Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - [Mayıs 2009] baba ya dogum günü hediyemizi taktim ettik.
[Mayıs 2009] baba ya dogum günü hediyemizi taktim ettik.
Sayfa Önceki  1, 2

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses'in Doğum Günü -> Verilen hediyeler
Yazar Mesaj
AhMeT_44
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KaRaNLıK_SoKaKLaR
MesajTarih: 24-Hzr-2009 / 19:56    Mesaj konusu: Re: [Mayıs 2009] baba ya dogum günü hediyemizi taktim ettik.

Emeği geçen herkesi kutlarım..!

ex-arab
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: ==MaRDiN==
MesajTarih: 24-Hzr-2009 / 21:47    Mesaj konusu: Re: [Mayıs 2009] baba ya dogum günü hediyemizi taktim ettik.

böylesi önemli bir konu bile 10 günde 20 yorumu geçemiyor... Rolling Eyes

Kullanıcı profilini gör
Sende-kalmis
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 29-Hzr-2009 / 05:58    Mesaj konusu: Re: [Mayıs 2009] baba ya dogum günü hediyemizi taktim ettik.

emegi gecen herkese teşekkürler.
gercekten şahana bir hediye babaya yakışır yani.
Kullanıcı profilini gör
pilot7448
Üye
Üye

Nereden: Germany
MesajTarih: 30-Hzr-2009 / 03:32    Mesaj konusu: Cevap: [Mayıs 2009] baba ya dogum günü hediyemizi taktim ett

Emegi gecen herkese emeginize Elinize Saglik
Kullanıcı profilini gör
yusufum68

Nereden: Aksaray
MesajTarih: 02-Tem-2009 / 22:53    Mesaj konusu: Re: [Mayıs 2009] baba ya dogum günü hediyemizi taktim ettik.

güzel karelere imza attınız yine.sizi tebrik ederim.bende orada olmak isterdim.

Üye
Üye

Nereden: İSTANBUL
MesajTarih: 03-Tem-2009 / 18:56    Mesaj konusu: Re: [Mayıs 2009] baba ya dogum günü hediyemizi taktim ettik.

Herkese hayırlı cumalar bu arada müslüm babanın doqum qününü kutlamışınız herkesin eline saqlık biliosunuz bende askerdeyim herkese sLm damara devam hadi bakalım__ ne ferdi ne orhan kimse bilmez bu derdi sen söle müslüm baba nerden sewdim o zalimi!!!!!! hadi a.e.o

Nereden: ==MaRDiN==
MesajTarih: 04-Tem-2009 / 01:55    Mesaj konusu: Re: [Mayıs 2009] baba ya dogum günü hediyemizi taktim ettik.

gecekurdu8989 demiş ki:
Herkese hayırlı cumalar bu arada müslüm babanın doqum qününü kutlamışınız herkesin eline saqlık biliosunuz bende askerdeyim herkese sLm damara devam hadi bakalım__ ne ferdi ne orhan kimse bilmez bu derdi sen söle müslüm baba nerden sewdim o zalimi!!!!!! hadi a.e.o

hayırlı tezkereler kardeeş

Kullanıcı profilini gör
yillar_utansin
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 23-Tem-2009 / 05:30    Mesaj konusu: Cevap: [Mayıs 2009] baba ya dogum günü hediyemizi taktim ett

sa ömer abi biliyon geçen sene beraberdik ünalanda hancı abi cafede babaya hediyesini hediye ettik
bu sene işlerden bazı sorunlardan ben gelemedim ama siz bizim adımıza yakışanı yapmışşsınız abi kimlerin emeği geçtiyse hepsini bir bir tebrik ederim allaha emanet olun Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 28-Tem-2009 / 05:42    Mesaj konusu: Re: [Mayıs 2009] baba ya dogum günü hediyemizi taktim ettik.

super mıss yawwwwwwww bende orda olmak ısterdım

Dön artik geri sevgime inan
Kullanıcı profilini gör
isyankar_mardinli
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: mardin
MesajTarih: 02-Ağu-2009 / 17:10    Mesaj konusu: Re: [Mayıs 2009] baba ya dogum günü hediyemizi taktim ettik.

keske nasip olsada ßaßanın elini öpsem..ßu hediyede emeği geçenlere mardinden slm larımı gönderiyorum olurya ßaßayı görürsünüz dersiniz mardinde ßüyük,aldığı nefes kadar seni seven ßir hayranın war diye..4gözle mardine ßeklendiğini neleri wermezdim..
nurullah çoktan
Kullanıcı profilini gör
arslan_efe
Üye
Üye

Nereden: kayseri
MesajTarih: 13-Ağu-2009 / 23:56    Mesaj konusu: Re: [Mayıs 2009] baba ya dogum günü hediyemizi taktim ettik.

bız o gunlerı gorurmuyuz acep...... Sad Sad Sad Sad
Kullanıcı profilini gör
DokTor1988
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 21-Ağu-2009 / 17:28    Mesaj konusu: Re: [Mayıs 2009] baba ya dogum günü hediyemizi taktim ettik.

selam emegı gecen herekse tsk bır ıstegım var msulum baba nerde oturuyor evden cıktıgında belkı gorme ımkanım olur herkese tsk
Kullanıcı profilini gör
harbeme
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: kocaeli/gölcük
MesajTarih: 10-Eyl-2009 / 06:52    Mesaj konusu: Re: [Mayıs 2009] baba ya dogum günü hediyemizi taktim ettik.

arkadas bı ben gormedım babayı heraldı ama bu cumartesıı gorecem kocaeli izmit fuarında konser verıyo ramazan boyunca her cumartesı 4 gozle o gunu beklıyorum
Kullanıcı profilini gör
0master
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: xxxxxxxxxxxxx
MesajTarih: 04-Ekm-2009 / 03:31    Mesaj konusu: Re: [Mayıs 2009] baba ya dogum günü hediyemizi taktim ettik.

Arkadaşlar emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler... ederim
Kullanıcı profilini gör
mstf19
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: çorum
MesajTarih: 15-Ekm-2009 / 15:56    Mesaj konusu: Re: [Mayıs 2009] baba ya dogum günü hediyemizi taktim ettik.

Arkadaşlar emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler...

babayı dınlerken kendımden geciyorum bırde dert dert ustune gelınce babanın sarkıları ıle kendımı avutup dunyamdan gecıyom babab allah san uzun omur versın

mesaj düzenlenmiştir

babacan1102

Kullanıcı profilini gör
gokyuzu_huzunlu
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: adana/KIREMITHANE muslumculeri dernek ba?kan?
MesajTarih: 30-Ekm-2009 / 08:35    Mesaj konusu: Re: [Mayıs 2009] baba ya dogum günü hediyemizi taktim ettik.

slm muslumcu.com ailesi... yönetici abilerime ve varsa ablalarıma sesleniyorum...daha önce ki doğum günü hediye verileceği zaman da belirtmiştim... benim de haberim olsun elimden gelen maddi manevi her yardımı yapmaya hazırım... ben bunu daha önceki hediyelerde de söylemiştim ama galiba dikkate pek alınmadı... neyse benim nickimde belli... eğer gerekirse tel numaramıda bıraka bilirim... saygılarımla...

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 30-Ekm-2009 / 09:34    Mesaj konusu: Re: [Mayıs 2009] baba ya dogum günü hediyemizi taktim ettik.

gokyuzu_huzunlu demiş ki:
slm muslumcu.com ailesi... yönetici abilerime ve varsa ablalarıma sesleniyorum...daha önce ki doğum günü hediye verileceği zaman da belirtmiştim... benim de haberim olsun elimden gelen maddi manevi her yardımı yapmaya hazırım... ben bunu daha önceki hediyelerde de söylemiştim ama galiba dikkate pek alınmadı... neyse benim nickimde belli... eğer gerekirse tel numaramıda bıraka bilirim... saygılarımla...

güzel kardeşim böyle durumlarda direk talepte bulunmuyoruz.
herkes siz gibi ince fikirli yaklaşamıyor altından birşeyler cıkarmaya calışıyorlar hemen.
böyle durumlarda biz konuyu 1 ay öncede forumlarımızda paylaşıyoruz.
dileyen herkes istediği doğrultu da elinden gelen yardımı yapıyor..

ilgin içinde ayrıca teşekkür ediyorum.

eyvallahh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
emili27
Üye
Üye

Nereden: g.antep
MesajTarih: 10-Ksm-2009 / 05:06    Mesaj konusu: Re: [Mayıs 2009] baba ya dogum günü hediyemizi taktim ettik.

evet herkese selam olsun babaya bu senekı hedıyemızde cok super emegı gecen herkese tesekkurler
Kullanıcı profilini gör
tilxx
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 28-May-2011 / 07:32    Mesaj konusu: Re: [Mayıs 2009] baba ya dogum günü hediyemizi taktim ettik.

yahu babaya giderken bizide götürün b,i katkımız olsun
Kullanıcı profilini gör
esgal
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: mersin
MesajTarih: 05-Ağu-2013 / 19:22    Mesaj konusu: Re: [Mayıs 2009] baba ya dogum günü hediyemizi taktim ettik.

babaya yakisir cok sevmistir bence
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses'in Doğum Günü -> Verilen hediyeler
Sayfa Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering