Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - [sanal dergi] mayıs 2007 - sayı 4
[sanal dergi] mayıs 2007 - sayı 4
Sayfa Önceki  1, 2

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Sanal Dergisi
Yazar Mesaj
abdi
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: berlin-gaziantep
MesajTarih: 09-May-2007 / 23:47    Mesaj konusu: Cevap: [Sanal Dergi] Mayıs 2007 - Sayı 4

emegi gecmis herkeze tesekkürler bu sayi da digerleri gibi güzel olmus.

Üye
Üye

Nereden: van
MesajTarih: 10-May-2007 / 22:26    Mesaj konusu: Cevap: [Sanal Dergi] Mayıs 2007 - Sayı 4

Çok güzel bir çalışma olmuş emeği geçenlerin ellerine sağlık. Bu arada Mahmut Vural arkadaşımızın dediği gibi Gitme albümü bir başkadır ve ben o albümle Müslümcü olmuştum. Gerçekten güzel bir tespit ve o albümdeki aklı yok şarkısı tam bir efsane tam bir şah eser bence.

Üye
Üye

Nereden: Istanbul
MesajTarih: 10-May-2007 / 23:26    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Sanal Dergi] Mayıs 2007 - Sayı 4

çok başarılı.emeğinize saglık..başta bilal bilgi ve yazarlarımıza sonsuz teşekkürler ediyorum..
Kullanıcı profilini gör
harabe_gonul
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: antakya
MesajTarih: 12-May-2007 / 05:09    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Sanal Dergi] Mayıs 2007 - Sayı 4

emeği geçen tüm arkadaşlar t. ederim.......

gönlünüze sağlık......

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: izmit merkez kafas?na göre herkez
MesajTarih: 13-May-2007 / 19:07    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Sanal Dergi] Mayıs 2007 - Sayı 4

ellerine sağlık bilal kardeş benim kamyonu da koymuşun oraya saolasın dergi çok güzel olmuş

Üye
Üye

Nereden: GAZİANTEP
MesajTarih: 16-May-2007 / 16:16    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Cevap: [Sanal Dergi] Mayıs 2007 - Sayı 4

bilal kardeşim ellerine sağlık süper bir iş çıkarmışsın emeyine sağlık....başarılarının devamını diliyorum...
Kullanıcı profilini gör
karaaliler
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 17-May-2007 / 23:44    Mesaj konusu: Cevap: [Sanal Dergi] Mayıs 2007 - Sayı 4

vallahi söyleyecek o kadar fazla söz yok tek kelimeyle harika dergideki babanın resimleride çok güzel yorumlarda hediyemizde çok güzel emeğinize sağlık arkadaşlar

Üye
Üye

Nereden: izmit
MesajTarih: 22-May-2007 / 19:26    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Cevap: [Sanal Dergi] Mayıs 2007 - Sayı 4

tek kelimeyle mükemmel bir dergi elinize sağlık süprya MÜSLÜMCÜ OLMAK aytrı bişey HAKAN ABİMİNDE RESMİ VAR ORDA çok değerlşi bi abişm oda
Kullanıcı profilini gör
sulo12
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 23-May-2007 / 14:00    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Cevap: [Sanal Dergi] Mayıs 2007 - Sayı 4

elinize yüreginize saglık super olmus dergii inş daha gusel calısmalara..
Kullanıcı profilini gör
damar02
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Ufka uzanan yoldan
MesajTarih: 24-May-2007 / 00:49    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Cevap: [Sanal Dergi] Mayıs 2007 - Sayı 4

dergimizin bu sayısı vesilesiyle tüm müslümcülerin günü kutlu olsun..emeği geçen diğer arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum.

Ali Tekintüre
Kullanıcı profilini gör
cedi
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: ni?de
MesajTarih: 24-May-2007 / 00:51    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Cevap: [Sanal Dergi] Mayıs 2007 - Sayı 4

gercekten okurken duygulandım benı gecmıs zamanlara goturdu mükemel
Laughing
Kullanıcı profilini gör
isea
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: istanbul
MesajTarih: 25-May-2007 / 23:52    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Cevap: [Sanal Dergi] Mayıs 2007 - Sayı 4

EywAllaj Kardeşler emeğinize,ellerinize,yüreğinize sağlık....
Kullanıcı profilini gör
mazidan
Üye
Üye

Nereden: mardin
MesajTarih: 02-Hzr-2007 / 17:45    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Cevap: [Sanal Dergi] Mayıs 2007 - Sayı 4

emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler babanın fotoğrafları ayrı bir tat vermiş helal olsun
Kullanıcı profilini gör
forzaenver
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Meyhaneden...
MesajTarih: 03-Hzr-2007 / 04:26    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Cevap: [Sanal Dergi] Mayıs 2007 - Sayı 4

Bende dergi adına emeği geçen harkesi kutluyorum dergi olayından sonra sitemizin ne kadar büyük bir yere geldiğinin mutluluğunu ayrıca yaşıyorum ve helal olsun diyorum.........

Üye

Nereden: sakarya
MesajTarih: 08-Hzr-2007 / 16:26    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Cevap: [Sanal Dergi] Mayıs 2007 - Sayı 4

abı emegınıze saygılar bır sey soracam ben sakaryada oturuyorum dergımızın sakaryada nerde bulacagımı bılemıyorum bılen arkadaslardan sıddetle yardım beklıyorum ozelıme mj atarsanız sevınırım saygılar hayal_prensı
Kullanıcı profilini gör
Byilmaz_44
Üye
Üye

Nereden: Malatya
MesajTarih: 02-Arl-2008 / 20:49    Mesaj konusu: re: yanıt: re: cevap: [sanal dergi] mayıs 2007 - sayı 4

vallaha dergi gerçekten çok harika olmuş ellerinize sağlık arkadaşlar fakat bu dergi mayıs ayından sonra daha çıkmadı...
Kullanıcı profilini gör
esrarengiz_sis
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul bagcılar
MesajTarih: 02-Arl-2008 / 20:51    Mesaj konusu: re: yanıt: re: cevap: [sanal dergi] mayıs 2007 - sayı 4

inşallah nasip olursa göndeririz şirlerimzi
Kullanıcı profilini gör
*CANREİS*
Üye
Üye

Nereden: bitlis
MesajTarih: 28-Oca-2009 / 20:00    Mesaj konusu: re: yanıt: re: cevap: [sanal dergi] mayıs 2007 - sayı 4

Bu dergi çalışmalarını ben yeni gördüm.büyük bir zevkle ve titizlikle okudum.Böyle bir çalışma bence devam ettirilmeli.İnşallah yakında yeni dergileride görürüz.
Kullanıcı profilini gör
D4M4RC1
Üye
Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 10-Ekm-2009 / 17:22    Mesaj konusu: re: yanıt: re: cevap: [sanal dergi] mayıs 2007 - sayı 4

güzel bir paylaşım müslüm baba için değer helal oslun teşekkür ederizz

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: adana kebap :)
MesajTarih: 05-Tem-2010 / 13:41    Mesaj konusu: re: yanıt: re: cevap: [sanal dergi] mayıs 2007 - sayı 4

dergi çok qüzeldi ama neden durdu anlayamadım

Ne diye arayıp sorayım seni
ne diye bağlanıp seveyim seni
MUHİTTİN SEÇEN NE DİYE ARAYIP
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Sanal Dergisi
Sayfa Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering