Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - 2. İstanbul Buluşması Sonrası Yorumlar
2. İstanbul Buluşması Sonrası Yorumlar
Sayfa Önceki  1, 2

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma -> Gerçekleşen Buluşmalar resim ve yorumlarınız
Yazar Mesaj
matsan80
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 28-Mar-2006 / 10:22    Mesaj konusu:

dostlarım birdaha buluşma olursa seve seve gelirim o zamanlar yoktum ama inşallah tekrar bir buluşma ortamı kurarız,istanbullular olarak yazıyorum tabiki,eğer öyle bir ortam olursa sevinirim,msj ınızı bekliyorum
saygılarımla...

sevgilim senin için...

matsan80@mynet.com
muratt@muslumcu.com
Kullanıcı profilini gör
m.ali turan
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Küçükçekmece
MesajTarih: 03-Nis-2006 / 03:09    Mesaj konusu:

aynen kardesım bende cok ısterım
Kullanıcı profilini gör
esrarengiz_sis
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul bagcılar
MesajTarih: 23-Nis-2006 / 21:49    Mesaj konusu:

benide çagırsanız sevinirim bende gelmek istiyorum ben esrarengiz sis beni de çagırın buluşmalara ben yeni oldum için bilmiyorum nezaman buluşma olcagimnı sizleri bekliyorum çagır manız için şimdiden teşekkür ederim

sizbenim sevdiklerim sizler benim kardeşlerim isteyin sizler için canımdan geçeyim sizleri ömür boyu seveceyim

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: siirt
MesajTarih: 15-Tem-2006 / 03:46    Mesaj konusu: slm

selam sevgilim kardeşler

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Yanl?zl?ktan..S.aleyküm...
MesajTarih: 15-Tem-2006 / 04:16    Mesaj konusu:

W.alükümselam kardeşim..hoşgeldin..Forumlarda 'Tanışma ve msn' var ..Orası tanışmak için ideal yer..Orada kendini bi tanıt...msnler var...Kardeş saygılar.. Exclamation

Kullanıcı profilini gör
DUNDAR
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: İSTANBUL/KARS
MesajTarih: 15-Tem-2006 / 06:42    Mesaj konusu:

esrarengiz_sis demiş ki:
benide çagırsanız sevinirim bende gelmek istiyorum ben esrarengiz sis beni de çagırın buluşmalara ben yeni oldum için bilmiyorum nezaman buluşma olcagimnı sizleri bekliyorum çagır manız için şimdiden teşekkür ederim

sizbenim sevdiklerim sizler benim kardeşlerim isteyin sizler için canımdan geçeyim sizleri ömür boyu seveceyim

Kardeş , 16 temmuz 2006 pazar günü saat : 16.00'da Bakırköy sahildeki Bakırköyspor çay bahçesinde ''İstanbul'da oturan Müslümcüler'' olarak buluşuyoruz.Tüm Müslümcüler davetlidir...

Nereden: berlin-gaziantep
MesajTarih: 16-Tem-2006 / 01:34    Mesaj konusu: cevap: 2. büyük buluşma sonrası yorumlar

ülke disinda oldugum icin imkanim yok gelmeye yoksa böyle bir bulusma öyle hergün ki gibi siradan birsey degildir seve seve gelirdim.

Üye
Üye

MesajTarih: 04-Oca-2007 / 23:45    Mesaj konusu: Re: cevap: 2. büyük buluşma sonrası yorumlar

Eywallah DEvet ettiğiniz için Allah Razı Olsun Müslüm Babaya Ve Tüm müslümcüler slm
Kullanıcı profilini gör
sevgisizkral
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: meçhul
MesajTarih: 03-Şub-2007 / 00:43    Mesaj konusu: cevap: 2. büyük buluşma sonrası yorumlar

benim imkanım olmadı yanarım ona yanarım

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 17-Mar-2007 / 21:37    Mesaj konusu: cevap: 2. büyük buluşma sonrası yorumlar

çok güzel arkadaşlar buluşup tanışmak gezmek babadan konuşmak çok güel şeyler yalnız bunları çoğaltmak lazım

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 17-Nis-2007 / 02:19    Mesaj konusu: Re:

£yvallah saoLasınız qüzeL valla Bizede NasiP oLur İnş. mÜslümcü KardesLerimizLe ßuLuşmak..sayqılar sevqiLer.. Wink

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: istanbul
MesajTarih: 28-May-2011 / 07:47    Mesaj konusu: re:

hadi bakalım bidahakine benide alınSmile
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma -> Gerçekleşen Buluşmalar resim ve yorumlarınız
Sayfa Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering