Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - müslüm babasız şarkılar
müslüm babasız şarkılar
Sayfa Önceki  1, 2

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Hayatı ve Röportajları
Yazar Mesaj
bolubey
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 31-Mar-2013 / 22:28    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm babasız şarkılar

BABA nın ölümünün üstünden neredeyse bir ay geçti ama kimse hastanede yılbaşı gecesi getirdikleri çalgıcılardan sonra babanın enfeksiyon kaptığı gerçeğinin üstüne gitmiyor herkes susturuluyor beni ister banlayın ister atın ne yaparsanız yapın ama kardeşim hepimiz müslümanız elhamdurillah müslümanlıkta zalimliğe adaletsizliğe karşı susan ona ortak sayılır denmiş biz bu işe ortakmı olacağız biz sesimizi çıkarmazsak kim çıkaracak ALLAH AŞKINA müslümcüler olarak sesimizi yükseltelim her platformda bu konuyu gündeme getirelim bu işin üstüne gidelim susmayın kardeşlerim SUSMAYIN.
SAYGILAR...
Kullanıcı profilini gör
SARI
Üye
Üye

Nereden: İstanbul
MesajTarih: 05-Nis-2013 / 02:16    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm babasız şarkılar

Müslüm Baba olmadan hiç bişeyin anlamı yok be kardeş yok
Kullanıcı profilini gör
Kadir
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 05-Nis-2013 / 12:49    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm babasız şarkılar

Arkadaslar, arabamda herzaman oldugu gibi hep Müslüm Gürses dinliyorum. Cep Telefonumda 350tane sarkisi var Müslüm Gürsesin. Sanki hic aramizdan ayrilmamis gibi, hic hatirlamiyorum o üzücü günü. Taaki bugün arabama binen arkadasimin " hala Müslüm Babanin öldügüne inanamiyorum " demesine kadar. Nekadar üzüldüm hala aklim almiyor sapa saglam iken ölmesini...Yürüyerek gittigi hastaneden tabutun icinde cikti yaa...
Allah mekanini cennet eylesin, nur icinde yatsin
Kullanıcı profilini gör
yunus44erd
Üye
Üye

Nereden: MALATYA
MesajTarih: 26-Nis-2013 / 14:50    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm babasız şarkılar

Vefatı bana çok acı geldi sessiz sedasız aramızdan ayrıldı. Allah rahmet eylesin mekanın cennet olsun usta...
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Hayatı ve Röportajları
Sayfa Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering