Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Elenor ve hayal kırıklığı...
Elenor ve hayal kırıklığı...

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Yazar Mesaj
omerfaruk
Üye
Üye

MesajTarih: 19-Ağu-2017 / 02:07    Mesaj konusu: Re: Elenor ve hayal kırıklığı...

arkadaşlar fizyden babanin cikacak olan albümünü dinledim ve kaydoldum. içerisinde müslüm, muslumcu ve arabesk izleri taşımayan baskalastirilmis ucube bir ürün ortaya konmuş. biz arabeskcileri biz muslumculeri değil de piyasadaki tıngır mıngır müzik dinleyenler dikkate alinarak şarkıların özü bozularak aranjör çalışması yapılmış. benim düşüncem bu ve onerim de budur ki tepkimizi koyalim bize müslüm babamızı olduğu gibi bize versinler. yoksa hiç bir muslumcunun bu albümü dinlemekten haz almayacağı açıktır. Ve ben muslum babanın tüm albumlerine sahip olan biri olarak bu albümü almayacağım internetten indiririm. ben bu ve bunun gibi calismara destek olmam. elenor gerçek müslüm gürsese yakışır bir albüm yapsın ben en az 5 tane alacağım
1 dakika sonra eklenen mesaj:
kaydoldum= kahroldum
Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
1 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
geceler45
Üye
Üye

Nereden: Hatay
MesajTarih: 19-Ağu-2017 / 02:24    Mesaj konusu: Re: Elenor ve hayal kırıklığı...

Alt yapı müziklerin girişleri bile tuhaf olmuş,özellikle boşu boşuna şarkısı tam hüsran.Orijinal halini yayınlasalar daha güzel olurdu.İlk şeklindeki kanun sesi bile bu orkestrayı darmadağın eder.
Kullanıcı profilini gör
omerfaruk
Üye
Üye

MesajTarih: 19-Ağu-2017 / 15:49    Mesaj konusu: Re: Elenor ve hayal kırıklığı...

aynen üstad rezil etmişler şarkıları... yalnız bir şeyler yapmalı. nerede bu muslumculer???
Kullanıcı profilini gör
ahbaba
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 26-Ağu-2017 / 07:49    Mesaj konusu: Re: Elenor ve hayal kırıklığı...

Yıllardan beri beklediğimiz albüm biz Müslümcüleri hayal kırıklığına uğrattı. Çünkü şarkıların müzikleri klasik Müslüm Gürses tarzıyla zerre uyuşmuyor. Tam bir hayalkırıklığı. Nerde Yavuz Tanerler...
Kullanıcı profilini gör
abdi
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: berlin-gaziantep
MesajTarih: 27-Ağu-2017 / 22:13    Mesaj konusu: Re: Elenor ve hayal kırıklığı...

Elenor bu hatasını düzeltmelidir ve şarkıları olduğu gibi sunmalıdır.

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 30-Ağu-2017 / 07:46    Mesaj konusu: Re: Elenor ve hayal kırıklığı...

herkez bu konuda hemfikir galiba, gelişi güzel rant amaçlı bi albüm olmuş bence yapacak pek bişey galiba üzerimize düşen albümü arşive dahil etmektir

Kullanıcı profilini gör
kralmuslum88
Üye
Üye

Nereden: İstanbul
MesajTarih: 06-Eyl-2017 / 14:27    Mesaj konusu: Cevap: Re: Elenor ve hayal kırıklığı...

anladığım kadarıyla tam bir hayal kırıklığı.nasıl dinleyebiliriz bu albümü,nasıl ulaşabiliriz?
4 dakika sonra eklenen mesaj:
kralmuslum88 demiş ki:
anladığım kadarıyla tam bir hayal kırıklığı.nasıl dinleyebiliriz bu albümü,nasıl ulaşabiliriz?

DİNLEDİM BİR KAÇ PARÇAYI,VE EVET TAM BİR HAYAL KIRIKLIĞI

Üye
Üye

MesajTarih: 13-Eyl-2017 / 04:46    Mesaj konusu: Cevap: Re: Elenor ve hayal kırıklığı...

kralmuslum88 demiş ki:
kralmuslum88 demiş ki:

youtubeda şuan hepsi var... dinlersen tabi. ben albümü almadım almaya değer de görmüyorum. Dargınım ve bir kaç şarkı güzel. kasıtlı damar şarkılar seçilmemiş seçilenler de berbatlaştırılmış....
3 dakika sonra eklenen mesaj:
kralmuslum88 demiş ki:
kralmuslum88 demiş ki:

youtubeda şuan hepsi var... dinlersen tabi. ben albümü almadım almaya değer de görmüyorum. Dargınım ve bir kaç şarkı güzel. kasıtlı damar şarkılar seçilmemiş seçilenler de berbatlaştırılmış....
Kullanıcı profilini gör
Muslumcu22
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Müslümcü Tarikatından
MesajTarih: 18-Eyl-2017 / 03:00    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: Elenor ve hayal kırıklığı...

eleştiri olacak elbet fakat ortada emek var müslüm baba var ben şahsen baba keske yaşasaydıda rock söleseydı dınlerım dıyenlerdenım e tabıkı 80 lı yıllara ait enstruman tınılarını bekleyemeyız arkadaslar elenor ortaya emek koymuş ha albumu alır almazsın ayrı konu ama bu kadar acımasız eleştirmemek lazım. arabeskciler olarak artık bızlerınde bıraz yontulması lazım.

Bütün Duygularım Ağır Yaralı"

Kullanıcı profilini gör
mustafabergen
Üye
Üye

Nereden: Ankara
MesajTarih: 20-Eyl-2017 / 18:42    Mesaj konusu: Cevap: Re: Cevap: Re: Elenor ve hayal kırıklığı...

Muslumcu22 demiş ki:
eleştiri olacak elbet fakat ortada emek var müslüm baba var ben şahsen baba keske yaşasaydıda rock söleseydı dınlerım dıyenlerdenım e tabıkı 80 lı yıllara ait enstruman tınılarını bekleyemeyız arkadaslar elenor ortaya emek koymuş ha albumu alır almazsın ayrı konu ama bu kadar acımasız eleştirmemek lazım. arabeskciler olarak artık bızlerınde bıraz yontulması lazım.

Arkadaşa katılıyorum. Elenor müzik ticaret yapıyor, albümü orjinal haliyle sunmaması normal.. Arabesk müziği günümüz dinleyicisine uygun altyapılarla sunmuş. 3-4 şarkıda fena olmamış benim fikrimce. İnşallah ilerleyen zamanda şarkıların orjinal hallerini dinleme imkanımız olur.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 06-Ekm-2017 / 01:00    Mesaj konusu: re: cevap: re: cevap: re: elenor ve hayal kırıklığı...

ticari olmasa diğer albümlere sıra gelme bunu bile 4 see bekledik ikinci albümdede 6 şarkı bildik olur 4 tane yeni

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ADANA
MesajTarih: 03-Ksm-2017 / 17:34    Mesaj konusu: Re: re: cevap: re: cevap: re: elenor ve hayal kırıklığı...

Şarkılar güzel olsa zaten önceki albümlere koyarlardı Confused

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering