Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resimler ve Yorumlar
3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resimler ve Yorumlar
Sayfa Önceki  1, 2, 3

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma -> Gerçekleşen Buluşmalar resim ve yorumlarınız
Yazar Mesaj
KILIK
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: iSTANBUL
MesajTarih: 24-Tem-2007 / 19:02    Mesaj konusu: Cevap: 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resimler ve Yorumlar

bi zamanlar söylemiştim.. burası çok büyüyecek hakettiği değeri bigün mutlaka alacak diye..

hem benim içimde biraz bunun umudu vardı, hemde hissettmiştim buradaki birbirine bağlılığı samimiyeti... dediğimde çıkıyor yavaş yavaş... en azından artık buradakiler istediği zaman tvlere çıkıyor Smile Smile ..
muslumcu.com diyorlar.. o an onu izleyen herkesin haberi oluyor siteden..

neyse yol baht her daim açık olsun..

bu arada bilal istanbulda o kadar buluşma yapmıştık gelmeedin.. ha ankara ha istanbul. 3 sattlik yol var.. neyse kısmet..

gözlerinde gözlerim,,
gözlerimde gözlerin kalmış...
hepp sende kalmış..
Kullanıcı profilini gör
selami068
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: aksaray
MesajTarih: 28-Tem-2007 / 18:34    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resimler ve

Bi Dahakine Bende Gelecem Bune Yav Hep gidenlere Bakııyoz Rolling Eyes
Kullanıcı profilini gör
alkolik_06
Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: acımasız dünya
MesajTarih: 02-Ağu-2007 / 17:37    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resimler ve

gelmeyi cok istemistim ama nasip deyilmis kısmet hayırlısı olsun insallah bida ha olur böle bi bulusma ve bizde orda oluruz emeginize yüreginize saglık alayına isyan inadına ölümüne allahına kadar BABAAAAAAA......

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 10-Ağu-2007 / 21:26    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resimler ve

önünse saygıyla egilecek dostlarımız oldukca bizlerin sırtı yere gelmez dostlarım maksat gönüller bir olsun derler ya bizzde öyle degil yüregimiz bir dostlugumuz daim olsun derim .saygıyla egiliyorum BEN DOSTUMUN KÖLESİ DÜŞMANIMIN EFENDİSİYİM DELİ GİBİ SEVMESİNİ BİLDİGİM GİBİ NEFRET ETMESİNİDE BİLİRİM.
Kullanıcı profilini gör
mazidekibiri
Üye
Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 13-Ekm-2007 / 07:19    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resimler ve

Arkadaşlar acayip üzüldüm aranıza daha önce katılmadığım için,
baba Müslüm Gürses'i fanatik severim, müslümcü olan dostumada
canımı veririm.
İnşallah daha sonra Ankarada buluşursanız, aranızda olmaktan mutluluk duyarım.

VASİYET: Ölürsem baba'dan önce
Söyleyin Müslüm Gürses'e
Sela'mı o okusun.
Kullanıcı profilini gör
aMCaoGLu
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ZoNGuLDaK
MesajTarih: 13-Ekm-2007 / 14:44    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resimler ve

Kafamı karıştıran bişi oldu..izninizle sormak istiyorum

Talihkuşu34 (Gamze) Yazıyor resmin altında..Videoda muhabir KEVSER Diyor..Bendemi yanlış anlama sorunu var..yoksa bir yerlerde yanlışlıkmı var Smile

Rahmi06
Forum moderatörü
Forum moderatörü

Nereden: Elimde Değil
MesajTarih: 17-Ksm-2008 / 18:05    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resimler ve

aMCaoGLu demiş ki:
Kafamı karıştıran bişi oldu..izninizle sormak istiyorum

Talihkuşu34 (Gamze) Yazıyor resmin altında..Videoda muhabir KEVSER Diyor..Bendemi yanlış anlama sorunu var..yoksa bir yerlerde yanlışlıkmı var Smile

Yanlışlık yok kardeş Talihkusu34 arkadaşımızın adı Gamze Kevser yani 2 ismi var. Buluşmada Muhabirler sadece 1 ismi kullandılar. Burda kafa karıştıracak bir şey yok.

Ömrüm geçti yollarda, hep yabancı yarınlarda
Kamyonum oldu bana eş, benim gönlüm çileşeke
Kullanıcı profilini gör
damarist06
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 01-Oca-2009 / 20:52    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resimler ve

haberim yoktu bir başka sefer artıkk
Kullanıcı profilini gör
06kaderim66
Üye
Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 21-Nis-2009 / 04:55    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resimler ve

helal sıze abı be keske bızde orada olasyadık emegınıze saglık eyv

....Akıp akıp gittim deryalar gibi
......Çok şeyler kaybettim, çok şey kazandım
.......Her günüm bir başka yaşantım oldu
Kullanıcı profilini gör
mali_usta
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Gençlerbirliği
MesajTarih: 21-Nis-2009 / 07:00    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resimler ve

video yu yeni gördüm.süpersiniz....

Dürüst ol, insancıl ol, düşün öbür dünyayı
Bir karıncayı bile incitme sakın evlat

Evlat evlat evlat insan ol evlat
Evlat evlat evlat insan ol evlat
Kullanıcı profilini gör
esrarengiz_sis
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul bagcılar
MesajTarih: 22-Nis-2009 / 22:45    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resimler ve

nasip degilmiş bize ne diyelim

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 26-Ağu-2011 / 00:47    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resimler ve

HeLaL Olsun Size HeLaL İnş Bi daha kine Bende Katılacağım Crying or Very sad
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma -> Gerçekleşen Buluşmalar resim ve yorumlarınız
Sayfa Önceki  1, 2, 3
3. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering