Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - 3. İstanbul Buluşması
3. İstanbul Buluşması
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma -> Buluşma Hazırlıkları
Yazar Mesaj
KILIK
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: iSTANBUL
MesajTarih: 29-Hzr-2006 / 03:36    Mesaj konusu: 3. İstanbul Buluşması

evet sevgili muslumcu.com üyeleri. işte herkesin uzun zamandır beklediği ve özlediği 3. büyük buluşmamızı yapmaya sonunda dündar ve ben karar verdik.

evet sevgili arkadaşlar bildiğiniz gibi sitemiz artık hepimizin özlediği ve istediği seviyeye gelmiş bulunmakta. biz bunu üyeler arasındada olmasını istediğimizden dündar ve ben bu buluşmamızın site ve üyeler arasındaki kaynaşma muhabbetine iyi geleceğini düşünüyoruz. ki bu diğer buluşmalarımızda da böyle oldu. resimlerimizde mevcuttur.

kıssacası arkadaşlarım 3. büyük buluşmamızı gerçekleştireceğiz. ama yer ve zaman konusunda kesin bir karara varmadığımız için sizlerinde fikirlerini almak istedik.

buluşmamıza gelecek üyerlerimizden istediğimiz şu. biz herkesin gelmesini istiyoruz ama bu o kadar mümkün değil. tabi eğer toplam 3-5 kişi olursada bu iş iptal olur...

bize yakışan kalabalıkta bize yakışan bi şekilde ne zaman ve nerede buluşma yapalım...

herkesin fikrini bekliyoruz... Arrow Arrow Arrow

gözlerinde gözlerim,,
gözlerimde gözlerin kalmış...
hepp sende kalmış..
Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
1 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
DUNDAR
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: İSTANBUL/KARS
MesajTarih: 29-Hzr-2006 / 03:51    Mesaj konusu:

Evet arkadaşlar.İstanbullu Müslümcü.com üyeleri olarak İstanbul'da bir buluşma düzenliyoruz.Buluşma yeri şimdiden ''Bakırköy Spor Klübü Lokali'' olarak düşünüyoruz.Ama gününü katılıma göre belirleyeceğiz..
Bizler Yıllar yılı Müslüm Gürses dinleyen insanlarız.Müslüm Baba'nın şarkılarıyla yaşadık hayatı.Önceleri sadece mahallemizde ve çevremizdeki Müslümcüleri tanıyorduk.O da fazla değildi zaten...Şimdi çok uzaklarda olan Müslümcüleri bile artık tanıyoruz ve kardeş oluyoruz.Yakın bir zamanda buluşmak üzere...Tanışalım,sohbet edelim...

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Ufka uzanan yoldan
MesajTarih: 29-Hzr-2006 / 17:33    Mesaj konusu:

çok güzel olacak diye düşünüyorum.inşallah güzel ve sağlam bir topluluk gelir ve bunun keyfini hep beraber yaşarız.
Kullanıcı profilini gör
ozac44
Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: MALATYA
MesajTarih: 29-Hzr-2006 / 18:16    Mesaj konusu:

Sitede en çok İstanbul'da ikamet eden Müslümcüler olduğuna göre kişi sayısında br problem olacağını sanmıyorum.Sanal olmadığımızı bir kez daha gösterelim herkese.Eğer tarihi herkesin görüşünü alarak ayarlarsanız bence çok güzel bir buluşma gerçekleştirirsiniz arkdaşlar.

Fanatik Üye

Nereden: Ufka uzanan yoldan
MesajTarih: 29-Hzr-2006 / 18:27    Mesaj konusu:

ozac44 demiş ki:
Sitede en çok İstanbul'da ikamet eden Müslümcüler olduğuna göre kişi sayısında br problem olacağını sanmıyorum.Sanal olmadığımızı bir kez daha gösterelim herkese.Eğer tarihi herkesin görüşünü alarak ayarlarsanız bence çok güzel bir buluşma gerçekleştirirsiniz arkdaşlar.

özkan kardeşim istanbul kadrosu çok güzel arkadaşlardan ibaret.hiç biri kompleksli değil..................aslan gibi kardeşlerimiz var...

Sistem Mesajı: İlgili Mesaj Birleştirildi. Birleştirilen Mesaj İlk Mesajdan 2 Dakika Sonra Yollandı..:

damar02 demiş ki:
ozac44 demiş ki:

özkan kardeşim istanbul kadrosu çok güzel arkadaşlardan ibaret.hiç biri kompleksli değil..................aslan gibi kardeşlerimiz var...

adamlığın ,kardeşliğin,müslümcülüğün ve paylaşımın ne olduğunu cümle aleme göstereceğiz inşallah.müslümcülük kardeşlik tirçbunu ibteri aleme ispat edeceğiz ALLAHIN izniyle
Kullanıcı profilini gör
Poseidon
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: diyarbakir/istanbul
MesajTarih: 29-Hzr-2006 / 18:42    Mesaj konusu:

valla arkadaşlar bekleyin Allah bir terslik vermezse 20-25 güne ben de istanbula geleceğim.
şimdiden hayırlısı olsun
saygılar
istanbuldaki değerli kardeşlerimiz ki en başta dündar baba ve damar02 amca inşallah kavuşacağız.

Adam olmayan Müslümcü olamaz!!!
Kullanıcı profilini gör
DUNDAR

MesajTarih: 30-Hzr-2006 / 03:31    Mesaj konusu:

Evet İstanbullu Müslümcüler...Hadi bakalım...Gönlünüz gönlümüzdür...

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: maziden bir yer
MesajTarih: 30-Hzr-2006 / 04:28    Mesaj konusu:

Gönlümüz gönlünüzdür istediginiz her yer olabilir eger davetli olursak
istambuldaki her yere gelebilirim

Bunları kimseye anlatamadım
Kullanıcı profilini gör
KILIK
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

MesajTarih: 30-Hzr-2006 / 18:03    Mesaj konusu:

halil arkadaşımızın dediği gibi davetli olursak gelirşiz muhabbeti uymadı olmadı. ne demek davetli olursak. HERKES DAVETLİDİR. İSTEYEN HERKESE KAPI AÇIKTIR.

buluşmada kısıtlama yok. ama kişi sayısı 3-5 kişi oluırsa bu buluşmayı iptal ederiz. ver şimdide bakıyorum mesaj yazan hep aynı kişiler. daha mnceden herkes buluşma istiyordu. nerdesiniz arkadaşlarr

gözlerinde gözlerim,,
hepp sende kalmış..
Kullanıcı profilini gör
crazycelal1
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ?stanbul
MesajTarih: 01-Tem-2006 / 16:16    Mesaj konusu:

Geçen seferkine gelemedim ama buna gelicem inşallah.

Poseidon demiş ki:
valla arkadaşlar bekleyin Allah bir terslik vermezse 20-25 güne ben de istanbula geleceğim.
şimdiden hayırlısı olsun
saygılar
istanbuldaki değerli kardeşlerimiz ki en başta dündar baba ve damar02 amca inşallah kavuşacağız.

Bu arada sehmuz abi geldikten sonra yaparsak iyi olur şehmuz abiyide aramızda görmek isterim Smile
Kullanıcı profilini gör
caChaReL
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: KaranL?k Â?Ã?Â?kakLardan
MesajTarih: 01-Tem-2006 / 17:15    Mesaj konusu:

Evet ArkadaşLar Bende İstanbulda Oturuyorum Ve Bende Sizler Gibi Düşünüyorum Muslumcu Müslümcünün Kardeşidir.. Hep Beraber Neşeli Ve Mutlu Bir Şekilde Buluşmamızı Yapalım . . Arrow Arrow
Kullanıcı profilini gör
KILIK
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

MesajTarih: 01-Tem-2006 / 17:19    Mesaj konusu:

sevgili arkadaşlar buluşmamız olacak bu kesin. ama yer tarih daha belli değil

bu buluşma 1 hafta içindede olabilir 2 hafta içindede olabilir. 1 ay içindede olabilir. . bu birazda katılıma bağlı bi olay.

haydi katılın adımızı layıkıyle yaşatalım.

gözlerinde gözlerim,,
hepp sende kalmış..
Kullanıcı profilini gör
AhMeT_44
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KaRaNLıK_SoKaKLaR
MesajTarih: 01-Tem-2006 / 17:46    Mesaj konusu:

bende sizlerle buluşmaktan büyük onur ve şeref duyarım...
Kullanıcı profilini gör
KILIK
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

MesajTarih: 03-Tem-2006 / 03:05    Mesaj konusu:

sitede günlerdir herkes buluşsalım diyor.

bende diyorumki askerden geldim bi buuulşma yapacağım diyorum katılım yok.. bu ne yaww..

nasıl yaşıyoruz biz bu siteyi ve böyle gidersede nasıl yaşatacağız.

daha güzel bi fikri olan varsa söylesin.. ama yok onuda söylemiyorsunuz.. buluşma dediniz işte alın size buluşma .. ama geleceğim diyen sadece 5 kişi.

aslına bakarsanız tarihide yeride çoktan belli olan bi buluşma .ama kime güvenerekten bunu açıklayalımki.

gözlerinde gözlerim,,
hepp sende kalmış..
Kullanıcı profilini gör
caChaReL
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 05-Tem-2006 / 02:51    Mesaj konusu:

KILIK kardeş Sana Katılıyorumm Nerde Muslumcu.com'a Üyeler Nerde Müslümcülere Gönülden Destek Veren ?

Hee ! İstanbulda Oturmayan Olabilir Ama İstanbuldada 5 Kişi Oturmuyorya?
Böyle Yaparsakk Sitemizi Ve Müslüm Babayı Tanıtamayız . . Gönülden Desktekleyelimm ,Desteğimizi Esirgemeyelim . . HEP BERABER ..El Ele Müslümcüler Hadyi ! Sizde Bu Buluşmaya Katılın , Tanışalımm ..

Wallahi Üzüldüm Yaa Confused Bu Forum Açılalı 1 Hafta Oldu Nerdeyse Ama Hala Kimse Mesaj ATmıyor..Hep Aynı Kişiler Neden Böyle Oluyor ? Confused O yüzden Ben Diyorumkii Birbirimize Destek Olalım ..HAYDİİ müslümcülerr Görelimm Sizi.. Exclamation
Kullanıcı profilini gör
KILIK
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

MesajTarih: 05-Tem-2006 / 03:52    Mesaj konusu:

teşekkürler cachaeel desteğin ve düşüncen için. herkes senin gibi düşünüp birilerini bu buluşmaya getirse bu site kendi kendini ihya eder.

bakalımm ilerleyen zamanlar neyi gösterecek

gözlerinde gözlerim,,
hepp sende kalmış..
Kullanıcı profilini gör
DUNDAR

MesajTarih: 05-Tem-2006 / 04:01    Mesaj konusu:

Evet arkadaşlar...Sizi izliyoruz..Katılıma bakıyoruz şuan...

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 05-Tem-2006 / 04:42    Mesaj konusu:

arkadaşlar istanbulda olsaydım sizinle tanışmak isterdim inanın ama istanbulda değilim ne yazık ki Confused kısmet olursa inş bir gün gelirsem ALLAH ın izniyle o zaman sizinle tanışmak isterim Smile
Kullanıcı profilini gör
caChaReL
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 05-Tem-2006 / 04:55    Mesaj konusu:

Sorun Değİl KILIK kardeşş Sonuçtaa Farklı Yönlerden Düşünmek Gerekir Ama Gelmek İsteyen Varsa Buluşmak İsteyen Varsa Bu Buluşmayı KAcırmasın Derim Smile
Kullanıcı profilini gör
KILIK
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

MesajTarih: 05-Tem-2006 / 21:33    Mesaj konusu:

haydii buluşmaya arkadaşlarrrr Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow

Sistem Mesajı: İlgili Mesaj Birleştirildi. Birleştirilen Mesaj İlk Mesajdan 59 Dakika Sonra Yollandı..:

KILIK demiş ki:
haydii buluşmaya arkadaşlarrrr Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow

gözlerinde gözlerim,,
hepp sende kalmış..
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma -> Buluşma Hazırlıkları
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
1. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering