zaman olmadı şimdide yok gelecekte de olmayacak.
Gelip görecektin arkadaşım, siteyi takip etseydin 3-4 gün önceden duyuruldu, Murat kardeşim radyoda anons etti, "Tüm Müslümcü Kardeşlerimiz Davetlidir" dedik!
Burada alt tabaka üst tabaka yerine ABİ & KARDEŞLİK ilişkisi vardır, Buluşmamızda yaşını aşmış abilerimizde vardı sevdiğimiz kardeşlerimizde, düşüncen çok yanlış.

yusufum68 demiş ki:
ilk ikisinde bulunduk ama 3.de bulunamadık.Tertipleyen ve uzak yakın demeden orada bulunan arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Yusuf abicim çok büyük şanssızlık tv'lere çıkarıcaktık seni Laughing .
İnş. sonraki buluşmalarımıza...

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
Isyanim_Var
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: istanbul
MesajTarih: 09-Tem-2007 / 21:40    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resimler ve

valla aynı sekılde bende yanınızda olmak ısterdım ama olsun sız hepimizin yerıne gıtmıs oldunuz neyse ins ii eylenmışsınızdır.herkesın emegıne ellerıne sağlık dıyelım

Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: MALATYA
MesajTarih: 09-Tem-2007 / 23:31    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resimler ve

Bu site bizi aştı artık Laughing Baksanıza hergün haberlere çıkıyoz.Yoğun iş temposundan dolayı siteden uzağım ama kalbim sizinle hep. Helal olsun hepinize.

Üye

Nereden: elaz?g
MesajTarih: 10-Tem-2007 / 00:49    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resimler ve

harıka arkadaslar ya gercekten superrr Very Happy

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Müslümcü Tarikatından
MesajTarih: 10-Tem-2007 / 01:36    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resimler ve

bilal kardeşimi kutluyorum fanatik bir muslumcu olarak buluşmalarınıza katılamıyor olsamda elbet kader birgün sizlerle tanıstırma fırsatı verir...showtv de haberleri izlediğimde zaten anlamıştım rahmi abi ordaydı tanıdım ve büyük bir gurur yaşadım muslum babamıza olan sevgimizi duyurmaya vesile olan arkadasları gördüm hepsiniz gönlullerindeki güzelliği gördüm kelimelere sığmasada emeği gecen tüm müslümcü arkadaslara tşk ederiz ben müslüm baba dinlıyorum kimene diyorum...Her şey gönlünüzce olsun saygılar....

Bütün Duygularım Ağır Yaralı"

Kullanıcı profilini gör
baydamarersin
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Bilsinler..
MesajTarih: 10-Tem-2007 / 01:45    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resimler ve

buluşmamız gerçekten çok keyifli geçti buluşmayı 3 gün öncesi anosta bulunmuştum ve forumlarada açtık

ben özellikle şu konuya deyinmek istedim
ankaralı abilerimiz kardeşlerimizin misafir perverliği çok güzeldi sanki herkes birbirini yıllardır tanıyormuş gibiydi

organize eden MEHMET ÇELİKLER abimize sevgilerimi sunuyorum

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 10-Tem-2007 / 02:16    Mesaj konusu: Yanıt: Re: 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resimler ve Yoru

usta33 demiş ki:
arakadaslar şimdi linkten videonuzu izledim.aranzıda olmak isterdim ama iş dolayısı ile pek bu mümkün olmuyo.oraya giden bütün arkadaslarımı kutluyorum.ağustos sonu eylül başı gibi ankarada olucağım.ve ankaradaki müslümcü kardeslerimle görüşmek ziyaret etmek bi çaylarını içmrk isteriim.çayın yanbuındaki simiitlerde benden:)

kardeş bekleriz çaylarda simitlerde ev sahibinden ama.

buluşmaya katılan bütün kardeşlerime tekrar teşekkürler ediyorum.kilometrelerce yolu aşıp gelmek gerçekten övgüye değer.

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 10-Tem-2007 / 03:14    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resimler ve

çok güzel valla hele gamze ablam ne güzel çıkmış resimlerde murat kardeşim teknik mehmet dayı taruz abi ne bilim rahmi abi hepsi çok qüzL yürekli insanlar..bidahaki buluşmada bende olacam insallah.. Wink

Üye
Üye

Nereden: Istanbul
MesajTarih: 10-Tem-2007 / 03:31    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resimler ve

hayatımın en güzel günlerinden biriydi..ist dönünce kendimize gelemedik.baydamarersin murat kardesimle hergün konustuk..orada 10 kişi degilde sanki 10 bin kişiydik.gelemeyen arkadasların canları sagolsun.yüregimizdeydi herkes.herkese sonsuz tesekkür ederim.özellikle mehmet çelikler abimize. bu arada rahmi yediğimiz kirazlar süperdi.tadı hala damagımda ihi ihi..cok sagol..herkese saygılar sevgiler. :d :d
Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 10-Tem-2007 / 03:36    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resimler ve

gerçekten çok güzel sesimizi bi şekilde duyurmak kendimizi ifade etmek güzel türkiye önünde. bende olmak isterdim ama en az sizler kadar mutluyum sizi orda görmek güzel .
Kullanıcı profilini gör
dj_soner
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 10-Tem-2007 / 05:59    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resimler ve

valla arkadaşlar çok güsel olmuşş Surprised
Kullanıcı profilini gör
pilot7448
Üye
Üye

Nereden: Germany
MesajTarih: 10-Tem-2007 / 17:15    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resimler ve

Yeni?
Güzel olmus,bu sefer Yusuf´um68 yok?
Sevgiler Cool
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma -> Gerçekleşen Buluşmalar resim ve yorumlarınız
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering