Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - kurtlar vadisinde bizim isteklerimiz
kurtlar vadisinde bizim isteklerimiz

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Tv Görüntüleri
Yazar Mesaj
bicare_517
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Ordu Vatan & Ünye Mekan
MesajTarih: 24-May-2014 / 03:56    Mesaj konusu: Re: kurtlar vadisinde bizim isteklerimiz

sayın atv kurulu kurtlar vadisi dizisinden aldığımız zevki hiç bir dizide bulamıyoruz artık içimizden karekterler olduğunu söyliyebilirim.. 10 yılı aşmış bir süredir fanatik izliyicileri olarak flim sonrasında istek ve önerileriniz diye bir yazı geciyor ben o hakkı kuıllanmak istiyorum .. sadece ben değil benimle yaklaşık 50 60 klişi kadar kişiler gerekirse imzada almak şartıyla sizden filimin içinde senoryolardan birine müslüm gürsesin okumuş olduğu..ÇIRAK ARANIYOR. ADLI ŞARKIYI FİLİM ARASINDA OKUTULMASINI VE BU DEĞERLİ ŞARKIYI SİZİN ARACILIĞINIZLA TÜM DÜNYAYA DUYURMAYA SİZİN ARACILIĞINIZLA YAPMAK İSTİYORUZ..HAKKINDAKİ İŞLEVİ,N YAPILMASINI ATV SEYİRCİSİ OLARAK YÖNETİMİZDEN ARZ EDİYORUM... SEVGİLİRİMİZLE...!

bunu siz müslümcü kardeslerim..atv sitesinde iletisim kutusunda yollanırsa bir perşembe gecesi müslüm babanın bu güzel ve anlamlı ÇIRAK ARANIYOR...parcası yayınlana biliyor... şimdi saqbırla çalışalım..,

http://wex.atv.com.tr/yorum,atv_genel.html (bu linkden ulaşabilirsiniz..!)
24 saat 36 dakika sonra eklenen mesaj:
Elim sanata düşer usta
Yürek acıya
Ölüm hep bana, bana mı,
Düşer usta?

Sevda ne yana düşer usta

Hicran ne yana
Yalnızlık hep bana, bana mı,
Düşer usta?

Gurbet ne yana düşer usta
Sıla ne yana
Hasret hep bana, bana mı,
Düşer usta?

Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
1 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Tv Görüntüleri
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering