Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Baba'nın Hayatı Film Oluyor-Filmde Yedek Şarkılar İlk Kez
Baba'nın Hayatı Film Oluyor-Filmde Yedek Şarkılar İlk Kez

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Özel
Yazar Mesaj
ahmet_
Üye
Üye

MesajTarih: 11-Mar-2017 / 20:05    Mesaj konusu: Baba'nın Hayatı Film Oluyor-Filmde Yedek Şarkılar İlk Kez

"Müslüm Gürses’in Hayatı Beyaz Perdeye Taşınıyor

Elenor Müzik’in sahibi duayen müzik prodüktörü Muhteşem Candan, konuk olduğu CRI Türk FM’de hazırlanan Müslüm Gürses Anma programında bir ilki açıkladı!
Müslüm Gürses’in bir dönem prodüktörlüğünü yapan Muhteşem Candan, yakında Müslüm Gürses’in hayatını işleyen bir filmin çekileceğini söyledi. Muhterem Nur’un bir kitap yazdığını da belirten Muhteşem Candan, “kendi hayatını yazdı ama hayatının büyük bir bölümünde Müslüm Gürses’te var” dedi. olduğunu Müslüm Gürses’in hayatını işleyecek bu film projesinde Müslüm Gürses’in bugüne kadar yayınlanmamış şarkılarının da ilk kez yer alacağını açıklayan Muhteşem Candan, proje aşamasında olan filmde Müslüm Gürses’i kimin canlandıracağı konusunun düşünüldüğünü söyledi.Filmin çekimleri ise Mayıs ayında başlayacak.

Muhteşem Candan, CRI Türk’e yaptığı açıklamada Müslüm Gürses gibi isimlerin zor yetiştiğini söyledi ve “Böyle bir değer zor yetişiyor, o kadar uzun bir dönemden geçip bugüne geldi ki Müslüm Gürses… Bu başarı için işini sevmen lazım, yaptığın müziği sevmen lazım.” dedi. Candan “Bugün gördüm ki Müslüm Gürses’in kitlesi daha da büyüyor. Bugün mezarı başında onu andık ve gördüğüm ilgi beni bir kez daha duygulandırdı” dedi.

Kaynak: http://muzrad.com/muslum-gursesin-hayati-beyaz-perdeye-tasiniyor/
Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
1 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 06-Ekm-2017 / 01:01    Mesaj konusu: Re: Baba'nın Hayatı Film Oluyor-Filmde Yedek Şarkılar İlk Ke

hadi hayırlısı bakalım ne olacak

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 07-Ekm-2017 / 08:47    Mesaj konusu: Re: Baba'nın Hayatı Film Oluyor-Filmde Yedek Şarkılar İlk Ke

Merhaba ben esrarli gözler filmini arıyorum lütfen birisi upload yapabilir mi kaç haftadır arıyorum nere baksam link kırık gerekirse parasını bile öderim lütfen
54 saniye sonra eklenen mesaj:
Merhaba ben esrarli gözler filmini arıyorum lütfen birisi upload yapabilir mi kaç haftadır arıyorum nere baksam link kırık gerekirse parasını bile öderim lütfen
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Özel
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering