Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - 3. İstanbul Buluşması Resimleri
3. İstanbul Buluşması Resimleri
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma -> Gerçekleşen Buluşmalar resim ve yorumlarınız
Yazar Mesaj
Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 26-Tem-2006 / 18:01    Mesaj konusu: 3. İstanbul Buluşması Resimleri

Murat kardeşim askerden gelir gelmez artık gelenekselleşmiş buluşmalarının devam ettirdi, Dündar kardeşimizde ona eşlik etti tabiki.
Buluşmaya katılan arkjadaşlarımızda dahil hepsine teker teker teşekkür ediyorum, artık birdahakinde Müslüm Gürses de olur inşallah Very Happy
Büyültmek istediğiniz resmin üzerine tıklayınız.

Üstteki resim Sol Baştan: Mücahit ( durmus'un dayısının oğlu,üye değil),Aykut ( caCHarel ), Durmuş ( durmus ) ,Dündar ( DUNDAR ),Mahmut ( damar02 ) , Mehmet Ali ( m.alituran ) , Murat ( KILIK ), Ahmet ( Ahmet_77 )

Üstteki resim Sol Baştan: Aykut ( caCHarel ), Durmuş ( durmus ) ,Dündar ( DUNDAR ),Mahmut ( damar02 ) , Mehmet Ali ( m.alituran ) , Murat ( KILIK ), Ahmet ( Ahmet_77 )

Üstteki resim Sol Baştan: Mücahit ( durmus'un dayısının oğlu,üye değil),Aykut ( caCHarel ), Durmuş ( durmus ) ,Öurat ( KILIK ) ,Dündar ( DUNDAR ),Mahmut ( damar02 ) , Mehmet Ali ( m.alituran ), Ahmet ( Ahmet_77 )

Üstteki resim Sol Baştan: Mahmut ( damar02) , Mehmet Ali ( m.alituran ) ,Durmuş ( durmus ) , Murat ( KILIK ) , Mücahit, Aykut ( caCHarel ), Ahmet ( Ahmet_77)

Birkaç resim eksik, kısa sürede ekleyeceğiz...

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!

En son Admin tarafından 29-Tem-2006 / 03:39 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
3 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
KILIK
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: iSTANBUL
MesajTarih: 26-Tem-2006 / 18:29    Mesaj konusu:

işte bu yawww. resimler ve biz mükemmel çıkmışız...

işallah 4,büyük buluşmamız daha da kalabalık olacak... zaten isimleri ADMİN yazmış 1, resmin altına

gözlerinde gözlerim,,
gözlerimde gözlerin kalmış...
hepp sende kalmış..
Kullanıcı profilini gör
m.ali turan
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Küçükçekmece
MesajTarih: 26-Tem-2006 / 18:40    Mesaj konusu:

evet.murat kardeşe katılıyorum resımler cok guzel cıkmıs..o günümüz cok güzeldi muslumcu comdan yeni arkdaşlar tanıdım..dundar abi var mahmut abi hariçinde onlarla bulusmustuk..yeni arkadaşlarda cok sıcak kanlı ve hepsi tertemiz insanlar....şimdi 4.uncu büyük buluşmayı beklicez sabırsızlıkla tabiki daha kalabalık oluruz büyük ihtimal....bulusmaya gelen arkadaşlarımın ayaklarına saglık geldıklerı için Surprised ama baya yakışıklı cıkmısım arkadaşlar
allaha emanet olun

saygılarımla Very Happy
Kullanıcı profilini gör
esrarengiz_sis
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul bagcılar
MesajTarih: 26-Tem-2006 / 19:49    Mesaj konusu:

ya abiler bizi davet etmek yokmu yani insan bizide davet eder bitanışsaydık bida ki bıluşmanızda benide davet ederseniz sevinirim

hepinize sevgiler ve saygılar
Kullanıcı profilini gör
damar81
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Yanl?zl?ktan..S.aleyküm...
MesajTarih: 26-Tem-2006 / 20:10    Mesaj konusu:

inşallah bizde bi gün arkadaslarmla tanışırız otutur sohbet ederiz..e bi çay ısmarlarsınız artık.. Very Happy

Kullanıcı profilini gör
m.ali turan
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Küçükçekmece
MesajTarih: 26-Tem-2006 / 20:34    Mesaj konusu:

esrarengiz_sis demiş ki:
ya abiler bizi davet etmek yokmu yani insan bizide davet eder bitanışsaydık bida ki bıluşmanızda benide davet ederseniz sevinirim

hepinize sevgiler ve saygılar

kardeş sitenin butun uyelerı davetlıydı

saygılarımla Very Happy
Kullanıcı profilini gör
AhMeT_44
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KaRaNLıK_SoKaKLaR
MesajTarih: 26-Tem-2006 / 22:44    Mesaj konusu:

m.ali turhan kardeşime katılıyorum gerçekten çok güzel bi gündü...4.buluşmadada ordayım..inşallah bu sefer daha çok kişi oluruz...

Sistem Mesajı: İlgili Mesaj Birleştirildi. Birleştirilen Mesaj İlk Mesajdan 40 Dakika Sonra Yollandı..:

gerçekten çok güzel bi gündü...gelen arkadaşlara teşekkürlerimi sunar...gelemeyen arkadaşlarda canları sağolsun..inşallah başka zaman buluşur kaynaşırız..

esrarli__gozler
Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: Adana/Kiremithane
MesajTarih: 26-Tem-2006 / 23:12    Mesaj konusu:

arkadaşlarım hepinizi takdir ederim aranızdaki samimiyeti resimlerden anlayabiliyorum...
aratık en büyük buluşma olur ve bütün üyeler bi yerde toplanır...

ozac44
Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: MALATYA
MesajTarih: 27-Tem-2006 / 00:04    Mesaj konusu:

Güzel bir iş başardınız yine, emeği geçen arkadaşlara teşekkürler.

Dediğimiz gibi inşallah bi dahaki sefere Müslüm Babayı da bu fotoğraflarda görmek isteriz...

Aktif Üye

Nereden: türkiye
MesajTarih: 27-Tem-2006 / 00:23    Mesaj konusu:

çok güzel siteye giremediğim için haberim olmadı yoksa bu buluşmaya kesin gelecektim
Kullanıcı profilini gör
caChaReL
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: KaranL?k Â?Ã?Â?kakLardan
MesajTarih: 27-Tem-2006 / 02:19    Mesaj konusu:

Evet Muslumcu Dostlarım O Gün Gercekten benim İçin Önemli Birgündü Muslumcu Dostlarımla Tanısacaktım HeyecanLıydım Ve Mekan'a Girdiğimiz Zaman Ahmet KardeşimLe Bir anda Karşımızda Dundar Abiyi Gördüm Ve Yeniden bir Heyecan Girmişti İçime.. Gercekten Oraya Gelen Abilerimize ,Kardeşlerimize Tesekkur edıyorum .. Ayrıca Muhabbet'imiz Ve Sohbetimiz Neşeli bir Şekilde Yürüttük .. Sağlam 'dı Tanıstık Gercektten O gün Harika bir Gündü. . Yanlız 7-8 Kişiydik Ama Gercekten En baba Sohbetler Oldu. İnşallah 4. Bulu$mamızda Daha Cok Kalabalık Olur diye Düşünüyorum Ve Şunlarıda Eklemek İstiyorum .. Buluşmaya Gelen Bütün Herkezi Candan , Yürekten Tüm İçtenliğimLe Tesekkurlerımı Sunuyoruym ... Bulusmaya Gelemeeyen Muslumcu DostLara'da Gönülden Destek Verıyorum Arrow Arrow Exclamation

İl Saf†a ben Vardımm Gurur Verici Bir Olay .hehhehe Twisted Evil Twisted Evil Surprised

GÖNLÜNÜZ GÖNLÜMÜZDÜR.. www.muslumcu.com Ailesi...Her Destek Tam Destek.. MuslumcuLer ŞAHANE.. gerisi bAHANE... Arrow Arrow Arrow
Kullanıcı profilini gör
DUNDAR
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: İSTANBUL/KARS
MesajTarih: 27-Tem-2006 / 05:07    Mesaj konusu:

Buluşma ,gerçekten de Müslümcülere yakışır bir şekildeydi.Mahmut ve M.Ali Turan kardeşlerimle zaten görüşüyoruz.KILIK kardeşimle de telde ve msn'de tanışmak nasip olmuştu.Buluşmada kendisini daha yakından tanıma fırsatını buldum.Aykut ve Ahmet kardeşimle msn'de görüşüyorduk.Ama bu buluşma vesilesiyle kardeşlerimle yakından tanışma fırsatını buldum.Buluşmamızın konusunu merak eden kardeşlerimiz için sohbet konularımızı bir bir yazayım arkadaşlar.
1- Müslüm Baba'nın albümleri ve Şarkıları
2- Bestekarlar
3- Nasıl Müslümcü olduk
4- Sevilen şarkıların her birimizde uyandırdığı duygular
Tüm Müslümcülere saygılarımla...Gönlünüz Gönlümüzdür...

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

MesajTarih: 27-Tem-2006 / 20:57    Mesaj konusu:

4,BÜYÜK BULUŞMAMIZIN planlarınıda şimdiden yapıyorum.. hani duyurmak istedim..şimdiden haberi olsun herkesinn.. daha çok var ..

işte biz buyuz fırtına gibi esip herkese inat ortalığın tozunu attıracağız...

HEP DESTEK TAM DESTEK... Arrow Arrow Arrow

gözlerinde gözlerim,,
hepp sende kalmış..
Kullanıcı profilini gör
mahsuertunc

Nereden: istanbul
MesajTarih: 28-Tem-2006 / 01:07    Mesaj konusu:

güzel birşey olmuş inşallah kısmetse bizde katılırız buluşmaya
Kullanıcı profilini gör
abdi

Nereden: berlin-gaziantep
MesajTarih: 28-Tem-2006 / 01:29    Mesaj konusu: Cevap: 3. İstanbul Buluşması Resimleri

iste müslümcülüge yakisan tablolar(resimler demek istedim).

Üye
Üye

Nereden: BURSA_-_-_-_-_-_-_-_- ADIYAMAN
MesajTarih: 28-Tem-2006 / 02:21    Mesaj konusu:

cok gelmek ıstedım ama calısıyordum ınsallah dıger sefere gelecem emegı gecen herkese tesekkur ederım bır sonra kı bulusmada bende olmak uzere daha cok katılacagına ınanıyorum tebrıkler muslumcu kardeslerım
Kullanıcı profilini gör
erhantaskin

Nereden: Sevda Ülkesinden
MesajTarih: 28-Tem-2006 / 05:00    Mesaj konusu:

resimlerde görüldüğü gibi çok güzel bir dostluk ortamı olmuş.. katılan arkadaşlara teşekkürler.. allah nasib ederse bir daha ki buluşmada aranızda olacağımm.. muslumcu.com ailesi kusura bakmayın iş nedeniyle bu aralar siteye pek giremiyorum.. aklınıza birşey gelmesin.. tüm muslumcu.com ailesine selamlar ve sevgilerimi iletiyorum Allah a emenet olun..

Üye
Üye

MesajTarih: 28-Tem-2006 / 06:11    Mesaj konusu:

aranızda bizde olmak isteriz ama olamıoz işte iş güç vakit yok inşlh bi gun bursada olurda şu buluşma burdakine katlırız bizzde akrdeşlerimizle bursadaki muslumculere duylurur Exclamation sizinde ayaklarınıza saglık uşenemmiş buluşmuşunuz helal olsun inşlh dorduncsu olur m.ali kardeşime sevgilerimle Exclamation
Kullanıcı profilini gör
KILIK
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

MesajTarih: 28-Tem-2006 / 20:38    Mesaj konusu:

Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow ...........

üzülsen eline birşey geçmezki
dünyanın hali bu hiç değişmezki
şans ne zaman güler bilinemezki
dertlere boş verip yaşamalısın..
yaşamalısın hayatın kahrına katlanmalısın...

hayata alışıp yaşamalısın... hayata boş verip yaşamalısın..

sanki ben dertlere katlanmadım mı
sahta sevgilere rastlamadım mı
vefasız bir aşka kul olmadım mı
dertlere boş verip yaşamalısın......

hep beraber şarkının dediği gibi yaşayacağız...

gözlerinde gözlerim,,
hepp sende kalmış..
Kullanıcı profilini gör
AhMeT_44
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KaRaNLıK_SoKaKLaR
MesajTarih: 29-Tem-2006 / 15:54    Mesaj konusu:

çok güzel bi gündü benim için...inşallah 4. büyük buluşmada sağolursak kesinlikle ordayım...inşallah bu sefer daha kalabalık oluruz...bi tek durmuş arkadaşımızla tanışmıyodum buluşmada.. onunlada tanıştım..diğer abilerim kardeşlerimle daha önceden msn den konuşmuştuk...[cacharel)aykut kardeşimle aynı mahallede oturuyoz zaten Surprised ...

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma -> Gerçekleşen Buluşmalar resim ve yorumlarınız
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering