Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - [7 mayıs 2007] dünya müslümcüler günü ve baba'nın doğum günü
[7 mayıs 2007] dünya müslümcüler günü ve baba'nın doğum günü
Sayfa 1, 2, 3, 4  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses'in Doğum Günü
Yazar Mesaj
Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 07-May-2007 / 05:48    Mesaj konusu: [7 mayıs 2007] dünya müslümcüler günü ve baba'nın doğum günü

Muslumcu.com ailesi olarak aralık 2003 tarihinden bu yana sanal alemde müslüm gürses'e destek oluyor, hayranlarını bilgilendirmeye çalışıyoruz ve sonuna kadar devam edeceğiz...
7 mayıs 2005 günü Gürses'in doğum gününü "dünya müslümcüler günü" olarak ilan etmiştik.
bu yıl 3.'sunu kutlamaktayız.
önce üyelerimizin sonra tüm müslümcü kardeşlerimizin "dünya müslümcüler günü" kutlu olsun.

Geçtiğimiz yılda olduğu gibi bu kez Müslüm Baba ile birlikte Muhterem annemizin resmini baskı halinde çıkarmayı uygun gördük, ayrıca dergimizin 4. sayısı dahil Müslüm Gürses için bastırıp kendisine ileteceğiz. Müslüm Baba Ay sonunda kadar yurt dışında olacağı için hediyemizi henüz takdim edemedik, yurdumuza dönünce en kısa sürede hediyemizi takdim edeceğiz.

İşte Tablomuz, umarım beğenirsiniz:

muslumcu.com yönetimi olarak müslüm gürses'in doğum gününü kutluyoruz, mutlu yıllar müslüm baba...

admin, yusufum68, karaaliler, yavuz_baba (Akatl 11c Sınıfı), a2124729a, taruz, crazycelal/baydamarersin, talihkusu34, arslanbeylihaka, Rahmi06, teknikmehmet
kullanıcı adlı üyelerimiz tablo hediyemizde öncülük etmiş ve destek sağlamışlardır. her birine teker teker teşekkür ediyoruz.
farkımız ortada Smile

Tebrik mesajlarınızı yazabilirsiniz, lütfen yeni konu açmayın ve bu konudan devam ediniz...
Evet biz 7 mayıs gününü dünya müslümcüler günü olarak ilan etmiştik.
tüm müslümcü kardeşlerimizin dünya müslümcüler gününü kutlarım...

iyiki doğdun müslüm baba

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!

En son Admin tarafından 17-Mar-2008 / 22:08 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
4 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
baydamarersin
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Bilsinler..
MesajTarih: 07-May-2007 / 05:58    Mesaj konusu: Re: 7 Mayıs 2007 Dünya Müslümcüler Günü ve Baba'nın Doğum Gü

nice yıllara müslüm babacığım allah nice yıllara hep birlikte erdirsin inşallah

bütün müslümcü kardeşlerimiz dünya MÜSLÜMCÜLER gününü en içtenliklerimle kutlarım

saygı ve sevgilerimle

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Sevdim O Zalimi
MesajTarih: 07-May-2007 / 05:59    Mesaj konusu: Re: 7 Mayıs 2007 Dünya Müslümcüler Günü ve Baba'nın Doğum Gü

tek kelime ile bize müthiş bir süpriz oldu. Gerçekten cok güzel bir tablo. Bu güzel günü gerçekleştiren Muslumcu.net e sonsuz teşekkürler.

Dünya Müslümcüler Günü Kutlu Olsun.

iyi ki doğdun müslüm baba

Saygılarımla Wink
Kullanıcı profilini gör
kaderSIZ
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 07-May-2007 / 06:01    Mesaj konusu: Re: 7 Mayıs 2007 Dünya Müslümcüler Günü ve Baba'nın Doğum Gü

Tüm Müslümcü karde$Lerimin Dünya MüsLümcüLer gününü kutLarim Baba'ya hürmetLer...Nice yıLLara MüsLüm Baba.Of be oturup iki fasıL yapabiLseydik Babayla ne tatLı oLurdu Smile ama hayaL.beLki hayaLLerde gerçek oLur birgün...
Kullanıcı profilini gör
princesa
Üye
Üye

MesajTarih: 07-May-2007 / 06:15    Mesaj konusu: Re: 7 Mayıs 2007 Dünya Müslümcüler Günü ve Baba'nın Doğum Gü

Sağlıklı,huzurlu,uzun ömürler diliyorum sevdiklerinle sevgili MÜSLÜM GÜRSES . Hayatıma çok şey kattın.Şarkılarında göz yaşlarımı sildim.Teselliyi o güzel sesinde buldum. İyi ki doğdun iyi ki varsın
Kullanıcı profilini gör
Rahmi06
Forum moderatörü
Forum moderatörü

Nereden: Elimde Değil
MesajTarih: 07-May-2007 / 06:18    Mesaj konusu: Re: 7 Mayıs 2007 Dünya Müslümcüler Günü ve Baba'nın Doğum Gü

Bende buradan Müslüm Babaya iyiki dogdun baba, iyiki varsın, daha nice mutlu yıllara diyorum. Allah başımızdan eksik etmesin. Ayrıca hediyemizde gercekten super olmuş, Buradan emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Saygılar...

Ömrüm geçti yollarda, hep yabancı yarınlarda
Kamyonum oldu bana eş, benim gönlüm çileşeke
Kullanıcı profilini gör
guclusoydemir
Üye
Üye

Nereden: eRZUruM
MesajTarih: 07-May-2007 / 13:22    Mesaj konusu: Re: 7 Mayıs 2007 Dünya Müslümcüler Günü ve Baba'nın Doğum Gü

Dogum gUNUN kutlu olsun nıce yaslara
Kullanıcı profilini gör
delizmen44
Üye
Üye

Nereden: Malatya
MesajTarih: 07-May-2007 / 14:21    Mesaj konusu: Re: 7 Mayıs 2007 Dünya Müslümcüler Günü ve Baba'nın Doğum Gü

Doğum günün kutlıu olsun nice yıllara Müslüm baba
Kullanıcı profilini gör
merkez_tost
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: ç?kt? bu ayr?l?k
MesajTarih: 07-May-2007 / 15:08    Mesaj konusu: Re: 7 Mayıs 2007 Dünya Müslümcüler Günü ve Baba'nın Doğum Gü

nice yıllara baba yeni yaşının sağlık sıhhat ve afiyet getirmesi dileğiyle****
Kullanıcı profilini gör
rifatbaba47
Üye
Üye

Nereden: GAZİANTEP
MesajTarih: 07-May-2007 / 15:30    Mesaj konusu: Re: 7 Mayıs 2007 Dünya Müslümcüler Günü ve Baba'nın Doğum Gü

müslüm baba doğum günün kutlu olsun nice yıllara allah sizi başımızdan eksik etmessin arkadaşlar sizinde katkılarınızdan dolayı çok teşekkürler emeyinize sağlık yapmış olduğunuz tabloda bir harika ....
Kullanıcı profilini gör
sevdamevsimi
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: kocaeli
MesajTarih: 07-May-2007 / 15:36    Mesaj konusu: Re: 7 Mayıs 2007 Dünya Müslümcüler Günü ve Baba'nın Doğum Gü

müslüm baba doğum günün kutlu olsun iyiki varsın Allah seni başımızdan eksik etmesin..Seçtiğiniz tablo harika sizede bu yakışır.....
Kullanıcı profilini gör
sessiz_01
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 07-May-2007 / 15:46    Mesaj konusu: Cevap: 7 Mayıs 2007 Dünya Müslümcüler Günü ve Baba'nın Doğum

bütün müslümcü kardeslerimin dünya müslüm gürses günü kutlu olsun nice yıllara alemin babası iyiki varsın

en güzel baba müslüm baba
Kullanıcı profilini gör
teknikmehmet
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: ankara
MesajTarih: 07-May-2007 / 15:51    Mesaj konusu: Re: 7 Mayıs 2007 Dünya Müslümcüler Günü ve Baba'nın Doğum Gü

(..Muslumcu.com ailesi olarak 2003 tarihinden bu yana sanal alemde Müslüm GÜRSES'e destek oluyor,hayranlarını bilgilendirmeye çalışıyoruz ve sonuna kadar devam edeceğiz...) demiş admin bilal.

Bu sevdanın sonu yoktur. Babadan oğula devam edecek,dilden dile anlatılacak olan,geride bırakacağı eserlerle nesilden, nesile aktarılacak bir dehadan söz ediyorsak,ve o dahanın adı MÜSLÜM GÜRSES ise. Ben,benim oğlum,oğlumun oğlu uzun yıllar gönlümüzde yaşatacağız demektir.
Oğluma Vasiyetimdir!
Bİz ebediyete gideceğiz ama,geride sana bırakacağım ''Müslüm GÜRSES'in'' albümlerini plaklarını dinle, dinlet ve gözün gibi koru ve toz kondurma.

SEN, ALLAHIN CAN VERDİĞİ ''MUHTEŞEM'' KULLARINDAN BİRİSİN.ÇOK YAŞA ''MÜSLÜM GÜRSES''

Bu sevdanın sonumu olur?

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 07-May-2007 / 15:54    Mesaj konusu: Re: 7 Mayıs 2007 Dünya Müslümcüler Günü ve Baba'nın Doğum Gü

babaya bugününde kendi şatkısını armagan ediyorum n ice yıllara esasen bugün 23 kadar bu şarkı çalmalı bence sözlerde gayet uygun yanımdaymış gibi karşımdaymış gibi nice yıllara

ayriyeten hediyede emegi olan arkadaşlarada içten teşekkür ediyorum
Kullanıcı profilini gör
uslu_1
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: istanbul
MesajTarih: 07-May-2007 / 16:39    Mesaj konusu: Re: 7 Mayıs 2007 Dünya Müslümcüler Günü ve Baba'nın Doğum Gü

Nice Yıllara MüSlüM BaBaaa
Kullanıcı profilini gör
taruz
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 07-May-2007 / 18:08    Mesaj konusu: Cevap: 7 Mayıs 2007 Dünya Müslümcüler Günü ve Baba'nın Doğum

ilk önce bize bu günlere getiren site kurucularına teşekkürlerimi yolluyorum.sonrasında ise bu sevginin büyümesinde emeği olan herkeze minnetdar olduğumu söylemek istiyorum.
nice yıllara MÜSLÜM BABA

Nereden: Hamburg/Adana
MesajTarih: 07-May-2007 / 18:35    Mesaj konusu: Re: Cevap: 7 Mayıs 2007 Dünya Müslümcüler Günü ve Baba'nın D

Müslüm Baba Dogum gününü en icten Duygularima kutluyorum. Smile

Nice Müslüm Baba dolu Yillara diyorum.

Herkesin Dünya Müslümcüler Günü kutlu Olsun.

Üye
Üye

Nereden: İSTANBUL
MesajTarih: 07-May-2007 / 19:02    Mesaj konusu: Re: Cevap: 7 Mayıs 2007 Dünya Müslümcüler Günü ve Baba'nın D

nice yıllara baba muslum allah seni basımızdan eksik etmesin tüm damarcılara we tüm babacılara yurekten gonulden selamlar saygılar tarzımız farkımız baba muslum baş tacımız eywallah!!!!!!
Kullanıcı profilini gör
KlickOn
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 07-May-2007 / 19:14    Mesaj konusu: Cevap: 7 Mayıs 2007 Dünya Müslümcüler Günü ve Baba'nın Doğum

SLM...hepimizin "DÜNYA MÜSLÜMCÜLER GÜNÜ" kutlu olsun...
MÜSLÜM baba...DOGUM GÜNÜN kutlu olsun...nice yillara iyi ve güzel ömür dilerim sana...BUGÜN eylenmek icin bi mezun var...herkeze iyi günler dilerim...birtanede MP3 istegim var...kime söyleye bilirim??
Kullanıcı profilini gör
BeQ2aS_bQ
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: Hamburg Dostlar Meyhanesinden....
MesajTarih: 07-May-2007 / 20:37    Mesaj konusu: Re: Cevap: 7 Mayıs 2007 Dünya Müslümcüler Günü ve Baba'nın D

Babamizin Dogum Gününü bende burdan Kutlamak istiyorum...
Iyiki Dogdun Müslüm Baba....

Herkezin Dünya Müslümcüler Günü Kutlu Olsun Very Happy
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses'in Doğum Günü
Sayfa 1, 2, 3, 4  Sonraki
1. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering