Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - 2017 Müslüm Gürses Hayranlarına Müjde !! Babanın Yeni Albümü
2017 Müslüm Gürses Hayranlarına Müjde !! Babanın Yeni Albümü

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Özel
Yazar Mesaj
ahmet_
Üye
Üye

MesajTarih: 25-Oca-2017 / 05:02    Mesaj konusu: 2017 Müslüm Gürses Hayranlarına Müjde !! Babanın Yeni Albümü

2017 Müslüm Gürses Hayranlarına Müjde !! Babanın Yeni Albümü

Elenor Plak Müzik Yapım şirketinden aldığımız bilgilere göre Müslüm babanın yeni albümü hazır ve çok yakında piyasaya çıkacak Tüm Müslüm Gürses hayranlarınında bildiği gibi Müslüm babanın piyasaya çıkmamış şarkıları var Dargınım, Daha yokluğunun ilk akşamında gibi en az 3-4 albümlük piyasaya çıkmamış şarkısı var, bu şarkıların ne zaman çıkacağı merak konusuydu.

Elenor Plak Müzik Yapım şirketinin 4 yıl beklemesinin sebebi ise Müslüm Gürses'in ölümün ardından fırsat bekleyen bir firma olmamasıdır,ve babaya yakışır bir albüm hazırlamak istemeleridir Müslüm babanın çalıştığı bir diğer firmaysa bayar müzik , Müslüm Gürses hayranları bayar şirketindede Babanın piyasaya çıkmayan şarkıları olduğunu biliyor, Bayarın da biran önce Müslüm babanın piyasaya çıkmayan şarkılarını müslüm gürses hayranlarına sunması gerekiyor, müslümcüleri daha fazla bekletmemeli ,youtube ve sosyal medyada herkesin konuştuğu bu albümler ne zaman çıkacak sorusuydu.

Müslüm Gürses hayranlarının isteği, Elenor Müzik şirketinin bu güzel haberinden sonra , Bayar şirketininde Müslüm Babanın piyasaya çıkmamış şarkılarını albüm yapması, umarız diğer şarkılarıda biran evvel piyasaya sürülür Son Olarak Elenor Plak Müzik Yapım şirketi Albüm için çok emek vermiş tertemiz bir albüm hazırlamış ve Müslüm Babanın Piyasaya sürülmeyen şarkılarından oluşan yeni albümü sanırım ölüm yıldönümünde 3,3 2017 de piyasada olacak,

Albüm çıkınca verilen emeğe saygı göstererek korsan değil orjinalini satın almaktır.
Babacılara selam Damara devam ,
Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
1 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
Muslumcu22
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Müslümcü Tarikatından
MesajTarih: 25-Oca-2017 / 23:33    Mesaj konusu: re: 2017 müslüm gürses hayranlarına müjde !! babanın yeni al

baba gönüllerde bir ömür yaşayacaktır. yeni albümü sabırsızlıkla bekliyoruz.

Bütün Duygularım Ağır Yaralı"

Kullanıcı profilini gör
siracettinesin
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: MARDİN KALESİNDEN
MesajTarih: 27-Oca-2017 / 09:02    Mesaj konusu: Re: re: 2017 müslüm gürses hayranlarına müjde !! babanın yen

Ahmet kardeşim çok güzel bir konuya değinmişsin,çok ama çok güzel bi haber verdin biz Müslüm Babacılara umarım dediğin gibi olur piyasa çıkar albümler...

içmeden yıkılmış sarhoş gibiyim...
Kullanıcı profilini gör
geceler45
Üye
Üye

Nereden: Hatay
MesajTarih: 28-Oca-2017 / 06:59    Mesaj konusu: Re: re: 2017 müslüm gürses hayranlarına müjde !! babanın yen

Sabırsızlıkla bekliyoruz,inşallah şarkıların orijinal haliyle fazla oynamamışlardır.Ustanın hatırasına yakışır bir albüm olması dileğiyle
Kullanıcı profilini gör
omerfaruk
Üye
Üye

MesajTarih: 27-Şub-2017 / 04:34    Mesaj konusu: Re: re: 2017 müslüm gürses hayranlarına müjde !! babanın yen

heyecanlandım şimdi. daha babanın tüm albümlerine sahip değilken gider soner muzike alırdım 2-3 albüm getirir. onları ne heyacanla dinlerdim acaba nasıl bi albüm acaba sonra ki şarkı nasıl diye. müthiş bir haz alırdım bu durumdan ve bazı albümlerin etkisinde fazlasıyla kalır uykular da bile dinlerdim. derken var olan tüm albümleri aldık sonra bekledik baba albüm yapsın. babanın yeni yaptığı albümler de bizi eski arabesk albümler kadar sarmasa da ya da bazıları hayal kırıklığı olsa da yine de albümde bir şarkı olsun olurduysa beğendiğimiz bize yetiyordu. ve şimdi eski damar şarkılar. inşallah o duyguları yaşarım tekrardan. Babaya Allah rahmet etsin
Kullanıcı profilini gör
omerfaruk
Üye
Üye

MesajTarih: 04-Mar-2017 / 04:15    Mesaj konusu: Cevap: 2017 Müslüm Gürses Hayranlarına Müjde !! Babanın Yeni

bu elenor ne yapmaya çalışıyor anlamadim adamlar sanki bizle dalga geçiyorlar. muhteşem efendi bu kez de film çekeceğiz piyasada olmayan şarkılar olda olacak demiş. Allah ıslah etsin bu adamı
Kullanıcı profilini gör
geceler45
Üye
Üye

Nereden: Hatay
MesajTarih: 04-Mar-2017 / 06:23    Mesaj konusu: Re: Cevap: 2017 Müslüm Gürses Hayranlarına Müjde !! Babanın

Bu iş gerçekten saçma sapan bir hal aldı,neyin peşindeler anlamış değilim.Yılların elenor müziği şimdi dalga mı geçmeye başlamış.4 yıldır yakında diye milleti uyutmaya çalışıyorlar.Bu mu Müslüm Gürses'in hatırasına saygıları.
Kullanıcı profilini gör
omerfaruk
Üye
Üye

MesajTarih: 04-Mar-2017 / 16:52    Mesaj konusu: Re: Cevap: 2017 Müslüm Gürses Hayranlarına Müjde !! Babanın

bundan sonra çıkacak olan albümün ancak korsanini alırım. öyleye böyle
Kullanıcı profilini gör
BirkanKarakas
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: İzmir
MesajTarih: 30-Mar-2017 / 11:26    Mesaj konusu: Cevap: 2017 Müslüm Gürses Hayranlarına Müjde !! Babanın Yeni

Şu sıralar YouTube'da Demo versiyonları var. Acaba elinde tam versiyonları olan arkadaşlar var mı burada ?
Kullanıcı profilini gör
xxxha
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: İzmir
MesajTarih: 30-Hzr-2017 / 09:03    Mesaj konusu: Re: Cevap: 2017 Müslüm Gürses Hayranlarına Müjde !! Babanın

şarkıların bir çoğu var ben de isteyenlerle paylaşabilirim
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Özel
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering